Ako zatočiť s manželovou milenkou?

erika1669
14. máj 2015

Dobrý den nakolko chcem byt anoanymna tak som sa registrovala len dnes...to na uvod...nebudem tu pisat ze ci mam ostat s manzelom alebo nie. Pretože v tom mam jasno ano chcem s nim ostat, velmi si rozumieme, vobec sa nehádame aj intimny zivot je ok, nie som ani dokonca z tych co by muza nepustali na pivo...a tam je problem myslim ze práve tam si akosi mozno ani nechcel umyselne....niekoho "narazil" len mam podozrenie ze ma milenku tak na 90%.Mame s manzelom deti ktore miluje, a uz len preto sa oplati bojovat....preto sa Vás chcem opýtat ako sa správať aby som bola v jeho ociach ja ta "prava" ak mi rozumiete...proste co podla Vás niekoho uplne odradi a naopak 🙂 dakujem za vsetky odpovede

miriam05
14. máj 2015

no ja by som určite zatočila s manželom a nie s jeho milenkou...on v tom určite nie je nevinne...

22ke
14. máj 2015

@erika1669 co ta vedie k tomu, ze tu milenku ma? zmenil sa k tebe? je menej doma? travi viac casu pri PC, alebo sa vyhovara a chodieva neskor domov, castejsie von??

erika1669
autor
14. máj 2015

@miriam05 nuz ano, ale ako som pisala nechcem rozoberat s kym mam zatocit... 😉

livocka21
14. máj 2015

@erika1669 deti k babicke a pripravit mu vecer na ktory len tak nezabudne....skvele jedlo, skvele vino, skvely sex....

erika1669
autor
14. máj 2015

@22ke vsetko co si vymenovala a nedavno som mu aj nasla sms teda len jednu smajlika s pusou ktore mu ona poslala....ja aj viem o koho ide...ku mne sa nezmenil chova sa pekne aj k deťom a nemame ani ziadne nezhody...tak prave preto si myslim ze sa oplati bojovat....viem o nej vsetko, kde byva co robi, kam chodi. Ke to ten tip ktorý sa hra akoze je kamaratka, dokonca aj so mnou sa chcela skamaratit....vlastne viem ze sa sem tam objavi na akcii pretoze pracuje pre jedneho jeho kamarata a tak si myslim ci nejak to aj nevzniklo....a nie je tomu dlho max 2 týždne...aspon co to pozorujem

22ke
14. máj 2015

@erika1669 inak ak mam byt uprimna, moj brat teraz toto riesi...resp.myslim si. Ma zenu, su spolu 20 r., maju dve uzasne deti a pomerne male (jeden na 1.stupni a druhy skolkar), deti neskutocne miluje, zenu tiez, maju podla mna skvely zivot, cestuju, maju co potrebuju, ved klasika ten lepsi priemer. Rozprava sa so zenou, detom sa naplno venuje, ona chodi s kamoskami aj na 3-4 dni na vylet, potom zas on s kamosmi, potom idu spolu, ona zbehne na manikuru, on na pivo, deti si striedaju vtedy...ale hovorim, ze kopec casu su aj spolu. Minule som vsak bola za nim v praci a nejako podozrivo debatoval s jednou babou, uz som ju par krat videla, on aj zena sa kamaratia s nou, ich deti tiez s jej detmi. To by nebolo divne. Ale potom som ich raz stretla, ako vychadzali z jeho brany a pritom viem, ze bratova zena bola v praci...vraj nahodne sa stretli....no ona byva inde nez v jeho bloku. A zas pred par dnami som ich stretla. To uz som s nim potom hodila pokec, co robi...tak ze co by robil, nic...uznavam, ta zena je velmi pekna, co s jeho zenou sa neda porovnat, a je aj velmi mila co viem...a brat mi povedal, nech sa nestaram, ze maju v tom jasno a rozhodne by svoju rodinu neopustil a ta zena svoju tiez nie...tak ja len ze su aj take pripady...pre mna nepochopitelne a nesuhlasim s tym, ale miesat sa teda nebudem.

majaxy
14. máj 2015

A hlavne zistiť či nie si paranoidna....

violet77
14. máj 2015

Ist napr na spolocnu dovolenku, ked aspon na vikend, aj s detmi. Podniknut vylety a tak, aby si uvedomil, ze s rodinou mu je najlepsie.

22ke
14. máj 2015

@erika1669 no a skamaratila si sa s nou? je slobodna? ma rodinu? to je tiez dolezite.

doty1
14. máj 2015

ako sa dá niekoho si "neúmyselne naraziť"???
Buď ťa podviedol 1x a potom je na tebe, ako spracuješ túto jednorázovku, alebo ťa podvádza pravidelne (neúmyselne, samozrejme) a to by som ja osobne chcela aby "kápol božskou" nech viem na čom som a potom by som riešila či chcem byť tá pravá, alebo tá expravá, alebo ťa nepodvádza vôbec a máš obavy, ktoré možno len vyhrocuješ...tak veľa zdaru, nech je to tá tretia možnosť 😉

jessica1996
14. máj 2015

jednoznačne to odporučam isť k overenej dobrej veštici, nie k nejakej podvodničke samozrejme.. a ona ti pomôže ver mi 🙂 povedz jej všetko .. a potom sa riad podla jej pokynov... moja mama v roku 2002 zistila tiež že má náš ocino milenku... a nechcela ho za žiadnych okolností stratiť lebo tiež jej prišiel ich vzťah ukážkový ako k nej, v sexe, či k deťom.. a riešila to s vešticou a tá je až na koniec pomohla 🙂 a naozaj sa k nám ocko vrátil ... a odvtedy sú stále spolu, a 17.mája to bude už 20rokov ...

mircalla
14. máj 2015

@erika1669 Uz len tema mi pride smiesna - ak ma tvoj manzel milenku, chyba je vo vasom vztahu, nie v milenke....posledne, co by som riesila je toto....ze zatocit s milenkou, kde sme? riesila by som vztah nie milenku...uprimny rozhovor?

libka1
14. máj 2015

@erika1669 a preco s nou chces zatocit? 😕 Ved s muzom mate super vztah, vsetko idealne, tak neries. V nom chybu ocividne nevidis tak uz len k tomu pridruz myslienku ze si obcas zasuka inde a pohoda, ide sa dalej... 😅

mircalla
14. máj 2015

@jessica1996 to je vtip s tou vesticou, ze?

kaja73
14. máj 2015

@erika1669 mozno skor zacni byt trochu tajomna..chod niekam,maj stale nieco na praci ale mimo domu,bud vzdy upravena,a praveze mu nedaj najavo dako zaujem..nech zacne mat pocit neistoty....zmen svoje zabehane sposoby,aby bol z toho mimo...bud mila k nemu ,ale nepehanaj to a daj mu najavo ze tvoj zivot sa netoci len okolo neho....

livocka21
14. máj 2015

@kaja73 toto riesenie sa mi zda idealne 🙂
@erika1669

libka1
14. máj 2015

@mircalla obavam sa ze nie 😀

erika1669
autor
14. máj 2015

@22ke no ona je slobodna o dost starsia odo mna nema nikoho ani neviem aby niekoho niekedy mala ale je dost manipulativny typ

erika1669
autor
14. máj 2015

@mircalla ano uprimny rozhovor je to prave...hlavne ked som si ista ze ma nechce stratit 😉 ako som pisala v uvode nechem riesit ako mam karhat muza lebo prave to podla mna nikam nevedie 😉 akurat to nahra do kariet tretej osobe

22ke
14. máj 2015

@erika1669 ooooj...toto je dost blbe, ak je sama...lebo napr.ta bratova je od neho o 11 r. mladsia!!!! takze niekto by povedal, ze aj celkom chape, co mu pomutilo hlavu. A navyse ked je zadana a ma deti, aspon je sanca, ze nebude brata tlacit do niecoho ako rozvod atd. Ak to teda je pravda co si myslim, ze medzi nimi je. Ale ked je slobodna a starsia...jednak nema nic ine na praci, nez lovit chlapa a jednak ak je starsia, chlapa to mozno pritahuje, skusenosti atd. Ale netvrdim, ze to tak je, mozno len ona ho bali a on nic, to nemozes predsa vediet na zaklade jedneho smajlika s pusou. Obzvlast ak na nu neodpisal.

erika1669
autor
14. máj 2015

@22ke neodpisal lebo spal a ja som hladala´cislo na pizzu v jeho mobile, nahoda ako slak... 😀

22ke
14. máj 2015

@erika1669 a smiem sa este opytat, kolko ma tvoj muz rokov?

erika1669
autor
14. máj 2015

@22ke prave preto som zalozia tuto temu, lebo to vidim rovnako ako ty....

jessica1996
14. máj 2015

@mircalla nie nie je to vtip myslím to vážne 🙂

mircalla
14. máj 2015

@erika1669 chces sa tvarit akoze vsetko ok a o nic nejde? to nemas na manzela ani zlost, ale chces si ho udrzat za kazdu cenu, tak to trpis? fuha, tak to by som ja nedokazala...

mircalla
14. máj 2015

@jessica1996 ok nabuduce ak budem mat akykolvek problem, pojdem k dobrej vestici, vybavene. dikes

erika1669
autor
14. máj 2015

@22ke manzel ma 32 ona ma 39 a ja mam 26

22ke
14. máj 2015

@erika1669 nahody su svine :/ clovek sa dozvie a najde aj co nechce...ale preto by som hlavu nevesala...naozaj zvol mily uprimny rozhovor, ako "zlato, si so mnou stastny? lebo ja s tebou ano a vies, stala sa taka vec, ze som hladala cislo na pizzu a nahodou som nasla sms od XY so smajlikom a pusou...a vies, ja ta naozaj milujem, aj nasu rodinu, no a odvtedy na to neviem prestat mysliet, bojim sa...to nie je, ze ti neverim, prave preto sa chcem len o tom porozpravat, co a ci sa nieco deje"...bla bla. Cosi o tom, ze by si nerada prisla o krasnu rodinu pre nejaku hlupost a ze kedze vo vasom vztahu je pre teba uprimnost dolezita, budes rada, ak nebudete mat tajnosti a porozpravate sa ako o dobrom, aj o zlom a spolu vyriesite hadam vsetko...

ghostsgirl
14. máj 2015

@mircalla nemusi byt chyba vo vztahu, uz vela idealnych vztahov stroskotalo na tom, ze jednoducho prisla tretia osoba, ktorá bola prilis iniciativna. Osobne si myslim, ze chlapi su casto krat aj slabí na to aby povedali nie, prípadne im to zo začiatku len lichotí, lenže sa do toho postupne zamotaju.... A niektoré ženy vedia byt poriadne mrchy co sa vtieraju do priazne silou mocou a potrebuju si dokazovat. Samozrejme nechcem tym povedat ze chlapi su v tom nevinne, len proste z niektorých žien mi je vazne zle.

mircalla
14. máj 2015

@ghostsgirl jasne - s tym suhlasim....ale riesila by som to s nim, nie s nou