Ako sa vaši muži správajú ráno?

9. máj 2020

Ahojte,
chcela by som sa opytat, ako sa vasi partneri spravaju rano, su nahnevani, mrzuti, mozete sa s nimi rozpravat ?
Moj ma rano zlu naladu, nemozem sa ho nic spytat, musim byt ticho, ak vymyslim daky plan dna na vikend, povie, ze tak to teda spravi, ked to tak velmi chcem.
Velakrat si teda robim osve program.
Mame spolu 4 r. syna.

tykat
9. máj 2020

Moj ked vstane tak si rano spieva, privita kazdeho clena rodiny, vzdy s usmevom...hovori se si musi urobit naladu a zodvihnut kutiky ust do usmevu nech ma pekny zaciatok dna 😁 ...aj ja som sa tak naucila a deti tiez, nikto u nas nevstava nabrucany a nekomunikativny... muz ma vita "dobre raaaanko moje slniecko, ako si sa vyspinkala" pusa plus objatie. A ja jeho tiez. To uz mame taky ritual...aj po 27r co sme spolu ❤
Aj ked pride domov z prace tak "ako ste sa tu mali rodinka moja.." pusa, aj deckam ofiny postrapati, "decka" maju 20 a 14 😂.
On ma vzdy dobru naladu, nenosi si problemy domov. Ja som sa to od neho naucila tiez. Velmi dobra vlastnost to je nemracit sa, ja sa domov vyslovene tesim.

autor
10. máj 2020

@tykat da sa to naucit si myslim tiez, je to len vola. ja teda akcny typ nie som ako tu podaktori pisali, aj ticho znesiem, ale nepovedat nemoct povedat nic bud ticho asi nie, mozno ini by to dal. a ked som spoznala ho, rano bol ok inak by som s nim nebola,
lebo to je prenasanie problemov na druhych a zla nalada je nakazliva

iviacik
10. máj 2020

Absolútne si to nepochopila. Ten človek neprenasa na teba žiadne problémy, len potrebuje rano klud. Nepovedal by ti 'bud ticho', pokial by si to rešpektovala. Trochu pochopenia a empatie by to chcelo aj z tvojej strany. Ľudia ti dali xy návrhov, ako to vyriešiť ale tebe proste vadí, že sa nespráva podľa tvojej sablony. Ty sa tiež v tomto evidentne nespravas podla tej jeho.
Je to iba na Vas, pokial vsak všetko funguje, mohla by si fakt byt tolerantnejsia 🤷‍♀️ to je len návrh. Veľa šťastia.

judar
10. máj 2020

Hmmm no neviem...u mna rano a cely den zalezi od toho ako sa vyspim ale hlavne od toho ake dny mam a ake je pocasie ...zle sny mi dokazu naladu znizit na cely den ale zas nejaky sen z ktoreho mam v spanku strasne dobry pocit tak to mi preteva aj cely den

h2
10. máj 2020

Môj muž býva ráno v pohode, len nemá chuť hneď raňajkovať. Občas sa stalo, že na otázku: "Čo si dáš na raňajky?" Odpovedal: "Nechajte ma tak." Ale my sme takí pohoďáci, srandisti, takže sa ho často pýtam napríklad: "Idem robiť praženicu, dáš si aj Ty, alebo chceš radšej Nechajte ma tak?" Alebo aj syn mi občas povie: "Ja by som si dal Nechajte ma tak s Tatinkom a k tomu chlebík s maslom." 😁

autor
10. máj 2020

@iviacik tak este raz skusim rano uz hodinu hore pripravim jedlo, porobim obriadim syna, muz spi hodinu som ticho len odpovedam na otazky syna ak su, on sa neraci zobudit, robi 5h denne pondelok piatok, musim ho zobudit, inak by spal, bavili sme sa uz 10x o tom nikdy nie je schopny sa zobudit, ked sa zobudi je nabruceny, kazde jedno rano. moja otazka bola ako sa spravaju muzi u vas, ja som si radu nepytala
ze ti to tvoj muz toleruje, ma zlate nervy.
este raz zdvoraznujem, radu som nepytala.

cucoriedkacucoriedka
10. máj 2020

Ahoj.u nas vstavam prva...muz s malym.synom.asi hodinku po mne.uvarim si kavu.posedkam.dam varit obed....pripravim ranajky a ked vstanu tak pohoda....moj muz je mrzuty sem tam cez den;)))) ani nic tragicke,) takto fungujeme vikend...inak cez tyzden odchadzam skoro rano...oni este spia.takze sa vidime poobede;)

kitycat
10. máj 2020

Napisala uz, ze odkedy sa takto manzel sprava????? 😕

autor
10. máj 2020

po narodeni syna, odkedy pribudli povinnosti a vzali sme sa.

ledgerka
10. máj 2020

co je na tom zle ze spi? kedy chodi spat a kedy chodis spat ty? Evidentne mate obaja uplne iny rezim. Porozpravajate sa ako si to predstavuje. U nas ja vstavam aj o 2 hodiny skor ako muz, ranajky NIKDY nemame spolu. Aj to ked sa zobudi, tak si da ranajky sam, ide si precitat na pc spravy. To vzdy zaberie aj taku hodinu. Takze doobedia si riesim uplne sama. Potom sa az bavime ze co dnes, pokial nemame nieco ine v plane o com sme sa uz bavili. Ked pride dieta neocakavam nic ine. Proste zapracujeme do tohto rezimu aj dieta. Takisto ked skoncime v praci, boli casy ked som mala chut hned po praci nieco organizovat, on ale potrebuje aspon 1 hodinu pre seba aby presiel z rezimu praca do rezimu doma. Tiez to respektujem a zatial mam svoj cas. Skus sa prisposobit jeho rezimu a vyuzit to vo svoj prospech. Keby som ja muza budila a chcela od neho nieco hned od rana, tak viem ze by sme skoncili nasraty obaja.

iviacik
10. máj 2020

Ano, moj muz ma zlaté nervy, o tom niet pochýb a som šťastná, že ho mám 😊
Obaja sme k sebe tolerantní, rešpektujeme svoje potreby a keby som doňho ja 'skákala' keď on potrebuje kľud, zlate nervy by tiez nemal 😉
Aj ked si rady nepytala každý písal v dobrom. Už len tvoj nabruseny prejav tu o niečom značí. Je to tvoj život a úprimne ti prajem, nech nájdete vzájomnú symbiozu ❤️

siska53
10. máj 2020

Ja mam s mojim opacny problem.on rano hned culy a ja zas zaspata, nekomunikativna, mam.problem udrzat pozornosť..zabudam, lebo este polospim.potrebujem cas.

Prosim, respektuj muza, vies, ako zle padnu výčitky za to,. Co vlastne nemôžeš?