Ako by ste to riešili?

6. jan 2024

Bola som tehotná, išla som na interupciu. Ex sa so mnou kvôli tomu rozišiel. Mne je to úprimne jedno, mali sme problémy, dosť ma ta situácia oslobodila popravde, pretože mal násilne sklony a bol výbušný. Ide o to, ze jeho matka býva v rovnakom vchode ako ja a naposledy keď ma stretla na mňa na medziposchodi navrieskala. Proste mi vykričala co sa stalo, ze jej syn chudáčik sa cez to nevie preniesť. Že prišla o vnúča. Ako doslova vrieskala. Ja som si z posledných síl zachovala zbytky svojej príčetnosti a len som jej povedala, že ma má nechať na pokoji a nech neobťažuje svojim amokom panelák. Zbytky pricetnosti pre to, že som na ňu skoro navrieskala tiež, po tom čo na mňa spustila. Ako stalo sa to jeden krát zatiaľ, ale bojím sa, ze sa to bude opakovať a ze tým bude znepríjemňovať život mne aj ostatným. Neviem ani ako to riešiť, ale poznám ju, viem, že to nebol jej prvý výstup. Mám ten byt čerstvo zrekonštruovaný, dala som do toho dušu, predstava, ze by som sa musela odsťahovať sa mi nepáči. Čo by ste na mojom mieste robili ak by sa to opakovalo? Susedia si o nás budú myslieť svoje určite.

sense
6. jan 2024

Ju ignoruj rovnako ako aj tu niektoré komentujú e. Lebo keby si napísala o pár mesiacov neskôr zas by si bola najhoršia lebo si mala dieťa s debilom a podobne kecy.

autor
6. jan 2024

@sasa1310 ja nemám potrebu sem písať klamstvá. Po styku som išla do sprchy a nič zo mňa nevytieklo za ten čas čo som na seba pustila vodu. Fakt som sa nepozerala, čo zo mňa ide, dokonca som ani okuliare nemala takže aj keby dačo vyjde, nevidím. Nikdy v živote sa do mňa muž neurobil, takte nemám poňatia, ci to je nejak cítiť, ja som pri tom necítila nič nezvyčajne

autor
6. jan 2024

@sense presne

queen_mary
6. jan 2024

@sasa1310 ale to je jedno. Pre nu je to debil a nechce s nim dalej zit. Pocitam, ze je mlada, podla toho co pisala. Takze tu nie je co riesit.

andymi
6. jan 2024

@queen_mary …tak toto je TOP komentár 🤣 a to že si urobila dieta s debilom vyčítala z tehotenského testu?

sasa1310
6. jan 2024

@queen_mary akurát, že o tom spoločnom žití ďalej nerozhodla ona, ale on. Dokým sa s ňou nerozišiel (a to sa rozišiel až po interrupcii, ktorej vybavenie tiež nejakú dobu trvá) bolo všetko na poriadku a debil to nebol..

autor
6. jan 2024

@sasa1310 a čo to mení ma mojej súčasnej situacii? Keby neotehotniem tak sa s ním rozídem neskôr

queen_mary
6. jan 2024

@sasa1310 no a? Snad on by sa staral o to dieta? Alebo ona by bola minimalne rok/dva "zavreta" doma bez moznosti prace s deckom? Akoze zasnem. Snad si vie sama spocitat pre a proti. Namiesto toho, aby ste poradili s tou psycho svokrou, tu spochybnujete jej rozhodnutie. Dieta za kazdu cenu? Akoze fakt nie.

sasa1310
6. jan 2024

@queen_mary nikto nespochybňuje jej rozhodnutie, keby si čítala poriadne tak pochopíš. Len nám asi len dvom príde zvláštne, že interrupciu vyriešila bez problémov a ako sama napísala, úprimne jej to je jedno a so susedou si nevie poradiť. Osobne si myslím, že väčší dopad na človeka má rozhodnutie ísť na interrupciu ako predať prerobený byt a ísť bývať inde, kde má človek pokoj.

a ako napísala
sheila121

Dnes o 18:03
Keď si zvládla ísť na potrat, určite zvládneš tieto malichernosti ktoré su oproti potratu nič.

určite je suseda malichernosť oproti potratu

lujza123
6. jan 2024

Ex svokra je riadne drbnuta, rovnako ako niektoré komentujuce.
Najlepšia obrana proti debilom je ignoracia, zbytočne vôbec niečo im hovorit

tiezjedna
6. jan 2024

@autorka tak na túto "morálnu" pani by mohla zabrať už len ostuda z toho, že sa o ňu bude zaujímať polícia😉

tiezjedna
6. jan 2024

@sasa1310 čo stále riešiš? Potrat ukončil nechcené tehotenstvo. Bodka. Matka ex je problém, ktorý pretrváva. Ak v tom nevidíš rozdiel, tak sa zamysli.

lujza123
6. jan 2024

@sasa1310 a ty podľa čoho usudzuješ ze je jej to jedno? Ty jej čítaš myšlienky, vieš co vnútorne prežíva žena ktorú nejaký agresívny magor oplodní proti jej vôli?

andrea_82
6. jan 2024

@sasa1310 ak by si riadne citala, tak by si si uvedomila, ze jedno jej je to, ze sa s nou frajer rozisiel. Nie je jej jedno, ze isla na interupciu.

abbey1
6. jan 2024

@queen_mary Kto jej kázal spávať s debilom?

0kristina0
6. jan 2024

Nabuduce ked do teba spusti jej povedz, ze to nebolo jeho a budes mat pokoj.

sasa1310
7. jan 2024

@andrea_82 riadne čítam. Interrupcia žiadne emócie. Jediná emócia, že jej to je jedno je rozchod. Okrem toho viackrát autorka na mňa reagovala, a to, že jej to je jedno mi nevyvrátila.

sasa1310
7. jan 2024

@tiezjedna ja neriešim príbeh, ktorý je dosť na hlavu. Len som sa zastala jednej komentujúcej. Taká silná žena, ktorá sa dokázala vzoprieť výbušnému a agresívnemu partnerovi aby proti jeho vôli išla na potrat a zabila mu dieťa, má nevyriešiteľný problém s jedným vykričaním od susedky. 😲 To už musí byť malina

cacianka
7. jan 2024

Fakt sa tu získa " rodinka úžasných", alebo lepšie povedané svorka hyen, len útočiť, trhať, hrýzť a urážať autorku.
Pýta sa na niečo, a neustále tu vyskakujete opakovane, opakovane riešite to do čoho vás trt makový.
Postupne zisťovala, akú povahu má jej priateľ, nepáčila sa jej postupne drobnými krokmi prejavovana jeho agresia, výbušnosť, manipulácia. A keď ju oplodnil bez jej vedomia, úplne náročky aby si ju dieťaťom pripútal k sebe, tak pochopila že toto je strop. Radšej sa vrátila z každej cesty, podstúpila upt, ten debil sa s ňou rozišiel lebo odmietla jeho dieťa, a tým ranila jeho ego. Lebo stratil nad ňou moc ovládania, myslel si že sa dokonca priplazí.....
Upt nie je najkrajší krok, ale určite lepší ako nechcené dieťa s debilom a jeho posahanou matkou.
Ak viete čítať, čítajte s porozumením, nikde nepíše že jej jedno upt, ale je jej jedno rozchod. Stačí prečítať 2.a 3. vetu !
Takže : Sliepky heš heš heš

cacianka
7. jan 2024

Rada k tej susede : ak by sa opakovala podobná situácia, čel jej s rozvahou a odvahou.
Počujete pani suseda xy, vy sa nestarajte do mňa, vás do mňa nič, riešte si to čo ste vychovali , agresívne hovädo a mne dajte svätý pokoj. Ešte raz si budete otierat o mňa hubu, ešte raz sa budete pri stretnutí takto ku mne chovať, volám políciu a podám na vás aj vášho syna trestné oznámenie;! Zbohom.
Povedz tu kľudne , dôstojne , ona asi bude ziapat, ale to si susedia urobia obraz o nej nie o tebe. A tebe môže byť fuk čo si susedia myslia, tvoje účty neplatia, do tvojho života ich je 💩

tiezjedna
7. jan 2024

@sasa1310 žiadne dieťa nezabila... Keby áno, dávno sedí vo väzení. Tak by som odporučila ukľudniť sa všetkým moralistkám, ktoré sa tu stavajú do pozície chytrých, a pritom nevedia ani to, aký je rozdiel medzi legálnym umelým prerušením (nechceného) tehotenstva a vraždou🙄 😠

sasa1310
9. jan 2024

@tiezjedna z jeho pohľadu mu dieťa zabila, keďže ho zjavne chcel a rozišiel sa s ňou kvôli tomu. A moj pohľad, o ktorom ma poúčaš, je bezpredmetný.

autor
9. jan 2024

@sasa1310 to by som chcela vidieť ako by sa ten človek staral o dieta. Možno by ho bavilo raz za týždeň na dve hodiny, ideálne aby to bolo bez nákladov. Alebo by sa mu on mater starala. Ale plnú hubu reči to by mal

tinatitti
9. jan 2024

Vyzerá to tak, že ex svokra sa cíti byť zradena, že nebude babka. Chvíľu to potrvá, no nie večne. Za ten čas bud vždy slušná, no drz si odstup. A do budúcna jedna rada. Keď chceš spávať s mužmi, s ktorými neplánujes založenie rodiny, chráň sa ty. Nespoliehaj sa na to, že chlap bude mať ochranu. Ako sama vidíš, chlapi sú nezodpovedni. Véd oni to nemusia vynosit, porodiť a starať sa o to, či nebodaj riešiť dilemu nechať si ho alebo nie. ...