Aké máte skúsenosti s mužmi v znamení Blíženci?

wilagrande
20. nov 2011

ahojte chcela by som sa opytat aky su vasi muzi popripade ak poznate nejakeho muza v znameni blizenci??moja sestra mala dvoch manzelov v tomto znameni a nevyslo jej to boli to rovnake povahy.....napiste skusenosti 😉

liz_lemon
20. nov 2011

zalezi aj na tom, v akom znameni je zena, sanca na uspech je vtedy, ak je vaha, vodnar, pripadne lev, strelec a baran
vseobecne su blizenci ludia dvoch tvari, jednu maju pre blizkych a druhu pre ostatnych, zial ta lepsia je pre tych ostatnych
ale su to aj zabavni ludia, velmi inteligentni, idealne je, ak pracuju v sluzbach

wilagrande
autor
20. nov 2011

@liz_lemon sestra je panna,ja som rak a vzdy som si akosi rozumela zo svagrami vzdy sme vedeli posrandovat a tak...ale ako partnera by som sa asi bala mat takeho cloveka ked viem aky zivot mala sestra a ona je popritom ticha a prisposobiva neni ani histerka

mpg
20. nov 2011

Ja mám muža narodeného v znamení Blíženec, práve dnes oslavujeme 21 výročie sobáša, čo je dosť dlhá doba, ktorú sme spolu.
Zaoberám sa astrológiou /len tak amatérsky/ lebo má zaujala.
Tam záleží na tom, kde má dotyčný napr. aj Merkúr - ktorý ovláda myslenie, lebo ak má túto planétu napr. v znamení Býka, bude to stabilnejší Blíženec, ak ju má v znamení Blížencov bude to takmer pravý Blíženec, a ak má túto planétu v Rakovi bude trochu citovejšie založený.
Ten príspevok od liz- ich dosť dobre vystihuje, lebo záleži na tom či majú partnera ku ktorému sa hodia.
Majú dve tváre a tá jedná je veľmi dobrá, ktorá väčšinu ľudí priam očarí, tá druhá naopak.
Ale aj oni sa rokmi trochu naučia, ako život beží a snažia sa trochu ovládať.
Mňa na manželovi zaujala jeho schopnosť dobre nadväzovať kontakty a časom som si zvykla, že on okrem manželky potrebuje aj veľa priateľov, priateliek, pokiaľ je to bez nevery.
Mala som aj kamarátky Blížence, tie mi vyhovovali hlavne preto, že poznali všetky klebety a boli moderné.
Ja som narodená v znamení Váh a sme vlastne skoro protiklady, ale dopľňame sa a tak to ide.

liz_lemon
20. nov 2011

@wilagrande panna a blizenec nie je dobre spojenie, moji stari rodicia su tiez tento pripad, a babka bola cely zivot svojim sposobom ponizovana dedkom, ktory vsak na inych ludi posobil velmi dobre, a to je ta dvojtvarnost blizencov
no, a ked pises, ze sestra je ticha a prisposobiva, tak taka bola presne aj moja babka, a to nie je dobre, na taketo zeny si blizenci dovoluju
pre pannu je najvhodnejsi byk, kozorozec, rak, ryby a skorpion

lili_mia
20. nov 2011

ja sama som blíženec a potvrdzujem dvojttvárnosť, len neviem či je tam aj negatívna .. ja skôr ked ma niekto sklame, tak je to nenávisť až na kosť .. kamarátka váhy, priateľ blíženec a ked rozprávala, ako sa on dokáže premeniť na skalu, stvrdnúť, ked mu niečo nevyjde, alebo ked sa nahnevá, že ešte ho musí prosiť aby si to vyrozprávali a nie iba prešli mlčaním .. rozišli, ale časom sa mu ozvala, chýbal jej aj ked po hádke on bol tvrdý, s nikým sa nebavil, asi trénujú na zlepšení .. a sme silne trucovití .. z pincípu .. ublížiš mi a ja sa s tebou nebudem baviť,aby si vedel, že si mi ublížil .. čiže sa to potom akosi nemí na tichú vojnu .. ja som kedysi bola taká .. proste chcela som aby ma on prišiel odprosovať a ja som ho odmietala, pretože som si chcela overiť ako ma ľúbi .. pche .. raz mi to prešlo, po další raz ak som nedvihla telefón, tak sa neozval, hoc aj celý víkend .. podla mna sa to dá, ale ako píše mpg, čo blíženec, to rozdiel a všetko si treba vyrozprávať .. neviem čo je horšie, či blíženec či baran 🙂 ale aj tak si ja najlepšie rozumiem s baranmi aj pre ich narcizmus, lenivost, dominanciu, pretože ja ako blíženec sa pri nich nenudím, v podstate každý deň bolo vzrúšo z našich nálad 🙂

wilagrande
autor
20. nov 2011

@mpg jeej tak to Vám blahoželam 🙂 a on je 20teho takze neviem aky je to typ podla luny ci podla coho to ratas 🙂

wilagrande
autor
20. nov 2011

@lili_mia no on zas taky nieje nastve sa ale len na chvilku ale zas ja ako racica si s nim rozumiem neviem preco a ona je hotova ze uz nikdy v zivote viac blizenca nechce vidiet on sa s nou naozaj vadil aj pre malickosti

lili_mia
20. nov 2011

@wilagrande závisí od človeka .. pretože niekto ti vyhovuje ako kamarát, ale do vzťahu ho nechceš .. pretože on ti ako švagrinej zrejme nehádzal na oči tie maličkosti, ale u manželky mu to už vadiť môže .. trebárs ten chlapský pohľad .. minisukne sú fajn, ale moja žena bude chodiť zahalená 🙂

wilagrande
autor
20. nov 2011

@lili_mia asi tak nejak je to mozne :D

laduska79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz