Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aj vy nemáte toho chlapa, aký bol na začiatku?

merry1
30. okt 2012

😠 Ahojte mamicky mne sa zda ze uz nemam toho chlapa kym bol na zaciatku .bol romantyk vzdy ma niecim prekvapil,pozorny a ako sme sa zobrali tak uz ani slichu o romantyckej dusicke .Mate to aj vy tak alebo som jedna zo 100?

sissy27
30. okt 2012

@merry1 a si si istá, že on má stále rovnakú ženu, ako na začiatku vášho vzťahu? 😉

merry1
autor
30. okt 2012

@sissy27 myslim ze som sa nezmenila 😒

merry1
autor
30. okt 2012

na konci co som mu to vravela tak mi povedal ze ci mi nestaci ked mi povie ze ma lubi ale uz to je tak obhrate dookola ze to berem ako samozrejmost

ematko29
30. okt 2012

@merry1 ahoj aj ja mám takeho muža,je mi to lúto,ale už som skušala všetko anič,takže som sa zmierila,stým aky je.môžeš mi napisať do spravy ak chceš pokecať

ematko29
30. okt 2012

@merry1 ale zas na druhej strane,možno si len viac precitlivena teraz ked si tehotná,možeš to vnímať viac.

ematko29
30. okt 2012

@merry1 aha už máš bábetko ,na profile si v 44tyždni 😀

sissy27
30. okt 2012

@merry1 no on si možno myslí to isté o sebe a na tebe vidí zmenu... ale si po pôrode, silne pochybujem, že ťa to nezmenilo... nehovorím, že k lepšiemu alebo k horšiemu, ale nejaká zmena isto nastala, len ty ju na sebe nevnímaš...
a brať slová "lúbim ťa" ako samozrejmosť, fúúúha 😖 ja si naopak vážim, že aj po rokoch vzťahu mi to chlap stále hovorí a cítim, že to nie sú len slová...

merry1
autor
30. okt 2012

@sissy27 ale ked to pocuvas 50krat mozno aj viac a to neprehanam tak to sa mi nezda ani tak pekne a atraktivne slovko ktore by malo ponton romantiky a lasky

uhnakova
30. okt 2012

Kedze si cerstvo po porode, moze sa Ti to cele zdat negativnejsie nez obvykle. Skus teraz muza vobec neriesit, venuj sa len babatku a mozno po par mesiacoch zistis, ze sa to samo zlepsilo 🙂. Totiz aj na muza je male novorodeňa dost velky psychicky napor, musi si zvyknut na novu situaciu. Po nejakom case sa to nejak utrasie a bude dobre. Drzim palce, nech je z muza zase romantik 🙂

cerez
30. okt 2012

Môj muž mi tiež hovorí x krát ako ma ľúbi. No skôr ja si myslím, že u mňa sa romantika nejak stratila, ale nie preto, že ho nemám rada, ale skôr bežné povinnosti okolo detí a bežná rutina pohltila celkovú moju romantiku. Prebdené noci, rast zúbkov, choroby detí, to všetko vplýva na rozpoloženie oboch rodičov. Určite ťa ľúbi a radšej počúvať 50 x ako ťa má rád, ako by to hovoril inej.

katy1979
30. okt 2012

@merry1 kazdy vztah sa meni a kazdy sa v nom meni. Keby mi niekto povedal ze ma lubi a myslel to uprimne tak z toho mesiac nespim. Je si tebou isty a tym ze mate dve deti tak este viac, tak ma pocit ze uz nemusi bojovat nemusi byt pozorny. Niekedy pomoze zmena. Vecera vo dvojici. romanticky vecer hocico kde budete sami dvaja

uhnakova
30. okt 2012

Mozno Ti tak casto hovori, ze ta lubi, lebo si mysli, ze to teraz po porode potrebujes pocut. Respektive nevie, cim inym ta potesit 🙂

andrejka1983
30. okt 2012

vieš ako sa hovorí...kým vtáčka lapajú, pekne mu spievajú 🙂 ...niečo na tom bude....možno je to tým že každá mame svoju predstavu aké to v manželstve bude a tak, ale málokedy sa to naplní na 100%...a potom to začneme vyžadovať od partnera ale nie vždy sa to dá, zvlásť už ked pridu aj deti,a treba riešiť každodenne problémy a tak...nebodaj ešte ked bývaš u svokrovcov alebo podobne....nuž veru realita je častokrát iná, záleži len na tebe ako sa k tomu postaviš 🙂 či s optimizmom a od určitých požiadavok upustiš alebo budeš trvať na svojej predstave a budeš bojovať...a ktomu začiatku čo si sa pýtala, myslým že sa menia aj chlapy ale aj my baby,už len tým že mame ine starosti a iné povinnosti ako ked sme boli slobodné, už je na našich pleciach miera zodpovednosti nielen za seba samu ale aj za dieťa a za domácnosť 🙂

snopkulka
30. okt 2012

nechcem sa chváliť, ale ja som v našom vzťahu - už manželstve, čím ďalej tým viac spokojnejšia a šťastnejšia 😵

korenbaba
30. okt 2012

@snopkulka tiež možem povedat, že moj muž nie je ako na začiatku. je lepší a lepší. My sme ale vstupovali do manželstva velmi burlivo a až po rokoch sme si vybudovali vztah pevný a dobrý. my sme to mali proste opačne. Ani neviem ako je možné že sme sa vzali🙂

dai
30. okt 2012

@merry1 ahoj. Moj je tiez ini - ovplyvneny mnou ako ja som ovpkyvnena nim a obaja sme zmeneny tym co spolu zijeme - doma, v praci , v spolocnosti.... Svojimi momentalnymi potrebami, tuzbami a naladami...
ja mam pocit ze ja napr. Viac hovorim ako ho lubim a on mi to zas viac dokazuje skutkami. Moj muz stale dokaze byt velmi romanticky a zamilovany...
Uz mi sice nepise 30 sms za den ale stale si volame najmenej 5-6xza den, nemilujeme sa kazdy den 3x ale stale dost casto a o dost krajsie a zaujimavejsie 🙂 stale mame rovnake plany a rozumieme si aj bez slov - ked chceme🙂

Ty si mercy po porode a urcite ma narodenie baba vplyv na kazdu rodinu - obrovska zmena, nove city a pocity, nove ocakavania... To si vsetko pomaly treba vyrozpravat, prisposobit sa novej situacii a zase bude dobre - ta romantika ak tam predtym bola nie je dovod aby nebola neskor - pokial ako pises sa laska nevytratila😉

elizabeth22
30. okt 2012

@dai veľmi pekne napísané 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli