Ako zmeniť myslenie muža?

marietuska
28. okt 2015

otáka je jasná,ako zmeniť myslenie muža ?ako trošku zmeniť jeho návyky a zvyky ?lebo viem,že každý den masturbuje,a potom je vyčerpany,a nechce moc sex a nemá chuť,akože má,ale nie takú ,ako keby abstinoval,dlhšie....
nevydrží ani den dva bez toho,max jeden den vydrží,aj to pochybujem....nie sme spolu každý den.možno aj preto,ale on chce sex stále,je naruživý chlap,vášnivý,a vraví,že každý den to potrebuje.
ako teda zmeniť jeho zmýšľanie ?aby nemasturboval každý den ?je príliš podla mna na to zvyknutý.a škodí mu to,aj nášmu vzťahu,lebo potom nemá až takú chuť.a mne to trošku vadí,lebo ja nemasturbujem,a chápem,že chlap sex potrebuje každý den,najma mladý,ale toto sa mi zdá už trošku " cez ",ked masturbuje každý den.
robievajú to aj iní chlapi každý den ???!!! je to bežné ?on mi hovorí,že áno .--že to porste potrebuje,a nevie si pomôcť.mna to mrzí.aviem,že je to osobná téma,ale ako poradte ..ako ho presvedčiť ,aby to nerobil každý den ?lebo mne to jednoducho vadí,potrebujem chlapa,čo ma nebude " takto podvádzať "...
a ok,keby aspon potom mal namna brutálnu chuť aj tak stále,ale potom už nemá takú chuť,a stále klamaie,že on to potrebuje a neviem čo.mna to trápi,
ako ho to "odnaučiť "?:?? máte nejaký zaručený recept ?dakujem,budem vdačná za každé rady....
viem,že ma proste ľubi,ale toto ani napriek láske,sa tooh on nedokáže vzdať...
ja som zistila,že masturbuje len asi pred cca rokom...:( a mna to dosť sklamalo ,že je taký nadržaný chlap ://nečakala som to,resp,nevedela som,že je takto "závislý " na tom...

timea7
28. okt 2015

@nk599 najpravdepodobnejšie je, že sa tu niekto ohromne baví, alebo nejaká pubertiačka - pubertiak sa neuveriteľne nudí. Ja osobne si nedokážem predstaviť normálnu dospelú ženu, ktorá by zakladala takéto témy.

jeennyv
28. okt 2015

Keby tu bol taky smajlik ktory si tuka na celo alebo zalamuje rukami...potom necudo, ze sa tu niektorym problemom neveri, ked sa tu siria take blbosti...tu chodia zeny a ludia s niekedy tak zavaznymi problemami, ze ak je jej jedinym problem, ze si to jej partner robi, tak stastny to clovek.....a inak neviem preco si takyto ludia ventiluju svoje chutky na rodinnych forach a nie niekde, kde to mozno aj ocenia...

marietuska
autor
28. okt 2015

sme mladý pár,len pre info,a nie,nebavím sa,je to ser.problém.
neni mi do smiechu zrovna,ked to pisem
a preco ho nepritahujem? nechapem.to ked chlap neskoci hned z dveri na mna,tak to znamena,ze nie som dostatocne pekna prenho,alebo co?
on tvrdi,ze ho pritahujem a ma chut vzdy,ked ma vidi,ale ked uz pride na sex tak otala,a vtey viem ,ze sa proste robil aj dvakrat predtym,alebo den predtym.
a niekedy sa aj stane,ze sme spolu cely den alebo dva dni vkuse,a on nema chut ,ked jeden den mame raz sex,tak potom uz nema chut.na mna ...ale fajku to by rad.
ja citim,ze ma lubi,nejde len o reciä

,ale zaraza ma,ze niekto hovori,z vas tu pritomnych,ze je to normal a ok všetko,ak nema chut ked si predtym vyhoni,ze to potom ajsne,ze klesa chut,ze ludia nie su zajace a niekto druhy pise,ze mal by na mna skakat stale a od dveri hned,aj dvadsatkrat za den,tak ako teda,muzi,vyjadrite sa !!

nk599
29. okt 2015

@timea7 mozno je zufala co ti poviem a nevie si dat rady . Tiez mi je to divne

nk599
29. okt 2015

@marietuska posli ho do riti je to nejaky magor . Ked ta nechce ta ho nepritahujes. Ved sex je lepsi ked su na to dvaja nie jeden . Mozno vtedy nesahuje takeho vrcholu. Ved sa snim bav o tom co sa mu paci atd. Vies nikto takeho muza tu nema . Tak ti neporadi . Zapametaj si moza uz nezmenis on sa musi chciet sam zmenit . Podla mojho nazoru by ste maly ist k sexulogovi ten vam poradi a najde problem preco tvoj chlap nechce stebou nic . Vela stastia

mima4
29. okt 2015

@marietuska
no ak sa nevie v sexuálnych veciach ovladat.... tak sa to moze prejavit aj napr. v pripadnej nevere...

sex je dar, medzi manzelov...

sebaovladanie prinasa kontrolu nad vlastnym zivotom, telom, myslou...

marietuska
autor
29. okt 2015

hej,som už zo všetkého zufala tuto vazne.:(lebo všetko celé zle.

neviem teda,čo je normal a co nie.ci teda ma mat chut na mna aj po masturbácii,alebo nie,alebo co...neviem,ako to funguje u inych chlapov..ja som nemala ineho v tomto akoze :(

mima4
29. okt 2015

@marietuska mozno sa nepytaj ako "funguje" to u dalsich muzov...ale ako to ma fungoat, aby to bolo dobre pre cloveka a vztah.

Mnoho ludi fajčí, ale to neznamena, že je to OK.

marietuska
autor
29. okt 2015

@mima4 ale je neviem,co ma ako fungovat,ako to ma byt,a ako to nesmie byt ,chcem najst tu hranicu,co ano,a co nie....
chcem,aby na mna mal chut,ale vsak on mi hovori,ze ma chut,ze som pekna ,ze ho pritahujem,a neviem co,tak ptoom nerozumiem,ako to teda ma byt ...
samozrejme ,ze po masturbácii niekolkokrat za den,je vo mne aj hodinu a nic,neurobi sa,a potom aj tak opadne jeho vzrusenie,vraj je unaveny,no ale tak -ja si myslim,zechlap by nema byt unaveny ...potom logicky z toho vyplyva ,ze sa robil niekolkokrat denne predtym ,kedze nevladze...

sorciera24
29. okt 2015

@marietuska ak nemate rovnaku sex. frekvenciu, je to nanic....proste to sa neda zmenit, niekto potrebuje sex kazdy den, niekto raz za tyzden.....a to je proste tak!....nebude to fungovat, odporucam najst muza s podobnou sex. frekvenciou aku mas ty!......a nie ej pravda, ze kazdy mlady a kazdy chlap potrebuje kazdy den;).....s mm sme spolu 13 rokov a od zaciatku nasho sex. zivota fungujeme na rovnakej freekvencii....to je dolezite!...........este by som pochopila, ekd ste dlhsie od seba, tak ok narusena ta frekvencia, nech si uzije aj sam 😀 ...ale takto je to nanic....fakt..

unicornlady
29. okt 2015

Ja nechápem. Ako sa môžete milovať aj hodinu, keď teba to bolí? Načo to robíš nasilu? Veď to on tak musí z teba cítiť, že si to neužívaš.

A možno preto je mu masturbácia ľahšia. Výsledok je zaručený, nikto netrpí (možno tak tvoje ego). Nie, nič nie je zlé na tom, že si dopomôže aj sám. Mala by si to aj ty skúšaš, pustiť sprchu na tie správne miesta, "pomasírovať" sa prstom zvnútra, vtedy keď budeš si sama určovať tempo, spôsob... ťa to hádam bolieť nebude.
A keď sa naučíš uvoľniť, zistíš, čo sa ti páči, budeš mať dobrý vzťah k svojmu telu, svojej sexualite...

Aby ten sex klapal, musíš ísť do toho s dobrým pocitom. Nie s pocitom strachu, že to bude bolieť, alebo s pocitom, že čo ak si to robil predtým a teraz sa mu nebude chcieť. Celé mi to pôsobí akoby dosť tak prvoplánovo, ten sex akoby nešiel úplne prirodzene, a aj preto sú tie zádrhely.

Možno ti pomôže pozrieť sa na sex aj z duchovného hľadiska (nie náboženstvo), a nielen ako čisto fyzického.
https://cestaduse.wordpress.com/?s=sex

marietuska
autor
29. okt 2015

@unicornlady no ked ma to nebolí,tak aj hodinu sa milujeme,tak pomalšie..ale ked bolí,tak jasné,ženie,po par minutách prestaneme radšej,lebo mna to boli.
on citi ,ze si to neuzivam,ved vidi na mne,neni sprosty hadam,a nechce mi ublizovat,mozno aj preto ma taky blok,alebo nechut,ktovie.
no veru,plno myslienok mam,pred sexom,ale :( je to hrozne.neda sa asi uvolnit,alebo co,neviem..nedokazeme sa asi ani jeden uvolnit.ja uz fakt netusim,alebo naozaj ma nechce ??alebo sa mu nepacim?alevbo chce inu,alebo co ? nechapem,alebo nema chut na mna a je mu to prikre so mnou,neviem,ale tvrdi,ze on ma lubi a chce ma,lebo sa mu pacim a pritahujem ho,tak naco by asi klamal...

@sorciera24 no nepovedala by som,ze mame iny apetit,vsetko by bolo suoepr,kebyze on sa nerobi,a kebyze mna to neboli niekedy,a nemam ine problemy,vsetko by bolo super,ale mna to dost sklamava a zranuje,ze on sa robi a ja potom som taka divna z toho,lebo to citim zneho ,a potom uz vidim,ze nema moc uz chut ani na mna nic...je taky vlazny ..
nehovorim,ze vzdy,ale vacsinou ano.jedine ked ma pauzu aspon den je normalny naruzivy...

vika35
29. okt 2015

@marietuska pozri uz sme tu aspon milionkrat povedali snad vsetko. ver mi ziaden chlap by toto nevydrzal, ak on ano tak t aasi fakt miluje ale ten vrchol si dopraje v pokoji a klidku sam, lebo s tebou ma pocit, ze ta znasilnuje. a hodinu dve styri slimacim tempom, no komu by nepadol :P aj ja by som uschla

mawka
29. okt 2015

@marietuska a ked je naruzivy, tak ta to boli..ked ti nechce ublizovat a robi sa sam lebo mu to chyba, tak je zase len on ten zly, lebo na teba nemysli. vsetko mas ty vo svojej hlave. proste to ries s odbornikom. podla toho, co pises, chalan je ok, jedine ty mas problem. ziadny chlap nema chut na zensku, ktora prilis riesi seba. ved ty mas sebavedomie na bode nula, zozieras sa tym, ci sa mu pacis alebo nie, potom sa nevies uvolnit, potom ta to boli. ty bud rada, ze neskace na ine zeny. chod k odbornikovi. hanba to neni. ale nehladaj vinu tam, kde neni. teda u tvojho chlapa.

sorciera24
29. okt 2015

@marietuska taka k mate rovnaky apetit, tak sexuj s nim akzdy den a enbude si musiet sam.....( ak ta to boli, tak ries problem s odbornikom.....)

jeannna
29. okt 2015

To, co vy dvaja stvarate, moze natrvalo poznacit vas vztah k sexu a obaja si doje**te zivoty, cim skor s tym prestanete, tym lepsie pre vas OBOCH. A vsetci vieme, ze chyba je v TEBE. A k tejto teme sa uz nevyjadrim, radsej si ruky dolamem. 😎

womankc
29. okt 2015

celé zle

malabiba
29. okt 2015

@marietuska mala by si ty chuť na takého muža, čo stále rieši tvoju masturbáciu? mala by si chuť na niekoho, kto stále tlačí a rieši stále to isté dookola? ako vieš ako často masturbuje? ak ťa to bolí a nemáš žiadny zdravotný problém, asi nie si uvoľnená a pripravená - technicky, veď vagínou prejde aj dieťa....treba si položiť otázku - Prečo? no lebo stále myslíš len na to isté a neviete sa z toho začarovaného kruhu dostať...milovanie má byť vtedy keď to chcú obidvaja a má byť pre oboch príjemné...inak načo??! - navštívte sexuológa a ty podľa mňa aj psychológa, myslím to v dobrom...a ak ani to nepomôže, tak ste holt nekompatibilní a treba si hľadať vhodnejšieho partnera...tu ti v tom nik neporadí, akurát vyjdeš na smiech

eri28
29. okt 2015

@marietuska nebolo by mi cudne ze to robi kazdy den sam ved je mlady ale vadilo by mi ze potom nema taku chut na mna.Recept teda na toto nepoznam.Niekedy aj nuda v sexe narobi zle.Skuste zmenit prostredie alebo polohy alebo cas aby tam nebol stereotyp. Pises ze ta ma rad no mne tam nieco nesedi. Preco to potom robi ved snad vie kedy sa stretnete ze by vynechal pred tym.Nemusi ti ani hovorit pravdu mozno ma problem a radcej sa vyhovara na toto.Poriadne sa s nim porozpravaj a vysvetli mu ze tebe to chyba ked nema o teba taky zaujem ze to z neho citis.Neake extra by som sa k tomu nevracala.Vypocuj si co ti povie a ty sa musis rozhodnut ci ti to vyhovuje tak ako to je alebo vymenis chlapa.Aj mne sa niektore veci na mojom nepacia ale mam ho rada tak sa to snazim akceptovat inac by som s nim nebola.Zena viac pouziva srdce ako rozum vo vztahu.Ked tam citis jeho lasku tak sa s tym vyrovnas ale ked stale nieco riesis mozno je cas dat si pauzu a uvidis ako to bude neskor.Aj mi sme boli na cas od seba podla mna to je jedna rada ked sa budete po neakej dobe napr.mesiac alebo 2 tyzdne stale vyhladavat a zistite ze to bez seba nie je ono treba sa vratit k sebe a viac milovat srdcom a odpustat si.Musi to byt vzajomne ked to ma byt iba z jednej strany to nikdy nebude fungovat.

marietuska
autor
29. okt 2015

@eri28 ved práve,že ani mne toto vobec ale vobec nesedí,že ked dobre vie,kedy sa stretneme,lebo vždy je to so zeleznou pravidelnostou,tak preco streda stvrtok neabstinuje ?ked vie,ze sa bude milovat ?ze bdue sex ?tak naco akoze ?to robi ?este aj stvrtok vecer ?doslova si to musim vynucovat,aby to nerobil stvrtok vecer,aby mal vacsiu chut ...a to je rhozne taketo nieco.a este on otala,ze ci vobec to nema robit,alebo co,lebo chce,ked je sam tuzi po tom...neviem,kde je rpoblem a pes zakopany ,ked toto VIE zjavne vie..a aj tak to robí..to fakt akoze je az take zle so mnou alebo co ?
radsej keby aj on popracoval na sebe troska,a prestal by mastuborvat aspon dva dni predtym ako mame byt spolu ,a vydrzal to,tak by vsetko bolo asi ine si myslim ...
a ason ked uz nic ine,aspon z ucty a lasky ku mne by to mohol spravit,ale on je sebec,naco by si nieco odopieral ?hoci jasne,ze potom bude vedie,ze so mnou to bude vlazne,a bude unaveny ,nebud mat taku chut,ale co na tom ?nie ?

apb
29. okt 2015

@marietuska Mozno by si mohla trosku popracovat aj ty na sebe, aby si sa mu takto nevnucovala a mala viac sebaucty, ze toto stale tolerujes.

Ked on bude vidiet, ze ta nemoze stale mat, mozno na teba nejaku chut dostane. Nikto nechce spat s partnerom, ktory sa mu stale vnucuje a nema ziadnu sebauctu

unicornlady
29. okt 2015

Možno by ste ten sex istú dobu mať ani nemali.
Ono sa často stáva to, že ak neklape sex, tak to odráža len tie problémy, ktoré vo vzťahu sú, len sa neriešia. A možno si ich ani neuvedomujete.

Však si nahnevaná, že si robí sám dobre. Takže máš vnútorný pocit hnevu, čiže aj to sa odráža v tom, prečo ho úplne neprijímaš (svojím telom pri milovaní)... atd.

My vám do vzťahu nevidíme, takže to len ty vieš, čo treba vo vzťahu riešiť a rozvíjať. Podotýkam- rozvíjať ten vzťah. Tie pevné základy, ktoré musíte mať, aby ste potom dokázali riešiť aj prípadné sexuálne nedorozumenia. 🙂

latvia
29. okt 2015

@marietuska. Z normalneho chlapa casom spravis impotenta....ten musi byt z teba uz na hlavu...raz ta boli,potom mu zakazujes masturbovat.....ja bych z toho uz zosalela.ty mas dievca jedine stastie, ze si masti,lebo iny by ta kopol do zadku s tvojimi teoriami... Okrem toho sa nevidate kazdy den....toto smeruje do rizchpdu.a mozes byt aj krasna aj auper mila....

mike_bassett
30. okt 2015

Ženská, daj mu slobodu a rozíď sa s ním. Alebo mu ukáž, aké sprosté témy o ňom furt zakladáš a rozíde sa on s tebou, ak má kúsok hrdosti. Za predpokladu, že ten ušlapnutý chudák vôbec existuje aj mimo tvojej hlavy.

Má táto stránka vôbec nejakého admina ? To tu nie je nik, kto by si vedel pozrieť, že z takej a takej IP sú stále zakladané divné témy, tak šup blok na tú IP adresu ?

marietuska
autor
2. nov 2015

@apb nevnucujem sa mu ...to nejde o to,nevnucujem sa.ja som taká,aka som.ja ho nenahánam do postele.práve naopak...ja som bola tá,ktorá utekala z nej ešte pred par rokmi:(

@mike_bassett existuje ten uslapnutý chudák,ako si ho nazval...neni v mojej hlave ..
admina to tu má,kedže zmenili tému mojej diskusie,povodne nazov bol uplne o inom...

@latvia nerobím z neho impotenta,len nechápem,ako može chlap,ktorý ma rad svoju frajerku a vie,že sa ma s nou stretnuť dajme tomu v nedelu,sa spraviť predtým a dobre vie,že potom nebude chcieť a vladať ..a ona chce a može a potom je to trápne a blbe ...
ja toto nedokážem stráviť proste.
ved predsa musí mať nejaku slušnosť v sebe,alebo čo,aspon minimálnu...a voci mne musí byt aspon trošku ustretový.nepoviem,kebyže sa nevidíme mesiac,nech masturbuje aj trikrát do dna,kedmu to tak chutí a vyhovuje,ale tesne predtým ako sa máme stretnuť ??? den predtým ,a je to podla neho všetko ok ??podla mna nie ...
je to na hlavu.že sa nevie ovládať.
nechce si to potom užiť so mnou,ale skor radšej so svojou rukou ..
a on to odovodnuje tak,že vtedy,ked to nanho príde,tak vtedy sa spraví a že nehladi na to,aky je den a čas...a že čo ked potom neni pri mne a nechce sa mu,že on sa nebude podla toho harmonogramu riadiť,že je to stresujuce,ale tak co ja za o snad možem?že sme spolu len cez víkendy ??

mysicka36
2. nov 2015

😀 ja fakt nechápem, prečo sa s ním nerozídeš keď ti to tak vadí. Ja som sa s chalanmi ktorí mi nevyhovovali a nechceli danú vec riešiť rozišla. Proste život je krátky a ja som ho chcela prežiť s niekym, kto mi vyhovuje a v prípade nezhôd chce veci riešiť.

maslenka47
2. nov 2015

@marietuska myslienie druhych nezmenis. Mozes zmenit maximalne to svoje - bud smerom, ze si najdes ineho, alebo smerom, ze sa ho naucis tolerovat takeho, aky je.

latvia
5. nov 2015

@marietuska on nemusi voci tebe nic,a pokial mas ten pocit,tak si koledujes o rozchod.nemozes chciet druheho zmenit,ak to nechce on sam. A jemu to zjavne takto vyhovuje.iked si myslim,ze teba ma len ako bokofku,sorry...chlap,ktory chce zenu,sa takto nesprava. Okrem toho taketo vztahy "vidime sa parkrat do tyzdna alebo na víkend" su na...... A k tomu bez sexu..... Bud ma inu alebo ho nebavis....alebo oboje a zbytocne analyzujes preco si honi

hankaop
5. nov 2015

:D toto je fakt tema. No tak masturbuje, noaco. Robi to vacsina chlapov. Ako sa vravi, ti, co to popieraju, to robia este 2x castejsie :D
Ak mas dojem, ze mate kvoli tomu malo sexu, tak sa s nim vyspi skor, nez si vyhoni. Alebo mu to sprav rukou ty, mozno sa vam to zapaci 🙂