Aké máte vzťahy v rodine?

20. máj 2022

Ja neviem..ja už nevládzem z toho. Nič iné nepočúvam len čo sestra brat švagor svokor svokra. A ja?naše deti ? My ako rodina?
Už mam toho dosť ako spolu ukážkovo držia všetci. Jasné .ja som tá čierna ovca . Čo sa nechce prispôsobiť . A prečo ?
S mojimi rodičmi sa tak často nenavštevujeme a keď aj áno ,tak to naozaj stojí za to .. niesu to blbé poznámku a rady do života ale som rada.
A viete čo ,začnem chodiť častejšie za nimi ,keď doma niesom na prvom mieste

zuzanazu85
20. máj 2022

A si si aj sama poradila 😊😉. Choď tam,kde sa dobre cítiš .

7lenka11
20. máj 2022

My mame vztahy velmi dobre.. az obcas na nase maminy, ktore su az prilis premotivovane, vo vsetkom chcu radit, o vsetkom chcu vediet.. a ked nieco nepovieme, tak sa dokazu urazit.. nechapu, ze nie sme male deti, ktore nie su povinne vsetko hlasit rodicom.. to je mozno jedina vec, ktora mi v rodine vadi, ze niekedy sa az moc chcu zapojit do nasho zivota a vo vsetkom radit, aj ked ich o to neziadame.. inak mame super vztahy aj navzajom so svokrovcami, aj nasi rodicia medzi sebou

zmrzlinka2021
20. máj 2022

Vztahy mame dobre.
Co je dovodom, ze si cierna ovca? Si konfliktny typ cloveka?
Lebo to, ze sa s vlastnymi rodicmi nenavstevujes casto a prides tam vynimocne na par hodin - to zvladne kazdy, lenze realne vztahy su aj o spolocnom case, rieseni problemov a s tym su spojene aj napatia, aj hadky, aj zmierenia.

Vnimas, ze oni ako rodina drzia spolu, su kompatni, sudrzni a ty mas nejaky vnutorny problem. O co ide?

autor
20. máj 2022

@zmrzlinka2021 vnútorný problém je ten ,že viem že sa im nepáčim a chceli by inú ženu po boku ich manžela.
Tak mám odstup

marca12
20. máj 2022

Mame velmi dobre vztahy aj s rodicmi,aj svokrovcami,svagrovcami,surodencami. A tiez ked prideme k svokre basni len svagrinej a jej detoch,ved ale preto nemusime byt na noze.

zmrzlinka2021
20. máj 2022

A tak nech chcu. Tvoj manzel si vybral teba, teba miluje a s tebou chce stravit zvysok zivota.
Prosim ta, kasli na tieto zabomysie vojny. Predsa predstavy svokry a syna sa bezne nezhoduju. Moja svokra by tiez uvitala sikovnu gazdinku a ma mna a čo? No musela si zvyknut a mam ju rada. Sme rozdielne, mame ine predstavy o velmi vela veciach, vieme sa aj pochytit... ale ved je to mojho draheho mamka, vzdy na nu tak pozeram

autor
21. máj 2022

@zmrzlinka2021 ja neviem občas potrebuje niečo špelchnut do očí ..veľa krát má pravdu..a veľa krát si vysvetlí úplne iné čo jej poviem .
A veľa krát som ju počula šuskat ešte keď sme boli u nich. Proste akoby čakala čo poviem nech môže z toho žiť a riešiť mňa

pipistrel13
21. máj 2022

problem je manzel,nie svokra,ze sa citis ako cierna ovca v rodine nie je vina jeho rodiny,ale jeho
lebo tebe moze byt jedno ci ta chcu alebo nechcu ak citis oporu v nom

mrva
23. máj 2022

aj ja som to tak mala. Proste samodstrihni. Naci zabijas energiu tam, kde ta nechcu? Nerozumiem. Co si nesvojpravna?