• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bankomatová karta a nespokojný manžel. Čo mám robiť?

11. septembra 2009 
prosím poradte mi, sme s manželom pred rozvodom a robí dost napriek...
dnes skoro ráno vtrhol k nám do bytu a s velkým krikom po mne pýtal moju bankomatovú kartu.
je vedená na moje meno, ale jemu tam v minulosti chodili peniaze z práce, dovolila som mu to, lebo mu začali exekutori strhávat, kedže pil a mínal peniaze a bral si úvery a pod. v práci dal ale výpoved a už mu tam nechodí nič.
ako mám postupovat, ked sa mi to nepáči, nakolko tam chodia detské prídavky na jedno dieta a on si to asi aj preto chce vybrat?
možem to ohlásit ako krádež na polícii ale ako?
takisto aj auto kupoval na moje meno, ale neodhlásil a neprihlásil nikde polroka...
poistky zakladá na moje meno a falšuje moj podpis...je toho viac...
ale čo s touto kartou?
11. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari,asi by som ju dala zablokovat,a zriadila novy ucet/aj za cenu poplatkov/ :zipper_mouth:
11. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nedá sa v banke len zmenit pin? neviete? ja som tam sice už písala, lebo telefon mám len rakúsky doma, ale asi tam budem musiet zájst osobne, ešte mi neodpísali...
11. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telefonicky zablokovat. ihned!
11. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už aj bežím :slight_smile: volat
11. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je zablokovaná :grinning:
vybavené :grinning:
a teraz čakám na reakciu :angry:
11. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari,
ale aj s tým ostatným treba niečo robiť, lebo v budúcnosti budeš mať velké problémy. Z malých dlhou vedia byť o nejaký čas dlhy velké. Snád ti niekto poradí, ako na to.
11. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áno, už robím, je to velmi tažké...včera som sa vrátila zo zahraničia a mám 14 dní dávat to pomaly do poriadku...
karta je bloknutá, list na prešetrenie mojej zmluvy v poiistovni asi už tie na stole, ešte mi zostáva to neštastné auto...
ale idem k právničke a už sa pripravujem na rozvod...
sú to šoky pre mna, pretože pred dvomi mesiacmi sme žili vcelku normálne, až na tie dlhy, ale tie som mu pomáhala splácat,,onvela pil a vela prepil...ale máme tri deti a presvedčili sme ho na liečenie, pred rokom, a bolo to akože ok. lenže na jar si začal privyrábat s poistkami a úvermi a začal chodit na tie semináre o zdravom životnom štýle a školenia, až sa dostal do rúk možno aj sektárom, inak sa to nazvat nedá, a tí ho dokonale spracovali až do dneškej podoby...
je to šialené...prestal brat antabus, prestal chodit do kostola, začal nezvyčajne flirtovat s kolegynami, ale zato užíva tie ich preparáty akože výživové doplnky ...je pod nimi v pyramíde a robí ako mu prikážu...už je cih...
11. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari,to ti verim.ja som bola takto zaskocena z kamosky,ktora sa otocila o 180stupnov,ked zacala predavat" super zdrave vyrobky" jednej tusim americkej nemenovanej firmy.dokonca to zaslo tiez tak daleko,ze sa s nou muz rozviedol,fakt sa s nou uz nedalo absolut bavit.tiez by som to prirovnala k vymyvaniu mozgov. :pensive:
11. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vážne?
ja asi viem ktorá je to firma...všetko MLM, aj táto čínska medicína je MLM, a oblbováky jedna radost...
hovorila som na toto téma s odborníčkou na sekty...zatial nemajú pacienta z tejto čínskej, ale tých amerických tuším áno...to bolo to prvé,. čo ma napadlo...sekta.
no a zrovna som to prezerala, lebo ma zaujímalo zloženie toho jednoho preparátu čo máme doma a čo muž dáva aj synovi užívat...a sú to vlastne čínske húsenice :grinning: fúúúj....a dalšie ich prípravky sú sušené divé mravce alebo tuk z úhora :grinning: a ja som sa ešte muža pýtala, či tam nemajú aj sušené čínske oči, že by to tam pasovalo....vraj nie :grinning:
no čo už narobím...tak sme sa natrápili s alkoholikom kým sme trochu nepostavili na nohy a on teraz hybaj do pyramidiek a seminárov o zdravom životnom štýle...je mi to lúto, ale nič nenarobím...ale nedávam mu dlhú životnost...toto nekončí dobre...je mi to lúto...mám s ním tri deti...
11. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok