Ako sa nehnevať na muža, keď si vypije?

19. aug 2022

Vie mi niekto poradiť alebo čo pomohlo vám s týmto problemom. Ako sa nehnevat na muža keď si vypije viac ako by mal? Neoziera sa pravidelne a nechodí po krčmách ale keď je oslava tak popíje toho viac a ja sa potom na neho hnevám. Není agresívny ani nič také. Mám asi blok od mala neviem sa z toho baviť

zuzu11166
22. aug 2022

@doriiis aj mne.neznasam to a nebola by som s clovekom ani ked len na oslavach by sa to dialo.holt-kazdy mame nieco,co pokladame ,ze je cez ciaru.
Toto proste u mna by nepreslo
Aj my si dame vzdy cez vikend nejaky dobry alkohol,ale staci nam poharik a dost.
Moj ocino je tiez taky,ako my a mamina tiez nenavidela z duse,ked niekto sa ozral.
Asi to mam podedene.
Tym ale nikoho nesudim,ak to niekto toleruje,je to jeho vec.ja vsak nie.mozno mne zasa by nevadilo az tak nieco ine na prtnerovi,co by extremne vadilo niekomu inemu

guiseppinka
22. aug 2022

Joooj, den po oslave by som mala "upratovaci" alebo by som robila hlucnejsie cinnosti - umyla linku zvnutra a cinkala s taniermi, vysavala a taketo veci... A povedala mu prepac, ale vcera sme boli na oslave a treba aj toto spravit... Keby si nepil, nebolo by ti zle... Ja pijem aj podla toho, ze ci sa len sedi alebo nieco robi... Lebo ak sa zabavam a tancujem, tak mozem pit, lebo to spracujem... Ak vsak len sedim, tak jasne, ze uz nestiahnem 5l vina... Ale teda mne na druhy den nikdy nebolo zle, za to muzovi je vzdy... Kedysi sme mali pravidelne cca kazde 3 4 mesiace, kedy sa chalani sundali a viac menej to vadilo len 1 kamoske a vecne sa tam vadili. Ostatne sme to neriesili a ja som sa na druhy den vzdy bavila hlavne na mojom, lebo mu bolo vzdy najhorsie😂😂😂

elenatomasova
22. aug 2022

Buď rada že iba občas ...môj na každej oslave prvý opitý ale,že riadne.Tiez by som rada vedela čo s tým?

brigelka
22. aug 2022

Všetko je to o tvojej tolerancii. Buď sa s tým zmieriš alebo sa budeš na neho hnevať. Ide o to čo si vyberieš. Ale hlavne mysli na seba.

zuzanna33
23. aug 2022

V skratke buď rada že len na oslave a že nieje agresívny!Ak by bol potom by si mala dvovod na strach nehovorím že je to ok ale muži sú na tom s pitím oveľa oveľa horšie a ženy sú bezradné

laskamojajeidna
23. aug 2022

Môj oco pil. A samozrejme nás aj bil. Chápem ťa, že máš blok. Bol stále agresívny, keď mal vypité. Moj manžel si dá pivko ako každý chlap a ak je nejaká oslava si dá aj ostré..no neni agresívny. Stále hovorí ako ma ľúbi. Za 11 rokov mi ani raz škaredo nepovedal a ani ruku na mňa nezdvihol. Takže pokiaľ tvoj partner neni agresívny tak sa nemáš čoho báť. 🙂