Ako sa zbaviť nervozity?

25. máj 2020

Ahojte takže idem si k vám po radu za posledné mesiace som sa strašne zmenila to si aj uvedomujem dostatočne dobre možno som sa zmenila kvôli tomu tehotenstvu ale to už je jedno bábätko chceme... proste už ani medzi mnou a mužom to nieje také aké bolo aspoň s mojej strany bývam strašne podráždená niekedy plačem len tak bezdôvodne všetko mi vadí vadí mi aj muž nerada to hovorím ale aj môj syn niekedy na neho pokričim ale potom mi je to strašné ľúto a začnem plakať a večer to potom na mňa všetko doľahne najradšej by som bola úplne sama bez všetkých všetci mi už vadia všetci a všetko ja už sa ani nemám o čom rozprávať tak rada by som to všetko dala do poriadku tak ako to bolo ale prosté z mojej strany to vôbec nejde prosím vás dajte mi nejaké radí ako sa ukľudniť a ako byť znovu taká aká som bola muž si už myslí že ho neľúbim no ja mu odpoveď úprimnú zo srdca teraz neviem dať aj keď ho určite ľúbim len mu to na javo dať neviem...

elisa1910
25. máj 2020

Ja mavam daco podbne a mne na to pomaha joga a anxiolan co je vlastne magnezko a vitamibij b6 plus nejake bylinky

irusa
25. máj 2020

myslím, že momentálne takéto stavy má 60 % obyvateľstva

autor
25. máj 2020

@irusa mne to strašné vadí aj si to uvedomujem veď predsa nikdy som taká nebola ja už ani sama neviem čo vlastne chcem 😥

irusa
25. máj 2020

nie si sama

elisa1910
25. máj 2020

Skus ten anxiolan da sa kúpiť v lekárni.. Mna to vždy velmi uklidnilo