Ako vnímate krstných rodičov?

kristinaa300
18. júl 2020

Ako vnímate krstnych rodičov?Co by mali robit a pri akych prilezitostiach by mali podľa Vas byť? A aj ked napr. Nevesta ide zavolať krstneho rodica na svadbu aj napriek tomu ze sa moc nerodinaju, ale pri takej prilezitosti by sa patrilo ho zavolat a on odmietne prísť. Viem ze nikoho netreba nútiť a kazdy sa sam rozhodne ci pojde alebo nie. Ale ved ked ide za toho krstneho, krstnu tak asi by mal dopredu vedieť ze bude musiet, alebo mal by ist aj na svadbu svojho krstniata. Ci to naozaj som az taka naivna a chcem vela alebo neviem.

ukulela
18. júl 2020

@kristinaa300 no vzťahy treba udrziavat. A keď sa rodina nestretáva, tak to tak aj dopadne. Krstný, čo sa nezaujíma o dieťa/krstna, nemá prečo ísť na svadbu.

luccija
18. júl 2020

@kristinaa300 nemusí, ale mal by😊a ešte pri takej rodinnej udalosti ako je svadba.Vztahy by sa mali udržať, ale čo vidím krstni rodičia sú už len proforma a nemá to ten hlbší zmysel ako to malo byt

maciatkolulu
18. júl 2020

@kristinaa300 KRSTNIIIIII RODICIA, čítaš to, je ich viac😂😂😂😂😂😂

petulaptt
18. júl 2020

My sme si so svagrinou vzajomne krstne nasim detom. Stretavame sa casto a zaujimame sa o deti navzajom. Ja mam krstnu co o mňa nikdy ani nezakopla, takze som rada, ze my to mame takto. Jednoducho aktivne patrime do zivota svojich krstnych deti

petulaptt
18. júl 2020

A samozrejme by som sla svojim krsniatkam aj na svadbu a ine pre ne dolezite udalosti

katulienocka999
18. júl 2020

@kristinaa300 moj krstný na svadbe nebol, dokonca ani do kostola neprišiel nam zablahoželať. To ma sklamalo, mohol aspoň tam prísť ale nevadi, viem aky je takze asi lepsie, bol klud

sunny8
18. júl 2020

Ja netuším kto boli moji krstni rodičia 🤷

vilma7
19. júl 2020

Mojich som nijako nevnímala počas celého detstva,na moju svadbu neboli ani pozvaní.

simuskaaa123
20. júl 2020

Moja krsna je ako moja druhá mama.. Ona je mama nás všetkých. Je to mamina sestra. Ich mama zomrela keď moja mama mala 18,ale dlho bola na vozíku s cukrovku.. Krsna sa starala o moju mamu a vychovala ju. Ma svoje 3 deti a vnučku, pri ktorej veľmi pomáhala. Aj moju dcéru miluje a tiež by najradšej pomohla.. Ale od januára je po mozgovej príhode odkázaná na našu pomoc. Doteraz sa starala ona, teraz sa staráme my.. Keď sa to stalo, všetci sme len plakali a proste už nič nie je ako predtým..