Ako často si píšete s partnerom?

25. feb 2022

Ako často si píšete s partnerom? Myslím tým to, keď ste v práci alebo niekde od seba. Mám kolegyňu, ktorá celý deň pre smskuje s priateľom a občas jej troška závidím (v dobrom) keď sa usmieva do telefónu🙂 Mojho totiž takéto vypisovačky nebavia 😅 Kým sme nebývali spolu písali sme si síce častejšie no ani to nebolo nič extra, denne pár správ. Samozrejme v realite to bolo iné - preto sme už manželia 😄. Teraz keď už bývame spolu počas pracovného dňa sa ozve len keď ide do obchodu, či treba niečo😁

mondolina
25. feb 2022

píšeme si málo, mňa to nebaví.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
25. feb 2022

nepíšeme si. teda len výnimočne, voláme si

nenne27
25. feb 2022

No neviem si predstavit vypisovat v praci, proste nemam na to cas.a muz uz vobec.vacsinou nestiha ist ani na obed.a ja som rada ked stihnem ist na wecko.ale som ucitelka😉

autor
25. feb 2022

@nenne27 Aj moj je učiteľ takže i keď mne to práca dovoluje, chápem , že jemu nie😊

nenne27
25. feb 2022

Zasnem ze niekto si stiha vypisovat cely den a este aj videa posielat a pozerat, kks...to co su za joby?

nenne27
25. feb 2022

No ti poviem ze ucitel nema sancu si vypisovat, to by uz bolo co za pracovnu moralku

h2
25. feb 2022

Autorka, trochu Ťa upokojím, ani my s mužom si bežne nepíšeme. Len keď niekto z nás niečo potrebuje. On na to veľmi nie je, úprimne, veľmi by ma prekvapilo, keby mi z ničoho nič napísal počas dňa niečo romantické. 😁
Keď je na služobke, zvykneme si večer volať, alebo písať aj dlhšie, ale ináč, keď sme spolu ráno a aj večer po práci, tak si počas dňa len tak nepíšeme. Nie je dôvod.

lucka114
25. feb 2022

My si s mojím nepíšeme, iba ak sa udeje niečo "mimo všedného dňa" , niekedy si zavoláme, ale inak to neriešime..

erickatt
25. feb 2022

Napíšeme si ,ked prideme do prace, takze vieme ze sme v poriadku dorazili. Potom na obed , dobru chut a co kdo mame a kdo je prvý doma, . Medzi tym niekedy nic, niekedy veľa. Ale vela krat cely týždeň
Robota
Salon
Dobru chut
Dobru aj tebe
Som doma

saxana000
25. feb 2022

Som si spomenula na casy mimo messenger a whats up ked som mala na fakture navyse 500sms sprav co sme prepisali s mojim muzom ked sme spolu zacali chodit..❤
Teraz skoro vobec ked nieco potrebujem napisem mu.alebo ked ide na vikend na ryby len sam tak mu napisem vecer co robim ci uz krpec spi co chytil ci mu neni zima poslem fotku malej a zazelam dobru noc.

bu1bu
25. feb 2022

Absolútne si s manželom nepíšeme, neznáša písať sms, ke´d niečo potrebuje zavolá, ja môžem dvihnúť takmer stale, ked potrebujem niečo ja, prezvoním, vzhľadom na prácu sa mi ozve späť kedy môže, niekedy hneď, niekedy o 5 hodin 🙂 Viem koho som si zobrala, neriešim.... Manžel začiatkom roka si zrušil všetky social. siete (mal dosť tej zloby, čo tam je) a sms teda fakt nikdy nemusel. aj v telefonátoch vyžaduje presnosť, vecnosť, stručnosť, konkrétnosť....

tncka
25. feb 2022

Stale jednym okom som na mobile😅on v praci a ja tiez

oli18
25. feb 2022

Ako často si píšete tie, ktoré máte manželov vodičov z povolania?

tosomja
25. feb 2022

Ráno, na obed, a večer kým jeden z nás nezaspi. A medzitým voláme cez kameru 😀

vilma7
25. feb 2022

Minimálne, to najnutnejšie. Buď je v práci on a ja s deťmi, alebo naopak. Keď som v práci ja, on je w deťmi. A našťastie nie sme závislými na mobiloch a venujeme sa deťom 🤣🤣🤣

diamond007
25. feb 2022

Môj robí 24/36hodinovky, či má voľno v práci či nema, cez deň si nepíšeme už vôbec. Večer mi iba píše ako som zvládla deň s malými a že želá dobrú noc😁 neriešim to, keď chces napíš mužovi ty prvá... Ja na to cez deň nemám čas 😅

mariet24
26. feb 2022

Keď je v práci (24h služby) tak prehodíme 3-4 správy, hlavne či je všetko ok... Potrebuje sa sústrediť. Inak sa nám venuje 100% aj deťom...

dominika1277
28. feb 2022

Presne..my si tiež nepíšeme ale nezakladam si na tom,viem že on písať moc nemôže málokedy a ja detto ,každý deň mu aspoň raz do dňa zavolám inokedy on mne,bývame spolu tak viem že ho budem nat doma a musíš mu dať priestor aby si mu chýbala inak by to nebolo ono 🙂

rora
28. feb 2022

Nepiseme si vobec (iba ak cosi vazne), chlap ma robotu kedy sa ako technik v terene musi sustredit na iné veci, obcas vsak zavolá ked ma chvilku volnú...

jaskolka
1. mar 2022

Keď niekam ide(mimo mesta) tak dá vedieť, keď dorazí. Ja mu prípadne volám, keď potrebujem niečo, aby kúpil po cesta ci náhle dačo sa vyskytne(raz doma začal tiecť kotol, tak musel urýchlene prísť z prace) . Inak nie, načo?

marse
1. mar 2022

minimálne, moj muž neni nejaky mobilový maniak..maximalne si napíšeme dobru chut.
radšej si doma sadneme ku kave a pokecáme co bolo a tak. , ak si všetko napíšeme pocas dna, vecer na seba budeme čučať...

lesana25
1. mar 2022

A kedy ta dotyčná stíha pracovať, keď si vkuse smskuje?

laurika999
2. mar 2022

Môj manžel neznáša písanie sms, preto vždy len telefonujeme 🙂.

7trisha7
27. máj 2022

Mne muz pracuje uz 6r z domu, ale napriek tomu ked idem s detmi doobeda von napr, tak hned mi muz pise , ze ako sa mame vonku a tak❤️ Takze piseme vela, smsky, kedze fb ani inu soc. siet muz nema😊
Dokonca ked idem na poschodie uspavat deti ja alebo on, tak piseme😂 Ak sa to aj niekomu zda uletene, je mi to jedno, mne sa to velmi paci, spolu sme inak 24/7 v podstate, kedze nechodi ani sa kamosmi, nic. Vztah mame dokonaly 🥰🥰🥰🥰😍