Ako zatočiť s manželovou milenkou?

erika1669
14. máj 2015

Dobrý den nakolko chcem byt anoanymna tak som sa registrovala len dnes...to na uvod...nebudem tu pisat ze ci mam ostat s manzelom alebo nie. Pretože v tom mam jasno ano chcem s nim ostat, velmi si rozumieme, vobec sa nehádame aj intimny zivot je ok, nie som ani dokonca z tych co by muza nepustali na pivo...a tam je problem myslim ze práve tam si akosi mozno ani nechcel umyselne....niekoho "narazil" len mam podozrenie ze ma milenku tak na 90%.Mame s manzelom deti ktore miluje, a uz len preto sa oplati bojovat....preto sa Vás chcem opýtat ako sa správať aby som bola v jeho ociach ja ta "prava" ak mi rozumiete...proste co podla Vás niekoho uplne odradi a naopak 🙂 dakujem za vsetky odpovede

bodka13
19. máj 2015

@erika1669 som iba na 4 strane, kde píšeš že manžel tvrdí že nikoho nemá ...to že zmenil heslo na telefón je odpoveď MÁ .... a aký máte vzťah? žijete v klamstve ☹ pomôže iba rozhovor s manželom, on musí vedieť čo chce a ako chce žiť ďalej ...

..no idem čítať ďalej ...

petra7777
19. máj 2015

@elvira19 Moja krvná skupina si 🙂

ester123
12. jún 2015

Moj otec si tiez narazil pipku. Len o rok starsiu ako ja (vtedy som mala 22) a otec 48. Mlada ho vycicala tlacila sa mu, ze ho miluje a bla bla... mamina s hrdostou a pokojom anglicana odisla, rozviedla sa s nim a nehala ho tak. Necele 3 mesiace trvalo, aby si uvedomil, co stratil. Vsetko. 20r. zivota, deti a najlepsiu zenu pod slnkom. Vratili sa k sebe a je to omnoho lepsie ako predtym. Ani neviem, co tym chcem povedat, mozno len to, ze chlap v 90% neodide od teplej vecere, ozehlenej kosele a hlavne od matky svojich deti.
........
nedavno sme s kamaratkou riesili toto iste. Chlap ju zacal podvadzat, tak sme mu na trenky ( na miesto ktore je v bezprostrednej bliskosti jeho hm) nastriekali savo... (len na biele) chlap sa zlakol, a kamaratka bola svedkom niekolkych telefonatov na temu pohl. choroby. 😀

eri28
16. jún 2015

@erika1669 skus sa porozpravat s tou zenou ked muz zatlka.Ja by som za nou isla a snazila sa s nou rozpravat.A ked sa prizna manzel uz nemoze zatlkat.A potom porozpravat s muzom a hladat spolocne riesenie.

eri28
16. jún 2015

@katka1981 pisala viac ma tiche zvonenie nechodi na cas domov atd.

alana1
16. jún 2015

no ak si ho chces udrzat musis mu byt vsetkym, dobra milenka, dobra kucharka, davat mu lasku, nehu, vasen, musis byt stetka, zabavat ho, musis byt rafinovana, jednoducho musi pochopit, ze bez teba to nepojde...a co je najdolezitejsie, on musi mat stale pocit, ze ta moze kedykolvek stratit...nesmie mat v tebe istotu

timea7
16. jún 2015

@alana1 v opačnom poradí - v prvom rade nesmie si byť nikdy ňou istý.....a nič nemusí, len môže

drobcek526
21. jún 2015

@eri28 nechápem čo by jej povedala, mala by si to vyriešiť s mužom...

maminuska
21. jún 2015

@alana1 🙂 čo všetko musí byť jedna žena aby si udržala neverného samca. No kašlala by som ja na to žiť taký život .
Ale s poslednou vetou súhlasím . istá žena je istá zahrabaná kosť , ale ked tu kost vyhrabáva iný pes .....

eri28
21. jún 2015

@drobcek526 ani ja ale raz som citala pribeh a zena to tiez tak poriesila dokonca sa stali kamosky a respektuje to do dnes nechapem.

libka1
21. jún 2015

@ester123 to savo ma zaujalo 😀 a co to spravilo ze riesil pohlavne choroby?

ester123
22. jún 2015

Libka1 no scervenalo, podrazdilo, samozrejme svrbrlo a kamaratkin mangel vztah ukoncil. Dokonca sa kamaratke aj priznal, dokonca ju poprosil aby isli na testy obaja.. a teraz je opat dokonaly manzel 😀 samozrejme to bolo pre kamaratku zle obdobie, preplakane noci a pod. Pomaly ale isto sa im manzelstvo dava doporiadku.. co ma tesi 😉