icon

Ako si odpustiť rodičovskú chybu?

12. sep 2020

mam trojmesacne prve dieta... a v snahe pomoct mu som mu de facto ublizila. teraz to uz viem. ako sa s tym vyrovnat???

avatar
ave17
12. sep 2020

Normalne, dieťa si to pamätať nebude, trvalé následky z toho snáď nebudú, a nabudúce viac opatrnosti... Každý sa učí, zabudni na to a nebud tska precitlivela 🙂

avatar
pieksamaki
12. sep 2020

Nemas este poporodny stav? Co ti liezol na nervy jeho plac? ....moc nerozumiem v snahe pomoct mu....
Pamatat si nebude nic.....
Je to tvoja nova zivotna situacia...ucis sa ako kazdy.....

avatar
asia83
12. sep 2020

Keďže nevieme nič konkrétne, budem všeobecná. Odpustiť sám sebe je jedna z najťažších vecí, ktoré by človek mal dokázať. Chce to zdravé sebavedomie, racionálne vysvetlenie a vyrovnanie sa so sebou. V neposlednom rade, robte všetko tak, aby ste nikdy neľutovali to, čo ste urobili či neurobili.

avatar
rdi
12. sep 2020

Bolo by fajn ak by si nam to mozno trocha priblizila, lebo moc konkretna nie si a clovek nevie o co slo a tazko sa sudi. Mozno si len ty myslis, ze si mu nejak ublizila a vobec to tam nie je. Ak je malinke pamatat si to nebude a vzdy sa to da proste vysvetlit

avatar
modrava
12. sep 2020

bude mat fyzicke nasledky?