Ako sa rozhodnúť vo vzťahu s chlapmi?

1. dec 2019

Dievcata,potrebujem radu,zijem s chlapom,s ktorym.mam dceru,v minulosti sme boli rozideni a mala som druhe dieta s jeho bratrancom,on vsak nechcel so mnou zit,tak sme sa znova dali dokopy s tym prvym.Ja vsak stale milujem toho s ktorym mam to druhe dieta a vysvitlo,ze dovod preco nie je so mnou je ten,ze mu je blbe zit so zenou svojho bratranca a aj sa citi previnilo voci bratrancovi.Kamosky mi radia vykaslat sa na oboch a najst si uplne cudzieho chlapa,lenze preco si mam hladat cudzieho ked milujem niekoho s kym.mam aj dieta a on nechce so mnou byt len kvoli bratrancovi.poradte mi dakujem

miadi
1. dec 2019

@nnnuuunnn raz tu bola uz taka co mà dieta s bratrancom 😆ze nevedeli o tom až ked mali babo a boli u jej babky tak Ta si spomenula ze .. z druhej strany rodiny tej baby otec tusim mal sestru ktora sa odstahovala a ta bola vlastne svokra tejto baby 😂no uplne mešuge ( a sranda bola tušim aj boli manželia že rodicov - surodencov zoznamili až na svadbe)

autor
1. dec 2019

@tinatitti ziadala som radu,nie moralizovanie a nevies co vsetko za tym bolo tak nebud mudra

miadi
1. dec 2019

@nnnuuunnn a bola tu aj story kde baba riešila partnerovho brata. Ktory ju nechcel iba na sex a ona si mylila lepši sex s laskou. A este to aj tak blbo napisala že to vyznelo že to je jej vlastny brat 😆

miadi
1. dec 2019

Nemaj emocie k tomu co Ta nechce.. a chap žiarlivost toho čo ta chce. Popracuj na vztahu ktory mas.

dopolbokaodrata
1. dec 2019

Ja byť tvoj manzel tak ta tak kopnem do riti že by si sa divila. A on nie ze ta vzal späť, stará sa ešteaj o lavobočka a ty zas rozmýšľaš ako sa dostat k tomu druhemu. Zacni si vážiť toho, ktorého máš doma. Mama je na teba určite hrdá.

autor
1. dec 2019

@miadi dakujem za normalnu radu....v zivote sa stavaju hociake veci a nechapem preco niektore hned vedia len skritizovat miesto rady....a po dalsie keby ten prvy bol idealny,nerozideme sa,v uvode som.pisala,ze v case ked som bola s tym druhym tak s prvym som bola rozidena,takze neslo o podvadzanie

oli18
1. dec 2019

Keď si bola rozídená s pôvodným, prečo si sa skrývala s bratrancom? Ak sa s tebou nechcel ukazovať, mala ti bliknúť kontrolka. Ponaučenie do budúcna, nesprávať sa ako blcha 🙂.
A že prvý nebol ideálny? Tak ak takého hľadáš, tak sa nahľadáš. Partnerstvo je o kompromisoch, o prispôsobovaní sa, o odpúšťaní... No veď na to prídeš časom aj sama.

autor
1. dec 2019

@oli18 on sa nechcel ukazovat a mat oficialny vtah...vraj pre pokoj v rodine...ale fajn chapem ako to myslis,malo mi dojst,ze to nemysli vazne...

miadi
1. dec 2019

No jasne ze z idealneho vztahu sa clovek len tak nevrhne do ineho. A asi stale nie je az tak dobre ked nevies ci mas skusit hladat stastie u toho co ta nechce alebo sa vykašlat na oboch. A ak je ti snim zle a vieš sa postarat o deti aj sama., tak nie je o com.

autor
1. dec 2019

@miadi ano presne takto nejako to,aspon niekto to tu pochopil,ten,ktoreho milujem sa vyjadril,ze by aj bol so mnou,ale boji sa reakcie bratranca ..a co bu to vyvolalo v rodine...len som chcela radu ci cakat na niekoho koho lubim..ze mozno raz alebo to uplne vsetko uzavret a ist nanovo...vztah,ktory mam je nefunkcny po vsetkych strankach

miadi
1. dec 2019

Neverila by som tomu ze inak by ta chcel -ved mate uz spolu dieta. Keby ozaj chcel tak ste spolu aj keby ten s ktorym mas prve dieta bol jeho brat. Nerob si zbytocne nadeje snim ten vztah nikdy nebude ked nebol doteraz skutocny vztah -spoluzitie ako rodinka. Vykasli sa teda na oboch a zi sama pre deti. A casom budu ine vztahy.

autor
1. dec 2019

@miadi dakujem za radu...skusim to

tinatitti
1. dec 2019

Keď si bola vtedy tak múdra, tak prečo tu teraz pýtaš radu. Ako nehnevaj sa, nemoralizujem, ale nenosim rozum v rozkroku

autor
1. dec 2019

@tinatitti ty o com pises moja zlata???to, ze ma niekto s niekym dieta neznamena, že nosi rozum v rozkroku, taketo vymudrovane kravy ako si ty by v tychto skupinach ani nemali byt

autor
1. dec 2019

Clovek si myslí, že pise do skupiny, kde sa docka rady, lebo má problem a ozyvaju sa len take, co nemaju zaujem poradit, ale cloveka sudit, ako keby boli najdokonalejsie na svete.Potom o com to tu je???

tinatitti
1. dec 2019

Po prvé - nie som tvoja zlata. Po druhé - to ze máš dieťa je v poriadku. Ale tu ide o to, že máš druhé dieťa s jeho bratrancom. Ano, teraz pýtaš radu. Keď sa už ten prvý k tebe vrátil, tak bud rada a váž si to. Pokiaľ k nemu nič necítiš, tak maj v sebe aspoň toľko slušnosti a úcty voči nemu, že budeš k nemu ferova, zbalis sa a vypadnes. A co sa týka toho druhého? Nenalet mu druhýkrát, ten o teba naozaj nestojí. Ži pre svoje deti. Nerieš chlapov. Aspoň nejaký čas.

tinatitti
1. dec 2019

A čo sa týka tej dokonalosti, nie nemyslím si, že som dokonalá. No ale bratranec? Ten tiež ma moralku mimo. Áno, nie ste prvý ani posledný prípad. Bohužiaľ.

autor
1. dec 2019

@tinatitti Tak tato odpoved je uz v poriadku,len sa ma dotklo ako si ma urazila, ze rozum mam v rozkroku, to že mam dieta s bratrancom svojho chlapa neznamena, že idem s kazdym, proste som mala vtedy tazke obdobie, travili sme spolu cas a to ze to bol zrovna bratranec bola blba zhoda náhod, bolo to skor o tom, že som si nehladala chlapa nikde vonku, boli sme dobri naozaj velmi dobri kamarati a prerastlo to do niecoho hlbsieho, a ak to v konecnom dosledku teraz vyzera, že som nejaka lahka, žena, ktora ide s kazdym a hlada len sex, nie je to tak...ja si sama uvedomujem, že to nie je normalne, ale tak stavaju sa aj take pripady ako si napisala.

miadi
1. dec 2019

Presne o tom aby sa odsudilo a citilo sa najdokonalejšie na svete..žial odsudit je to najlahšie. A moralizovanie je popularne. Vztahy su zložite.. ked tu clovek cita tie pribehy.. kopec uzasnych šikovnych žien mà nefunkčne vztahy/manželstva chlapi sa k nim chovaju ako k poslednej handre..nejaka chyba je ale vzdy na oboch stranach,ludia si ubližuju navzajpm alebo su s niekym s kym by byt nemali.( ono je to trochu vtipne mat deti s bratrancami Ale tak nekračala som v tvojich topankach

autor
1. dec 2019

@miadi tak vtipné to je to si uvedomujem aj ja, ale proste som som sa zaľubila a neriešila som, či je to bratranec, to že sme spolu mali dieťa nebola nehoda, vedeli, sme čo robíme, chceli sme byt spolu, teda aspon to tak on tvrdil...teraz uz viem, že on asi teda nechcel, ale v jednej chvili proste cuvol....a ked sa ho dnes opytam preco povie, že by to nikdy nefungovalo, lebo by bolo ,,peklo v rodine,, ako to on vravi.
Ale tak je pravda aj to, že keby ma naozaj miluje mohol by byt som mnou ved by sme mohli odist a zit niekde sami bez jeho rodiny a mohlo by nam byt jedno co si myslia.Preto je asi ozaj lepsie zabudnut a zacat odznova sama a bez nich.

miadi
1. dec 2019

Mozno vyuzil situaciu motal sa okolo teba vedel ze si sklamana zo vztahu s bratrancom ( tym prvym) a využil chvilku ked si bola zranitelna aby sa ti dostal do nohaviciek. Nasluboval vztah lebo to si chcela počut. Splodil stebou dieta Ale žit už stebou a detmi nechcel. ..a este ti udrziava v hlave rozpravky o tom ze ta mà rad len koli “rodine”
Stebou nemoze byt. Toto vsetko mohol vediet nez stebou urobil dieta. Teda aj vedel. Je to blba situacia Ale nie je to koniec sveta. Musis len lepsie vyberat partnera v buducnosti. Kazdy sa uči na vlastnych chybach.

autor
1. dec 2019

@miadi Asi to tak nejako bude...akurat som stale dufala, že možno...ale teraz už viem, že nikdy sa nič nezmení a treba ísť dalej..dakujem za radu a pochopenie.

elenita
2. dec 2019

Len to prosim Ta neries tretim chlapom 🙄 ak nechces zit v tomto vztahu, taka moznost, ze byt sama ... ta Ti nikdy nenapadla? 🤔 Ako k tomu pridu aj tie deti? Fakt by si bola schopna si dalsieho cudzieho chlapa dovliect k nim? A to druhe to vnima ako? Ako vola Tvojho sucasneho partnera? Je pre neho otec?

autor
2. dec 2019

@elenita Mala vola otec svojho vlastneho otca,stretavaju sa, mojho partnera vola krsnym menom,ja som pisala,ze nemam chut na novy vztah,keby bolo na mne najradsej by som bola s muzom,ktoreho milujem a otcom mojej dcery,ale pokial on nechce,jasne,ze radsej budem sama,ja som pisala,ze kamosky mi radia najst si ineho.

katpizur
2. dec 2019

Najst si ineho nie je riesenie, ja by som pockala co sa casom ukaze, jak sa veci vykrystalizuju, ved nepotrebujes sa uz aj hned rozhodnut nie? Ja by som teraz bola sama a dala by som si cas 🙂

lija22
2. dec 2019

ono je to usmevna story v konecnom dosledku, ale viem si predsravit, ze ani jeden z vas troch ste to nemali lahke, ked si cakala druhe babo. Urcite by som to nechcela zazit, ale vies co vyser sa na to, co rodina vravi. noaco ze bratranec jeden druhy. Mas deticky, tie su dolezite. Nechaj zivot plynut, nikam sa nenahli, sama uvidis ako to vsetko dopadne. Ak ta druhy otec nechce nech si trhne nohou. Keby ta miloval boli by ste spolu. Skoda, ale taky je zivot. Nevnucuj sa mu, mozno mu docvakne neskor a mozno ozaj spoznas necakane dalsieho snad toho idealneho. Drzim palce 🌷

xeniii
2. dec 2019

Fú zložitá situácia, asi pre nikoho neni príjemná, ale myslím si, že treba si nechať čas. Čas ukáže s kým máš byť, len hlavne nič nesil 🙂

marco88
3. dec 2019

Keby ťa ľúbil, vybral by si teba a vaše dieťa, kašlal by čo si myslí rodina. Všeto ostatné z jeho strany sú kecy...

alaguema
6. jan 2020

Nie je fér voči tvojmu prvému mužovi a otcovi prvého dieťaťa, že s ním žiješ len preto, že ťa ten druhý nechce. Ani ťa chcieť nebude, lebo je na tom pravdepodobne ako ty. Bez sebaúcty. Preto si ťa a vaše dieťa nevie obhájiť, nevie sa za vás postaviť ako muž. Ste dvaja slabosi, nemáte si navzájom čo ponúknuť. Iba ste si nastavili zrkadlo a život ide ďalej. Ten prvý si možno len dokazuje svoju väčšiu "mužnosť", lebo ťa "vyhral", ale o teba tam vôbec nejde. Si aj v tomto opäť len bábka bez vlastnej vôle a energie konať a vziať svoj život pevne do rúk. Nemiluješ ho a asi sa ani v tej fraške nejak extra dobre necítiš, preto sa tvoje domnelé city a hlavne asi taká taká povrchná sentimentalita v spomienkach vracia k "zakázanej láske", navyše je to také romantické...ako Rómeo a Júlia, ale v zásade je to veľmi biedny príbeh, ktorý ti môže poslúžiť už len ako lekcia do ďalšieho života. Nikdy sa neodovzdávaj mužovi, ktorý o teba nevie zabojovať.