Ako si odpustiť rodičovskú chybu?
mam trojmesacne prve dieta... a v snahe pomoct mu som mu de facto ublizila. teraz to uz viem. ako sa s tym vyrovnat???
Nemas este poporodny stav? Co ti liezol na nervy jeho plac? ....moc nerozumiem v snahe pomoct mu....
Pamatat si nebude nic.....
Je to tvoja nova zivotna situacia...ucis sa ako kazdy.....
Keďže nevieme nič konkrétne, budem všeobecná. Odpustiť sám sebe je jedna z najťažších vecí, ktoré by človek mal dokázať. Chce to zdravé sebavedomie, racionálne vysvetlenie a vyrovnanie sa so sebou. V neposlednom rade, robte všetko tak, aby ste nikdy neľutovali to, čo ste urobili či neurobili.
Bolo by fajn ak by si nam to mozno trocha priblizila, lebo moc konkretna nie si a clovek nevie o co slo a tazko sa sudi. Mozno si len ty myslis, ze si mu nejak ublizila a vobec to tam nie je. Ak je malinke pamatat si to nebude a vzdy sa to da proste vysvetlit

Normalne, dieťa si to pamätať nebude, trvalé následky z toho snáď nebudú, a nabudúce viac opatrnosti... Každý sa učí, zabudni na to a nebud tska precitlivela 🙂