Zrušiť RD pred kontrolou ale po nástupe do škôlky?
19. aug 2011
Ahojte, potrebovala by som poradiť. V septembri by som mala s malým ísť na posudkovú kontrolu , ale chcem ho dať tak či tak do škôlky. Neviem čo je lepšie: dať ho do škôlky a zotrvať na RD kým ma nevyzvú na kontrolu, alebo dňom nástupu do škôlky predlženú RD zrušiť. Ak by išlo o viacej mesiacov,tak by som to využila,ale tu neviem či nebudem behať hore dole.
