Ako zvládnuť bývalého prítomnosť?

adusik1234
19. okt 2015

Ahojte, mám taký menší problém. Síce mám 17,ale už fakt neviem kam sa obrátiť. Ide o to, že som mala rok a pol priateľa, všetko bolo fajn, no potom sa dali naši rodičia dokopy, t.j.moja matka s jeho otcom. Situácia sa zo začiatku javila pre mňa osobne ako neúnosná, ale zvykla som si, časom. No v auguste nastal zlom a rozišli sme sa. Teraz, vzhľadom na to, že rodičia kúpili spoločný dom by sme sa mali po dokončení prerabky nasťahovať v plnej zostave, t.j. ja, mama, nevlastný otec a môj bývalý, pretože aj napriek tomu, že má 21 rokov sa nedokázal doteraz osamostatniť. Moja otázka spočíva v tom, že naozaj neviem ako sa k nemu správať, či ako k bývalému alebo členovi rodiny... Je jasné, že budem milá, slušná ale fakt neviem čo ďalej.. V každom pripade ja už mám vzťah a neviem ako to bude zas on prežívať.. Som z toho mimo.. A ešte do toho s nami občas býva jeho 2 ročný synček, s ktorým som bola takmer od narodenia a volá ma mama..

guinevre
19. okt 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

worker_falcon
19. okt 2015

ale veď to je predsa jasné. s bývalým štandardné "súrodenecké" vzťahy, jeho dieťaťu buď teta.

Najdôležitejšie je vysielať jednoznačné signály. Aby bývalý videl, že nič nehrozí. A aby to videl aj tvoj súčasný, že to nie je "súrodenec s výhodami" 😀

sissy27
19. okt 2015

keď máš taký problém, že tvoj budúci nevlastný brat ešte v 21 rokoch nie je samostatný, tak mu choď príkladom a v 18 sa osamostatni ty a je po probléme...
inak neviem, čo chceš riešiť - rozišli ste sa a hotovo, neboli ste ani manželia a každý máte život ešte pred sebou, takže možno prvé týždne budú rozpačité, ale zvyknete si...
aj keď - som jediná, komu táto téma príde vymyslená? 😅

puklica13
19. okt 2015

No co vonku prsi, deti sa nudia...

macamac
19. okt 2015

a bývalý má teda akože aj dieťa?má dva roky, ty už si po 1,5 ročnom vzťahu s ním, už máš druhého. jeho syn nemá mamu, keď hovoril mama tebe? a to si s ním začala ako s čerstvým otcom?
no páni, deti majú deti a vzťahy, na ktoré nedozreli 😝
no nič.
musíš vydržať túto hromádku a po 18-tke šup sama do života, alebo teda k novému priateľovi.
situácia zvláštna...niečo na spôsob Dallas 😀

timea7
19. okt 2015

ďalšia vymyslená telenovela na daždivý deň? 😀 😀 😀 😀 😀

barbora59
19. okt 2015

toto je real? lebo mne to pride ako cast z telenovely

0silvia0
19. okt 2015

no po týchto tvojich životných zákrutách a životných zvratoch by zvládnutie bývalého prítomnosti mala byť malina 😎

gladys_07
19. okt 2015

boze, mas stastie ze sa ti nesnazil nahovorit, ze syna ma s tebou. Ak sa mu chces pomstit, zacni si s jeho otcom. Ci vlastne s tvojim otcimom. Ci muzom tvojej matky? Ci s dedkom dietata, ktore ta vola mama ale nie si jeho mama...?
A predaj prava Markize, bol by z toho fajny serial na tieto uprsane poobedia.

mamulka211
19. okt 2015

hmmmmmmmm, byvaly bude urcite vdovec a ty si nahradzovala jeho dvojrocnemu syncekovi matku, dieta ta miluje, on iste tiez....na zabitie...co ti poradit...je to karma, ta je svina 😝 ,

mimi1237
19. okt 2015

tak nič ,bud si nato zvykneš,alebo sa stoho zblázniš 😀

henamichal
19. okt 2015

sexujte vo štvorici...hnus

lucia20
19. okt 2015

@sissy27 vymyslena uplne nemusi byt. Moja dcera a manzelov syn spolu chodili tri roky v skolke. Ja som pocuvala o adamkvi a ony doma o lucke... az ked sme sa dali s manzelom dokopy, tak nam deti vysvetlili, ze ako sa veci maju. 😂😂😂😂 az vtedy nam podocvakavalo. A v duchu dakujeme, ze spolu nechodili az na strednej, lebo by to bolo mooooc komplikovane. Svokra, nevlastna mama,mama nevesty a svatka v jednej osobe. Ufff. 😂😂😂😂 takze zivot prinasa vselijake zvlastnosti a nahody.

Ale deti sa odfrajerovali a uz su "len" surodenci. Autorke prajem vela sil...