Aká bola vaša životná láska? 🙂

katlak
10. jan 2019

Ahojte, co tak trochu pospominat? Ako ste sa sa spoznali s partnerom? Bola to laska na prvy pohlad? Ako vas poziadal o ruku? Alebo vy jeho? :P Kolko ste boli spolu ked ste sa zobrali? Ako ste vedeli ze to je "ON" ten vas pravy princ? 🙂

katys1
11. jan 2019

@0izidora0 to je pravda veru 🙂 tak sú to potom moje deti tou životnou láskou 🙂)

0silvia0
11. jan 2019

@juliet86 no to znamená, že si stále pre neho sexi 👍

0izidora0
11. jan 2019

@katys1 alebo ta este len caka 😉 deti su zivotna laska o tom nepochybujem. Oprava ,vas. ...;)

saslavka73
11. jan 2019

@lija22 pekné

kristina206
11. jan 2019

Aj my sme sa spoznali na pokeci ako som tu už čítala. Už je to 5 rokov. Najprv som ho len chcela ,,dostať" :D lebo mi akosi stále unikal v zmysle že sme nemali čas sa stretnúť. Ale nakoniec, ako s obľubou zvyknem hovoriť, dostal on mňa. Po asi dvoch rokoch som mu tesne pred výletom do Modry oznámila, že budeme mať bábätko (nečakane). Kúpil mi prsteň a na Nový rok 2017, presne na sekundu ma pred jeho kamarátom ako svedkom požiadal o ruku. Aj keď som ten prsteň vyberala a vedela som, že sa vezmeme, bola to aj tak úžasne dojímavá žiadosť. V apríli sme sa vzali a v júli sa nám narodilo naše šťastie. A či je to moja životná láska? Spýtajte sa ma keď budem umierať 🙂 Ale bola by som rada keby bol.

jana_eyre
11. jan 2019

pekna tema.. ja som to sem uz pisala pri nejakej prilezitosti, ale teda preco si nezaspominat. spoznali sme sa ked som mala 16r, on 18 u kamaratky - on bol kamarat jej brata, ale inak z videnia som ho poznala uz dlhe roky, byval.na vedlajsej ulici..

sli sme vsetci na pivo a my dvaja sme si velmi rozumeli, hoci ja s chalanmi som zvacsa bola ticha, tak ma to samu prekvapilo.. odvtedy sme boli kamarati, striedavo sme sa stretavali a boli v kontakte, podla toho ci sme niekoho mali alebo nie..

sranda bola, ze vsetci moji priatelia ho poznali nezavisle odomna, vzdy vsetko viedlo k marekovi.. (je zahadou, ze mojho muza pozna naozaj vela ludi, neviem cim to je, lebo je introvert)

no jednu dlhsiu chvilu sme sa nevidali, lebo som mala jedneho vazneho priatela, ked sme sa rozisli, mala som este jedneho takeho viac kamarata ako priatela (neviem ako to nazvat - volny vztah?) aparadoxne ten, zacal o nas dvoch vtipkovat ako sa k sebe hodime.. premna nepredstavitelne..

ked som sa rozisla aj s tym volnym, mama mi zomrela, ja som mala divne obdobie.. isla som od sestry a v autobuse som stretla mareka.. odprevadil ma az domov, vymenili sme si nove cisla a ja som ho videla v uplne inom svetle ako dovtedy, sama som nechapala.. raz vecer mi pisal, ci by sme nesli von.. prekecali sme celu noc a rano ma odprevadil domov a vlastne odvtedy spolu byvame.. tento rok to bude 15rokov co sme spolu, presli sme si vselicim, aj zlym, aj dobrym.. som rada ze ho mam a ci je osudovy netusim, ale kedze uz mame 3deti, tak uz navzdy bude premna specialny a snad ak nam bude dopriate aj by sme mohli spolu este vydrzat, je to dobry clovek..

vzali sme sa po 8mich rokoch spoluzitia, mali sme uz prveho syna a druhu dceru sme cakali.. ale ziadost o ruku bola trapna, nakolko ani ja ani on nie sme romanticke typy 😅 a manzelstvo beriem len ako pravnu formu nasho vztahu..

vikieva
11. jan 2019

Moja prvá láska prišla keď som mala 16r.bola to taka láska veľmi sme sa ľúbili ale rodičia mi nedovolili po 3rokoch mi povedal aby sme sa utiekly aby sme mohli byť spolu,ja som ho odmietla lebo rodičia namnia nikdy už nie pozrú bolo mi ich ľúto a nechcela som ich sklamať ,tak som stratila moju životnú lásku.potom prišiel o rok môj bývali to už rodičia dovolili bola to veľká škoda spravil mi dve deti a samozrejme opustil nás.a na 3krad mi to vyšlo ale už som bola opatrná nechcela som seba príliš pustiť bol veľmi dobrý človek moje deti ľúbil a postupne začala som aj ja ľúbiť jeho 3roky sme spolu chodili ,potom sa mám narodila spoločná cierka a po 6 r.dalsia a po 10r.sme povedali že sa zobereme. A môžem povedať milujem ho stále viac ,ale otázku sebe stale dávam čo by bolo keby 1laskou utieciem.

siasis
11. jan 2019

Ja som mala 13 on 16 na pokeci
a teraz mam 24 on 27 a mame 10rocny vztah a 2 krasnych chlapcov (4 a 1r) 🙂 6.1.2018 sme mali 10vyrocie 🙂

bucko555
11. jan 2019

My sme sa s manželom zoznámili na pokeci, po dvoch týždňoch sme sa stretli a nejak sa dali dokopy, vedeli sme že sme si pre seba súdeni. Po 3 mesiacoch boli zasnuby, do roka sme sa zobrali mala som len 19 každý vravel že je to skoro ale.rak sme to cítili a už sme manželia vyše 8 rokov

alchemilkazltozelena
11. jan 2019

@katlak my sme sa tiez spoznali vdaka Pokecu.. mala som ukoncene bc.vzdelanie a rozhodovala som sa ci ostat v tom istom meste aj na mgr alebo ist niekde inde..tak som zavitala na pokec a zaujal ma moj uz terajsi manzel 🙂 paradoxne ma zaujal najma svojimi zalubami a skromnostou, aj vyzorovo sa mi pacil ale zas nie tak ze by som bola z neho totalne paf 😎 stretli sme sa 6.9.2010 v ten den som mala zapis na mgr studium v tom meste kde on byval..cize som neostala tam kde som skoncila bc....prve stretnuyie bolo take ako uz byvaju taketo stretnutia :D aj sme sa zasmiali aj ticho sme boli bolo to mile 🙂 potom som sla este na par dni domov a 11.9. v sobotu mi proste doslo ze je to ON - mojho srdca sampion =) tak som to proste citila 😉 na druhy den sme sa dali dokopy a boli sme spolu kazdy den..byvala som na intraku, on s rodicmi... o 2 roky som skoncila skolu, nasli sme si podnajom, ja som sa zamestnala a ostala som v jeho rodnom meste kde sme vlastne doteraz....po roku spolocneho byvania som otehotnela, medzitym sme sa prestahovali do ineho bytu .. o 3 tyzdne ako som mu povedala ze som tehotna ma poziadal o ruku..u nas v obyvacke s kvetmi a svieckami 🙂 dohodli sme sa ze sa vezmeme az po narodeni malej, ze to teraz tak nesuri...mala sa narodila v maji a v sept.roku 2014 presne 6.9. cize presne 4 roky po nasom 1.strenuti sme mali svadbu a aby to bolo uz uplne najkrajsie tak to bolo v priestoroch restiky kde sme sa 1.krat stretli ❤ spojili sme to aj s malej krstom 😍
Aktualne bude mat mala v maji 5 rokov a mame aj skoro 2 rocneho synceka 🙂
V lete bude 9 rokov co sme spolu, lubim ho najviac na svete ❤

luacinta
11. jan 2019

U nás platí.Stara láska nehrdzavie.V 18 nám to nevyslo,počkali sme si a v 27 sme sa vzali.Bola to moja butlava vrba

babika890
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska1lele
11. jan 2019

@katlak 🤣 aj my sme sa zoznámili na pokeci... stále má otravoval až som mu dopriala kávu, na ktorej mi povedal, že je ženatý a má malého syna 😇 keď som sa chcela zdekovat povedal, že sa rozvádza a nie je zo ženou rok. A odvtedy sme spolu dá sa povedať, čoskoro oslávime 8rokov, 2 roky manželia. Vždy sa smejeme na tom prvom stretku🤪😍

babika890
11. jan 2019

@katlak
Nás zoznámil spoločný kamarát. Prvé rande sme mali také nečakané, o polnoci a dal mi čokoládu, z ktorej som bola hotová, lebo som vôbec neočakávala že mi niečo donesie. Prebehla medzi nami iskra, no vtedy som ešte nevedela že to bude môj manzel. 😀 Dávala som tomu čas, no on mi odvtedy každý deň volal, pozýval na rande, varil večere pri vínku. Po dvoch týždňoch sme začali spolu bývať. Po dvoch rokoch bývania sme sa zobrali, no nebola to nejaká romantika že si kľakol a tak, moj mm nieje veľký romantik . (Iba zo začiatku bol, keď ma chcel ohúriť). K svadbe sme dospeli spoločne, popri spoločnom rozhovore, že sa vezmeme. Bývame spolu 7 rokov, z toho 5 rokov manželia. Dieťatko prišlo na svet 2 roky po svadbe, čiže my sme sa brali z lásky a nie z dôvodu.😉 Aj keď nieje veľký romantik, tak viem že ma ľúbi a ja jeho tiež. Na začiatku mi varil on a teraz varím jemu ja.😀

katlak
autor
11. jan 2019

@lenuska1lele zdá sa mi že pokec to tu vyhráva 😆 ja som mala predtým ešte jednu veľkú lásku, len málo ľudí o tom vie...bol tiez ženatý, ale aj o dosť starší.... nakoniec sme sa zhodli na tom že bude lepšie ukončiť to (kvôli veľkému rozdielu a tiež faktu že nemohol mať deti ktoré by som ja časom určite chcela) no doteraz sme priatelia 🙂

shilla23
11. jan 2019

My sme sa s partnerom spoznali velmi zvlastne.. cele to bolo cudne😁.. pracovala som ako opatrovatelka v AT pri pacientovi u ktoreho som robila 2,5roka.. bola som po rozchode a zalozila som si badoo nech dojdem na ine myslienky.. nic vazne som necakala.. 4dni pred smrtou mojho pacienta mi napisal chalan len ahoj ako sa mas .. neodpisal a na druhy den odpisal ze to pisal kamarat ze si odskocil na zachod a ze zneuzil jeho mobil a pisal babam v jeho mene.. tak ja cela polichotena ze parada tak sa maj 🤣 .. no ale nakoniec sme si viac pisali a celkom sme si rozumeli a bol mi oporou ked mi tam zacal samej umierat pacient ktory mi bol ako rodina.. no prisla som pp jeho smrti na slovensko no a ze sa stretneme .. tak sme sa stretli a nic ziadna iskra obaja zniceni z rodchodov ani sa mi nepacil🤣🤣 ale tak rozumeli sme si tak sme sa stretavali po veceroch a vozili v aute a debatovali (on hlavne o jejo byvalej).. po dvoch mesiacoch som zacala randit s inym a tento mi zacal do toho nejak zasahovat aj ked som nerozumela o co mu ide.. a tak sa vyklulo ze sa do mna zalubil.. tak sme sa zas stretavali a dali dokopy a nasledoval prvy kruty rok.. zacalo sa okolo mna umierat dokonca aj blizky, potom sme otehotneli a aj potratili, potom bol on chory behal po doktoroch a nevedeli mu zistit co mu je.. cele zle a potom dosiel dalsi rok a otocilo sa to konecne .. zacalo sa viac darit, otehotneli sme a nastastie ako tak sme zdravi.. teraz cakam najvacsiu zivotnu lasku 💓 s nim a sme stastni ze sme spolu aj ked teda len 2roky ale preskakali sme si este 1000dalsich veci k tym co som spomenula.. nie vzdy to je rozpravka ale vzdy sa to este moze na tu rozpravku zmenit✊😉

babika890
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketere
11. jan 2019

Hmmmm, krasna tema, krasne spomienky........
Pozname sa zhruba od mojich 18 (r. 2001)... Nejako som sa zamotala do jeho partie..
Náš príbeh sa začal písať v juli 2006, kedy sme zistili, že nám nestačia len stretnutia v partii, ale ze sa chceme stretávať aj osamote.. Vsetko bolo v rovine najlepších kamarátov, butlavych vrb, a vozenia sa (ucil ma jazdit, mala som nové auto a patrocny vodicak doma v sufliku). V marci 2017 sme začali mať viac ako priateľský, ale stále voľný vzťah. Na silvestrovskej zábave 2017/2018 sme sa dali oficialne dokopy..
Tak sa stal z kamaráta milenec, z milenca frajer, a z frajera v 11/2018 manzel 😍
Mame krásnu skoro sedemročnu dceru a ľúbime sa ❤️

babika890
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babika890
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubicagasparik
11. jan 2019

Mala som krásnych 17 a spoznali sme sa na svadbe,to bola láska na prvý pohlad,potom po 3 mesiacoch sme sa rozišli/dôvod neviem dodnes/a po skoro 8 rokov sme sa dali do kopy,/stará láska nehrdzavie/do pol roka bola svadba,všetko bolo úžasné,až prišla choroba a .................koniec rozprávky./teraz sme mali 4-té vianoce bez tatika/tie roky z ním boli úžasnééééééééééééééééééé

jenkka
11. jan 2019

Nešťastné vydata, zmierená so životom, že treba už len dožiť kvôli deťom. Som zmenila prácu a na jednej akcii som si všimla jedného kolegu. Pri ďalšej akcii som sa podržala jeho nožom a keď ma ošetroval,tak sa mi priznal že sa mu veľmi páčil a či mu dám šancu ísť aspoň na kávu. Čo som so smiechom odmietla,že môjmu manželovi by sa to nepáčilo. Potom sme sa išli prejsť a on si predo mnou kľakol a keď som mu dala ruku tak vtedy prešla iskra a nasledovala jediná pusa a o mesiac som požiadala o rozvod,presťahovala sa s dvoma deťmi k nemu 😁

babika890
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babika890
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cadulka2908
11. jan 2019

Moju Zivotnu Lasku som spoznala ako 17rocna. Pokukovala po nom kamaratka,ktoru ,,udajne,, chcel. No cim castejsie som ho videla,tym viac som chcela byt s nim. Napisala som mu sms (ze ho kamoska chce)ktorou som si ,,pomohla,, JA.
Od nasho prveho stretnutia to spolu tahame uz skoro 11 rokov. Z toho skoro 7 rokov manzelia. Narodila sa nam dve deti,postavili sme dom a stale sa velmi lubime...

jenkka
11. jan 2019

@babika890 keďže jazdil na kamióne a po mesiaci prišiel domov uprednostňoval alkohol pred nami.

babika890
11. jan 2019

@jenkka
Aha, rozumiem. A nevera z jeho strany nebola ?

ewell13
11. jan 2019

@lubicagasparik
To sa zle cita😭😭😭

jenkka
11. jan 2019

@babika890 nepatrala som

babika890
11. jan 2019

@jenkka
Jasné a on ako zobral fakt že sa s ním rozvádzas ?