Ako zmeniť myslenie muža?

marietuska
28. okt 2015

otáka je jasná,ako zmeniť myslenie muža ?ako trošku zmeniť jeho návyky a zvyky ?lebo viem,že každý den masturbuje,a potom je vyčerpany,a nechce moc sex a nemá chuť,akože má,ale nie takú ,ako keby abstinoval,dlhšie....
nevydrží ani den dva bez toho,max jeden den vydrží,aj to pochybujem....nie sme spolu každý den.možno aj preto,ale on chce sex stále,je naruživý chlap,vášnivý,a vraví,že každý den to potrebuje.
ako teda zmeniť jeho zmýšľanie ?aby nemasturboval každý den ?je príliš podla mna na to zvyknutý.a škodí mu to,aj nášmu vzťahu,lebo potom nemá až takú chuť.a mne to trošku vadí,lebo ja nemasturbujem,a chápem,že chlap sex potrebuje každý den,najma mladý,ale toto sa mi zdá už trošku " cez ",ked masturbuje každý den.
robievajú to aj iní chlapi každý den ???!!! je to bežné ?on mi hovorí,že áno .--že to porste potrebuje,a nevie si pomôcť.mna to mrzí.aviem,že je to osobná téma,ale ako poradte ..ako ho presvedčiť ,aby to nerobil každý den ?lebo mne to jednoducho vadí,potrebujem chlapa,čo ma nebude " takto podvádzať "...
a ok,keby aspon potom mal namna brutálnu chuť aj tak stále,ale potom už nemá takú chuť,a stále klamaie,že on to potrebuje a neviem čo.mna to trápi,
ako ho to "odnaučiť "?:?? máte nejaký zaručený recept ?dakujem,budem vdačná za každé rady....
viem,že ma proste ľubi,ale toto ani napriek láske,sa tooh on nedokáže vzdať...
ja som zistila,že masturbuje len asi pred cca rokom...:( a mna to dosť sklamalo ,že je taký nadržaný chlap ://nečakala som to,resp,nevedela som,že je takto "závislý " na tom...

len_leninek
28. okt 2015

Odnaucit taku prirodzenu vec nejde. Ja vidim dve moznosti: 1) nahrad jeho ruku svojou (rukou, nohou, alebo inou formou ako ty pises :D) aspon raz denne, po case bude sam utekat odvsadial kde sa spomenie sex;
2) posli ho na celodennu makacku do lesa na drevo, betonovanie, kopanie kanalov, vecer padne do postele ako podtaty...

raszuz
28. okt 2015

@len_leninek hm, myslim, ze ak je velmi naruzivy, tak bod 2 ucel nesplni 😀

nyusika
28. okt 2015

@len_leninek padne ako podtaty., ale predtým si este vymasturbuje lemroucha 😀 😀

vika35
28. okt 2015

vy dvaja sa prosim vazne rozidte. absolutne sa k sebe nehodite. a mozno aj preto mas problemy ake mas.

natalym
28. okt 2015

@nyusika To neni lemrouch. 😀

nyusika
28. okt 2015

@natalym
je...ved v jednej ceskej rozpravke sa pise, ze pani si klekla a polibila mu lem roucha 😀 😀

worker_falcon
28. okt 2015

@nyusika to je o Praotcovi Čechovi 😀

nyusika
28. okt 2015

@worker_falcon ano 😀 😀 😀

csikike
28. okt 2015

@natalym
@nyusika baby, sa tu v praci na vas tak rehocem, ze sa chodia kolegovia pozerat co sa mi stalo a ja nedokazem nuc povedat, len mi slzy stekaju od smiechu

natalym
28. okt 2015

@marietuska Ozaj, prečo mu ho nehoníš Ty?

natalym
28. okt 2015

@csikike Radšej im nič nehovor. 😀

paralenkap
28. okt 2015

Ja uz neviem ci sa z Teba smiat, ci plakat. Na jednej strane tema na 5 stran, ako nemozes sexova
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/je-mi-luto-priatela-lebo-mu-odopieram-sex-2/
a na druhej strane riesis, ze masturbuje a potom nema na teba chut ????? Ty si bud psychiatricka pacientka, alebo uz neviem ... pomooooc

marcela1702
28. okt 2015

@paralenkap super postrech. A ja rozmýšľam kde som čítala podobnú štylizáciu 🙂)) písala už aj kadejaké iné sprostosti 🙂)

nyusika
28. okt 2015

@paralenkap ajajaaaaaj, tak toto je super postreh.
psychiatria ako vysita

natalym
28. okt 2015

Niekto sa tu odbavuje...........

katka1981
28. okt 2015

@tehula, ona mozno nemyslela fajcenie cigariet 😲

katka1981
28. okt 2015

@marietuska, ja ti poradim, bud mu zlames ruky a bude ich mat nehybne, pokial si nepomoze nohami, bude to tak ako chces. Alebo potom este druha rada, chodte kazdy svojou cestou. Zial cloveka nezmenis. Nejde to. Tak ako z introverta neurobis kecalka, z vecne nasrateho cloveka humoristu a z cloveka, kt. najlepsie vie, co mu chuti, chut nezmenis. Zjavne ta to velmi trapi, tak bud budes takto trpiet dalej alebo to hodis za hlavu, alebo ukoncite vas vztah. Mas 3 moznosti, vyber si tu najprihatelnejsiu, drzim palce.

nasta55
28. okt 2015

@marietuska Hahaha som sa zasmiala a ked ta to.tak trapi, nech ta trapi aj to ked to vykonava tak ocumuje nahe zenske na nete urcite ;) naco sa ti tym chvali. Mal by aspon pokoj aj ty.

nasta55
28. okt 2015

@brondos tato tema vyzera byt do stupidna a asi aj vymyslena. Orgazmus asi nevidela ani z vlaku. Ked nespoznala vlastne telo nemoze vediet cobje ani orgazmus. A myslim ze vela bab ani nevie co to je 🙂

timea7
28. okt 2015

@marietuska vieš čo, kúpte si starý polorozpadnutý rodinný dom, 12 árovú záhradu k tomu, kde budete makať ako besní, on už večer nebude vládať, aj keby chcel, ale ani chcieť nebude a ty padneš večer do postele ako podťatá a prestaneš riešiť somariny na úrovni pubertiačky. Sexuálne budete vyriešení ešte pred večerom.

len_leninek
28. okt 2015

@raszuz tak potom nie ze celodennu makacku, ale minimalne dva tyzdne v kuse 😀

raszuz
28. okt 2015

@len_leninek myslim, ze v pripade tohto erotomana to nepomoze 😀

jeannna
28. okt 2015

Inak si este myslim, ze marisola a marietuska je jedna a ta ista osoba.
Rovnaka stylizacia ( pouziva vyraz "vela razy" ), problemy, odpovede na prispevky priblizne v rovnaku dobu z oboch nickov.

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/mam-pocit-ze-ma-partner-podvadza/

majka99999
28. okt 2015

@jeannna 😀 aj mna to napadlo, ze to je ta ista, vecne len vymysla problemy , kde nie su. Ja ze uz som take hovadiny niekde citala...

jeannna
28. okt 2015

@majka99999 praveze si nemyslim, ze vidi problemy, tam kde nie su. Ona ma jeden obrovsky problem so svojou sexualitou a ani za ten svet to nechce riesit so sexuologom a furt tu otvara temy, ktore sa nakoniec zvrhnu do srandy, lebo sa to fakt ze neda citat. Ale "vyhudreny pelikan" dnes nemal chybu a skoro som si cvrkla do gatiek od smiechu 😀

lenbea
28. okt 2015

@marietuska to chce asi pomoc psychologa, alebo psychiatra, ale musi to chcieť sam.

nk599
28. okt 2015

Ahoj neni problem vtom ze ho nepritahujes ? Skus ist ku kadernicke nech ti spravy sexi ucet zmen farbu chod ku kozmeticke nech ta pekne nalici kup si eroticke pradlo a uvidis ci bude mat chut ak nie budes vediet ze nieco neni v poriadku . No kazdy den by nemal no je ninfoman zavysli na sexe . Vyskusaj tu to fintu a otravuj ho stale a uvidis . Proste mu povedz ze sa ti to nepaci pohovor si snim a uvidis ci ta miluje

timea7
28. okt 2015

@nk599 alebo mu môže kúpiť Fastum gel na zápästia a poslať ho do čerta.....

nk599
28. okt 2015

@timea7 vies pokial sa nebude snazit aj ona ho zaujat ako pise tak chlap nema zaujem . Alebo ho nepritahuje nej vyskusa partnersku poradnu

mala_hobitka
28. okt 2015

@marietuska Nemozes ho odnaucit nieco co sam povazuje za uplne normalne. Ci je to normalne alebo nie je irelevantne. Vy dvaja vsak mate problem jeho masturbovanie zasahuje do vaseho sexualneho zivota - keby masturboval aj 3x denne ale stale mal s tebou chut na poriadny sex tak by to bolo jedno. Pises co ty robis pre neho, ze ti hovori ze ta miluje, ty to "citis"....ale ako sa ta jeho laska prejavuje? Slova vynechaj...slova su len slova....myslim ciny....sprava sa tak aby si si mohla byt ista ze ta miluje?