Ako ďalej? Som 9 rokov vo vzťahu s gemblerom a máme dieťa

V skratke..Som s priateľom 9rokov..Nikdy nebol náš vzťah dobrý..Stále hádky,občas aj bitky,hral automaty,drogy atď..Áno,chytate sa za hlavu,ako som s takým mohla byť,ale bol to môj prvý chlap a ja som bola veľmi mladá,myslela som si,že sa to zmení..Máme spolu 5ročnú dcéru,ktorá si zažila veľmi veľa zlých vecí pri ňom.Hádky,občas ma pred ňou aj udrel..Ale viem,že ju miluje,viem,že má rád aj mňa,ani ja som neni bez chyby...V máji tohoto roku som sa od neho odsťahovala,našla si iného a bola preč 4mesiace..Nakoniec,ani neviem prečo som sa vrátila naspäť k nemu,pod vidinou šťastnej rodiny som sa snažila všetko napraviť a byť naozajstná rodina..Ale ono to nejde..Nejsom šťastná,nelubim ho,bojím sa,že sa nikdy nezmení,aj keď sľubuje,prosie na kolenách,že to bude iné,neverím mu a už ani sama neviem,či chcem takto ďalej fungovať..Ja viem,že moja dcéra si zaslúži mať otca,vyrastať v kompletnej rodine,ale ja sa cítim pod psa..Mám možnosť odísť,ale je mi ho strašne ľúto,nemôžem sa pozerať,ako plače,prosí a ja sa bojím,že to psychicky nezvládne..Bola ste niektorá v podobbej situácii?Možno iba potrebujem počuť nejaké povzbudenie,alebo čo...
romiada
14. sep 2018
@iloveyoumygirl este jedna vec. Niektorym ludom paradoxne pomoze nechat ich padnut na same dno, ked das tomu stopku. Ale to je asi minimalne percento. Precitaj si knihu Odsudeny....
sabmarkusova
14. sep 2018
Odíď od neho. Dcérku zober k detskej psychologičke. Dieťa by nemalo vidieť a počuť takéto veci, ani nevieš ako ju to môže ovplyvniť do budúcnosti. Všetko sa niekde odrazí, aj jedna veta povedaná v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Ak toto dcéra vidí, je pravdepodobné, že si nájde podobné indivíduum. Odíď zakiaľ je čas a nenechávaj sa ničiť!!!!
duun
15. sep 2018
TU si prečítaj a prečítaj si dobre. Tu píšu spoluzávislí ako TY a tiež sami hráči. Máš JEDINÚ možnosť a to vypadnúť a zachrániť svoje dieťa (a seba)!!

http://www.nehraj.sk/
danicabbb
15. sep 2018
@iloveyoumygirl opýtam sa takto prečo si 9rokov s gamblerom?
tinaa64
18. sep 2018
Kriste pane....odides od debila a potom sa l nemi vratis?vies ze pre tvoji dceru to nieje dobre ale ty sa vratis k dementovi..za 9 rokov sa nezmenil.co myslis?co bu de o dalsich 9 rokov? Ja ti poviem co..bides este vo väcsich srackach a dcera ti bude vycitat ze musela zit debilom..vies niekedy je pre dieta ovela lepsie al nezije v kompmetnej rodine..ty chces komoletnu rodinu pre nu..ale poloz si otazku..naozaj tato"rodina"stojo za to?nechapem co na nom vidis ze si ochotna echat svoje vlastne dieta trpiet ..nimdy sa nezmeni..a na tvojom mieste by som radsej bola dokonca zivota sama bez pratnera len detmi ako byt s takym clovekom
fleur1111
21. sep 2018
@iloveyoumygirl najhoršie čo môžeš spraviť je "zostať s ním len kvôli dieťaťu". Podobným štýlom si veľa ľudí (nielen žien) zničilo život a samozrejme nie len sebe ale aj tým deťom. Pre dieťa nie je nič horšie ako pozerať sa na oboch svojich rodičov ako sa hádajú a tlčú. Buď vďačná za to, že máš dieťa, veľa žien nemá to šťastie. Ono by ti malo byť motiváciou odísť od neho. Nenič jej psychiku zbytočne.
matricia
Dnes o 17:49
Nerob to svoje dcere, lebo ju to psychicky poznaci, mozno aj fyzicky, bude mat problem v skole, vsade, nebude sa moct sustredit, ucit. Velmi trpi, ked zaziva take soky a sceny. Chces, aby zostala normalnym stastnym dievcatkom? Aj ked stastna teraz asi nie je, zivot ako na hojdacke jej neda ani sebadoveru, ani pekny zaklad do zivota a zazemie. Radsej bez takeho chlapa, a to som este zabudla pripomenut, ale to urcite dobre vies, ze aj peniaze vsetky prehra, narobi dlzoby, a nic si nemozte dovolit, ani jedlo, casom ani skolske pomocky, preboha...Tak ratuj radsej seba a dceru a nie jeho lutovat...

Začni písať odpoveď...

Odošli