Ako dosiahnuť priznanie pri nevere?

essinna
19. mar 2015

Ahojte , mm mi bol raz neverny a odhalila som to ... teraz po par rokov mam zase podozrenie ze ma podvadza s kolegynou , ale neviem ako ho donutit ho priznat sa... ide oto ze ju sem odvaza domov... naposledy mi klamal ze je este v praci ale nebol niesol ju domov a na druhy den som mu nasla fleky na spodnom pradle... na otazku preco mi klamal odpovedal , ze sa nechce so mnou hadat a ze vie ze mi dotycna osoba lezi v zaludku ... na spodne pradlo mi odpovedal ze si to doma spravil... ako nie som blba a neverím mu , ale ako dosiahnut aby mi povedal pravdu ... citim ze tam nieco je ... lebo mi aj povedal ze nechcel aby tak neskoro vecer cestovala... nie som hlupa viem ze daco tam je a potrebujem to zistit , aby som sa vedela zariadit . poradte mi .. pochybujem o tom ze je medzi nimi len kamaratsky vztah ..

ematko29
19. mar 2015

To aj hlupy vie,ze ti klame.jednoducho mu to povedz ze to vie a chces vediet co stym budete robit.

essinna
autor
19. mar 2015

@ematko29 no ved to ze viem ze mi nevravy pravdu ale ako ho poznam tak to pretoci na to ze som ziarlivka a ze si namyslam

ematko29
19. mar 2015

Tak pokial z neho nic nemozes dostat a rozviest sa nechces tak si zivot zi tiez po svojom,chod vecer von a rob si vsetko co sa ti paci.tak by som to ja riesila.sak sam si robi co sa mu paci.

sissy27
19. mar 2015

@essinna ak sa môžem spýtať, na čo potrebuješ jeho priznanie? čo tým získaš? nie si blbá, vieš ako to je, tak sa zariaď aj bez jeho priznania...

nuvaring
19. mar 2015

fľaky na spodnom prádle 😀 😀 😀 😀 😀 to bude slabá milenka 😀 správna ženská nenechá takúto tekutinu nazmar, skôr si na nej do poslednej kvapky pochutí, alebo nechá vyplniť iné miesto 😎

essinna
autor
19. mar 2015

@ematko29

@sissy27 no vies dokaz nemam , a neviem co robit ale urcite druhe husle hrat nebudem , nenavidim ked niekto zo mna robi debila.

sissy27
19. mar 2015

@essinna najprv si rozmysli, čo vlastne chceš robiť, ako sa chceš zachovať...
1. ak chceš odísť - tak rieš kde budeš bývať, kým sa vysporiada bsm (ak vôbec je čo vysporiadavať), či máš prostriedky na život - ak nie, tak na tom pracovať, proste praktické záležitosti
2. ak chceš zostať a len mu to otrieskavať v pravidelných intervaloch - tak to môžeš aj bez priznania...
p.s. on nemá jediný dôvod sa ti priznať, takže to ani neurobí a ako som písala už predtým - jeho priznanie ti je k ničomu... buď mu veríš a teda nemáš čo riešiť, alebo mu neveríš a tým pádom je úplne jedno, čo ti povie...

moonlight1210
19. mar 2015

@essinna co presne chces dosiahnut? ked mu to dokazes, co ocakavas?
ze sa vztahu vzda?
ze si bude sypat popol na hlavu?
ze odprosi?
ze si ta zacne zase predchadzat a ziskavat si ta spat?
ze konecne budes moct na neho nakricat bez obav, ze ta bude urazat, ze si hysterka?

alebo pojdes jej vysklbat vlasy? urobit scenu do prace?
pobalis manzela a hodis aj s taskou pred dvere, nech si teda ide k nej? nech si ona uviaze na krk takého kohuta?

lebo ak ti nejde o toto, ale potrebujes vlastne poriesit v tejto situacii seba, to mozes aj bez dokazov a jeho priznania.
ja viem, ze ta neistota je najhorsia a vela ludi nici prave ten hlupy pocit, ze z nich za chrbtom robia volov. ale v skutocnosti robi vola on zo seba.

a oplati sa ti vôbec riesit chlapa, ktory znova a znova sa vracia k starym spôsobom - teda nevere?
nie je lepsie zacat riesit seba a zariadit si svoj zivot tak, aby si ty bola spokojna?
lebo s takymto muzom, co si nevie pomoct, ti dobre aj tak nikdy nebude. stale budes na trni, kedy to vypukne znova.
prve odhalenie a predpokladam, ze aj odpustenie, ho ocividne nepoucilo a nezbavilo chuti zas ist pokusat osud.

sonagolisova
19. mar 2015

predpokladam, ze uz dlhsiu dobu nieco tusis ked mu kontrolujes spodnu bielizen..ja som vo vztahu pomaly 20 rokov a doteraz mi nenapadlo partnerovi kontrolovat bielizen...takze ak s nim zit nechces a neplanujes hrat druhe husle treba to riesit otvorene spolu s partnerom

essinna
autor
19. mar 2015

@sissy27 no ty by si verila ? v tych veciach mas uplnu pravdu a nemam kam ist , ale ak sa potvrdi to ze je neverny nech ide on

krissy1
19. mar 2015

@essinna ja neviem,ale nie som psycholog ,ani clovek vhodny na sudenie...
ale,pokial by mi bol uz raz niekto neverny a spravi to opät,cesta prepacenia by uz neexistovala...
Ty ako pises si mu uz raz odpustila,pokial mu to chces tolerovat,nehladaj to ci ta podvadza...to ti moze byt v tom pripade jedno
ale pokial mas toho plne zuby a ziadna dalsia sanca by uz nebola,postav ho pred hotovu vec,ze proste o tom vies. A zacni s nim riesit veci ako: rozvod,ak mate deti,tak co s detmi.....
a potom uvidis,ako bude reagovat...

Hlavne sa nezníž na jeho uroven a ries to zenskou hrdostou...

essinna
autor
19. mar 2015

@moonlight1210 napisala si to dobre ... neviem co robit mam nervy lebo nieco tusim a ta predstava ze zo mna robi debila ma privadza do nepricetnosti.

koskaaa
19. mar 2015

Tak si vecer, v noci ked bude spinkat popozeraj jeho telefon. Tam najdes aj co nechces vediet. Ale bud pripravena na najhorsie!!! A ak nato nie si pripravena psychicky, tak sa mu do mobilu ani nekukaj! Mate deti? Ako sa chces zariadit?

essinna
autor
19. mar 2015

@krissy1
@krissy1 no ja teraz praveze nemam potvrdenie ze bol neverny len zase ked realne uvazujem nad tym co bolo v dan den , tak mi to pride cudne.

sissy27
19. mar 2015

@essinna prosím ťa, aspoň 10x si prečítaj príspevok od @moonlight1210 ... ty si porieš svoj život, nečakaj na jeho priznanie, ktoré ti je aj tak houby platné !!
ak sa ti aj prizná k nevere, tak to neznamená, že automaticky má on odísť z bytu - tam je otázka, ako máte poriešené vlastníctvo bytu, ak je on jediným vlastníkom nehnuteľnosti, ktorú nadobudol pred manželstvom, tak či sa ti to páči alebo nie, ale baliť kufre si budeš ty...
nie si v jednoduchej situácii, ale skrátka ty musíš riešiť seba, svoj postoj, svoje možnosti, nie jeho priznanie...

moonlight1210
19. mar 2015

@essinna to je trochu naivna predstava, ze "nech ide on". taky zakon tu nie je, co by po dokazani nevery zbavoval cloveka prava na nehnutelnost.
naopak, kludne moze ostat, dalej chodit za nou a ty sa budes denne varit vo vlastnej stave. ak ho vyhodis, pride za tebou aj s policiou. ani neceknes a vratis mu kluce.

odosobni sa od tej mrchy myslienky, ze si za debila. iba co ti zatemnuje zdravy usudok.
predstav si, ze mas dokazy a poremysli si, co urobis dalej.
myslim, ze zistis, ze to mozes aj bez dokazov.
v najhorsom mozes okoliu povedat, ze si skusala a snazila sa, ale tu prvu neveru si nakoniec neprekusla, a preto konas ako konas. na tu dokazy mas, tak ta pochopia. ak taketo odobrenie od okolia potrebujes.

essinna
autor
19. mar 2015

@koskaaa oni su spolu cely den , cize v telefone nic nenajdem a ano mame jedno dieta , a ako sa chcem zariadit ? urcite by som ho vyhodila a musel by mi prispievat na maleho.

krystalik
19. mar 2015

Moja sestra chcela veľa vedieť a dozvedela sa. Skončilo to rozvodom.
Chcete to ? Máte deti ?

tajka1986
19. mar 2015

@nuvaring ha ha som sa schuti zasmiala,dakujem 🙂 😎

essinna
autor
19. mar 2015

@krystalik mame syna 2 rocneho... ale co je to za vztah ked ja sa budem cele dni zozierat ?

sonagolisova
19. mar 2015

ak ma s kolegynou vztah tak urcite si budu pisat aj mimo pracovnej doby , takze dokaz moze byt skor v mobile a urcite bude presvedcivejsi ako fakt, ze ju odviezol domov ..ak to ma cestou tak preco by ju raz za cas nemohol odviezt ? ak to nerobi pravidelne tak to bolo len slusne gesto...

moonlight1210
19. mar 2015

@essinna si naladena pomstychtivo, aby si ocistila poslapane ego.
teraz mas horucu hlavu.
keby si zistila dokazy, prva reakcia bude aj tak hystericka.
to je normalne.

ale uvedom si jedno:
kym sa dopracujes k podaniu na rozvod, kym sa dopracujete k terminu pojednavania - davno vychladnes, v hlave sa ti rozlezi, zacnes vidiet aj ine vychodiska, ale asi uz bude neskoro.

neberiem ti pravo zurit, oplieskat mu to o hlavu, zavesit ho do prievanu za to, co mu je najdrahsie.
ale aj tak radsej vyhladaj najlepsiu kamosku, vyplac sa, ponadavaj si. ked sa skludnis, pochopis, ze ides robit riesenia, ktore budu podla vsetkeho konecne a nezvratne. takze ich treba dobre premysliet.

koskaaa
19. mar 2015

Co keby si syna dala do skolky - do centra, k babke a isla do prace. Prides na ine myslienky, budes v kolektive ludi, kamaratiek, dostanes sa von z domu a stanes sa aj nezavislejsou na muzovi... Nemozu byt tvoje myslienky tvorene stereotypom?

tanickaskorokubikova
19. mar 2015

Na aku riť je ti priznanie 😀 sak mu zbal kufre a nech páli do pi*e... A on nerobí debila z teba, keď ťa podvádza tak ho robí zo seba! máj svoju hrdosť! Inak ma napadol jeden vtip ako to zistiť 😀 zober ho ku dverám tej ku*vy a sleduj či sa automaticky pripojí wifi na jeho mobile 😀 😀

essinna
autor
19. mar 2015

@moonlight1210 a co ked to prerastie medzi nimy v nieco viac ? povedal mi ze ju nesiol domov lebo ze sa bal ked mala ist tak neskoro sama.

ladyblcha
19. mar 2015

to vazne kontrolujes spodnu bielizen? 😕 🙄

tajka1986
19. mar 2015

Ach jaaaj co sa ma o nu co bat? Cudzia zenska... Ja by mu pekne vytmavila 😠

essinna
autor
19. mar 2015

@ladyblcha nie co si , sla som prat a vsetko co periem prvraciam na ruby , ci ze to bola len zhoda nahod.. az tak by som fakt neklesla.

essinna
autor
19. mar 2015

@tajka1986 sak to ..

emily76
19. mar 2015

@essinna no, to ze nic nenajdes v telefone, tym by som si ista nebola.. moj ex mal tiez pomer s kolegynou a ja som na to prisla tak, ze som nahodou otvorila jeho mobil.... nie s cielom nurat mu v nom.. proste som si potrebovala nieco vybavit a ja som vtedy este mobil nemala... 😉 To, ze ho vyhodis... to je len tvoje zbozne prianie, ak je byt vas, tak aj keby mal popri tebe harem ho nezbavuje spoluvlastnictva bytu, ci domu.. skus si s nim este pohovorit, povedz mu, ako ti ublizuje myslienka, ze ta podvadza.. ono, dost tazko on dokaze, ze nieco nerobi... podla mna ty si sa este nevyrovanla s prvou neverou a teraz aj najmensie podozrenie otvara ranu..