Ako najdlhšie ste mali s partnerom tichú domácnosť?

7. máj 2024

Baby ako najdlhšie ste mali s partnerom tichu domácnosť? Ste tá ktorá sa chce udobriť ako prvá aj keď nemáte pocit viny alebo cakate že príde za vami partner ?

koniarova
7. máj 2024

Krátko. Pri deťoch to nejde. 😁

petamich
7. máj 2024

v zasade nemavame tichu domacnost nevieme sa hnevat, po chvili sa jeden alebo druhy pride ospravedlnit 🤷‍♀️

maxalla
7. máj 2024

Taku radost muzom zo zasady nerobim :D

maranta_leuconeura
7. máj 2024

12 hodin :D su hadky o blbostiach, z ktorych sa staci vyspat a tie dalsie veci je potrebne vyrozpravat si cim skor. Inak vztah skape

sheila121
7. máj 2024

0 minút. Neznášam tichu domácnosť. Buď nech povie čo má na srdci alebo dovi dopo.

marianarem
7. máj 2024

Ani my nemavame tichu domacnost, ale moji rodicia to raz potiahli aj mesiac. Ale teda su spolu doteraz a dobre im je.

sisska96
7. máj 2024

Pár hodín max :D A aj to preto, lebo si ide radšej lahnúť, alebo pracovať

butterflyeffect
7. máj 2024

Nemavame, vacsinou pol hodina, hodina…ked ze veeelmi som tvrdohlava tak maximalne od vecera do rana kym sa na to vyspime… obaja si radsej problem vykomunikujeme, a obaja sa vieme ospravedlnit a povedat si co sa nas dotklo a preco ta situacia vznikla… ja som ta vybusnejsia…

lusiasali
7. máj 2024

Ked mam kramy tak kludne aj 3 dni 🤷‍♀️

tilly
7. máj 2024

Ja vôbec. Som typ, že vyhučme sa,vysvetlime si, pomilujme sa a pome ďalej, veď o nič nejde. Môj muž máva krámy, dokáže sa zdúvať aj tri dni a ja neviem za čo. Vtedy chápem chlapov, čo zdrhaju k mladým veselým milenkám od fúrií. Je to na nervy.

feb13
7. máj 2024

Nikdy. Ticha domacnost je prejav pasivne agresivneho spravania, ktora je uplne toxicka vo vztahu. Aj ked mame na seba tazke srdce, bavime sa aspon formalne, o neutralnych temach, kym nas prejdu emocie, ale ignoracii sa treba vyhybat.

hopsas
7. máj 2024

My tak do pätnásť minút.potom sa.moj.muz začne smiať že aká som.smiesna keď sa.zlostim.a.ked.vidim že sa.smeje on, musím sa aj ja

majlo1234
7. máj 2024

Ja som tiez typ, ktorx potrebuje mat vsetko vyrozpravane hned. Muzovi rodicia sa dokazali aj mesiace nebavit a muz ma tento vzor v sebe. Najdlhsie sme mali asi tri dni v zaciatkoch vztahu, teraz jo uz nenecham zduvat sa

leniel
7. máj 2024

momentalne asi 4 mesiace... resp.riesime len prakticky provoz

duppka13
7. máj 2024

Aj par dni, okolo toho tretieho dna sa to vacsinou zlomi a manzel zacne prvy, lebo je bud hladny alebo nieco potrebuje. ja nezacnem skoro nikdy lebo si vzdy myslim ze chybu spravil on ale teda v tomto sme rovnaky, obidvaja tvrdohlavy, neskutocne sa vieme zdut na seba

rorino
8. máj 2024

Vraví sa ,že nikdy nemáš ísť spať,alebo odísť z domu,keď si s niekým pohadany .

hopsas
8. máj 2024

@leniel fuha..to je dosť ako dokážeš fungovať takto.