Ako si získať bývalého?

miselinka33
16. okt 2012

Telefonujem a stretávam sa so svojím bývalým. Chodili sme spolu pred tromi rokmi. Síce dosť krátko (3 mesiace), ale ani po vyše troch rokoch som na ňho celkom nezabudla. Po tom, ako som sa s týmto človekom rozišla, začala som chodíť s iným, boli sme spolu 2 a pol roka, ale aj tohto som nechala (mala som na to vážny dôvod). Po tom, ako som si uvedomila, že som slobodná, tak som sa ozvala naspäť tomu bývalému, s ktorým som sa nevidela 3 roky. On sa mi ozval párkrát aj počas toho dvojročného vzťahu, ale ja som nereagovala, aj keď som chcela. Vyše týždňa si voláme, píšeme a stretávame sa, ale niesom si istá, či som spravila dobre, že som sa ozvala. Mám strach, že sa sklamem, že to nedopadne dobre. Ja vlastne ani neviem prečo som ho nechala, nemali sme problémy a bolo to medzi nami neskutočne čarovné. Aj teraz mi sám povedal, že to bolo krásne, že bol do mňa zbláznený. Keď sme sa stretli prvýrát po tých troch rokoch, pomilovali sme sa. Dosť si to vyčítam, že som podľahla hneď , ale jednoducho nechala som sa uniesť citmi. Teraz sa bojím, že ma berie na ľahko....že si o mne myslí, že mu dám hneď.....Momentálne je na prac. ceste a vráti sa o 2 týždne. volá mi každý deň, píše, ale takisto odo mňa chce "šteklivé" fotky (tie chcel aj pred tými 3 rokmi). Ja mu však nič neposielam, nechodíme spolu a nepoznám ho natoľko, aby som mu posielala takéto niečo. Je tu ešte jedna vec, ja som mu povedala, že viazať sa nechcem, nakoľko som ukončila vzťah, avšak stretávať sa chcem...On mi na to povedal, CITUJEM :"najvhodnejšie by bolo asi povedať, len že všetko ukáže čas. nakolko sa nechceš viazat tak to beriem, stretavajme sa len tak pokial suhlasis."
Ľutujem, že som povedala, že sa nechcem viazať, pretože teraz si asi myslí, že ho chcem iba na sex. Som z toho celá domotaná. Veľmi by som chcela, aby ma chcel ako vtedy....ako predtým. Ako si ho získať? Na záver chcem uviesť, že niesom pubertiačka a obaja už ťaháme ku 30tke. 🙂 Ďakujem za Vaše rady/skúsenosti/odpovede 🙂

liz_lemon
17. okt 2012

@miselinka33 mne to pride tak, ako keby si sa s nim chcela stretavat, kym nestretnes niekoho lepsieho, a to asi nie je dobre ani pre teba ani pre neho
keby to bol niekto s kym si bola roky, tak je to ine, ale bola si s nim len 3 mesiace, a to je kratka doba, a kedze si sa s nim rozisla, asi si vedela preco

bodka13
17. okt 2012

@miselinka33 v jeho odpovedi je vystihnuté,čo som ti chcela napísať ....on podľa mňa záujem o teba má a chce ťa,no nebude ťa do ničoho tlačiť ...nechaj tomu voľný priebeh,nerieš to a nezamýšľaj sa nad každým slovom či činom....reaguj tak ako to cítiš....z tvojich prejavov určite cíti/bude cítiť aj on že ti nejde iba o sex 😉

materina_duska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
17. okt 2012

@miselinka33 ber to tak ako to je, nerieš čo bude alebo nebude, ono to časom nejak "vyhnije" samé... buď z toho bude normálny vzťah a keď to nevyjde, tak si si aspoň užila pár príjemných týždňov či mesiacov... 😉

sissy27
17. okt 2012

@materina_duska čistá závisť, že si niekto užil vášnivý sex, alebo čo? je rozdiel mať sex v súkromí a poslať fotky a čakať, či sa náhodou niekedy neobjavia na nete, ty by si s tými fotkami asi problém nemala, že?

alex31
17. okt 2012

@miselinka33 .... mne to pride tak ze aj ked pises ze nie si pubertiacka a taha ti na 30 tak sa ako pubertiacka spravas 🙂 ale nic v zlom 🙂 len podla toho co pises sa mi to tak zda ... akoby si sama nevedela co vlastne chces .... mozno len nechces byt sama a to ze na tvoj telefonat zareagoval a zacal sa s tebou aj stretavat ti jednoducho vyhovuje ... nie si sama ale nie si ani s nim .... ale vazne to s nim podla mna ani nemyslis to by si sa urcite spravala inak ako teraz aspon podla toho co pises a urcite by si vo vsetkom mala jasno ... teda urcite by si vedela ze ho chces ...... a nic v zlom ani on podla mna o teba az tak velmi nestoji .... urcite by nepovedal to co si napisala ale aspon nejakym sposobom by na teba trochu "pritlacil" aby si sa rozhodla ci chces od neho len sex alebo aj nieco viac .... a to ze si mu hned podlahla ??? a co ??? to sa stava ... iskra jednoducho preskoci a zdravy rozum ide bokom 🙂 za to by som si na tvojom mieste nic nevycitala ... skor by som sa nejakym sposobom snazila usporiadat si vsetky svoje myslienky a pocity v hlave a zistit co vlastne od dotycneho ocakavam ... a urcite by som sa snazila zistit ako to mysli on aby sa nestalo to ze ty sa konecne rozhodnes ze to s nim skusis a vtedy zistis ze on vlastne ani nema zaujem, ze jemu taketo vase nezavezne stretavanie v podstate aj vyhovuje ... lebo z toho co si napisala ja mam prave tento pocit ..... ale to je iba moj nazor mozno je to naozaj vsetko inak ... rozhodne ale drzim palce aby si sa rozhodla spravne 🙂

zumbadance
17. okt 2012

😀 telenovela toto 😝

materina_duska
17. okt 2012

@sissy27 Jasné, nemala, keby admini dovolili, aj tu si dám gynekológiu na profilovku 😀 si ma pobavila.. good luck!

miselinka33
autor
17. okt 2012

V podstate každá z Vás má v niečom pravdu. Asi predsa len tomu nechám voľný priebeh, nebudem sa do ničoho tlačiť, rovnako ani jeho. Všetko ukáže čas. Ďakujem žienky 🙂

kveta
21. máj 2013

@miselinka33 Ako to dopadlo?

evagertrudlucas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz