Bola som u babky dva dni. Čo to znamená?

pizdec
29. dec 2016

Zdravím, ak poviem, že som bola u babky dva dni a prišla som k nej v pondelok. Dá sa z toho zistiť kedy som od nej odišla?

Mne kebyže niekto povie, že bol u babky dva dni od pondelka tak chápem, že asi odišiel v Stredu, teda bol u nej v pondelok a utorok a stredu bol odchod, ktorý nepočítal ako deň.

alebo by to mohlo znamenať že tam bol 2 dni a teda že aj odišiel v priebehu utorka?

Váš názor? Ďakujem

celasapremenim
29. dec 2016

tebe prazi?

pizdec
autor
29. dec 2016

nie, seriozne sa pytam. Prosim

verunqha23
29. dec 2016

Tak ty si riadne na hlavu s prepacenim o com tu tocis? :D

tyelde
29. dec 2016

Závisí od postavenia Jupitera voči Saturnu s prihliadnutím na teplotu na Venuši o 7:30 CET a či bol vykonaný rituál obetovania jednorožca, v6edy by to dokonca znamenalo sobotu...

A inak hej, mohlo yo byť oboje, dokonca aj štvrtok ak ráta iba celé dni u babky a nie tie čo cestuje, ale prečo sa nespýtaš dotyčného ako to myslel?

sunny8
29. dec 2016

Moj nazor: ber knizku a rob si domace ulohy zacni dnes a uc sa dva dni vkuse a uvidis sama ci ti je lepsie skoncit v stredu alebo v priebehu utorka a daj vediet. Fakt tu niekomu strasi vo vezi

elenita
29. dec 2016

Ja tipujem, ze tu asi pojde o dovod hadky alebo partnersky konflikt, kde takto slovickaria... za istych okolnosti moze byt aj streda, aj utorok podla mna - ak by si odisla v pondelok rano a prisla v utorok vecer. No nepomohla som 😕

luzzia
29. dec 2016

zapinam si na tuto temu upozornenia, toto bude zaujimave 🙂

dominika6
29. dec 2016

@pizdec
Treba vyratat skutocny cas podla stopiek..
Hned ako si prekrocila prah babkin,zapnut stopky..
Vypnut ich az ked pri odchode buchnes dverami...
Vyratany cas ÷ 24 a vyjdu ti dni stravene u milovanej babky ktora by ti dala to posledne...z ktorej navstevy ta trapi jedine to,kolko tvojho drahocenneho casu si tam stravila na ukor zanedbaneho casu na nete s nekompletnymi nudiacimi sa kamosmi pocas vianocnych sviatkov...

babatienko27
29. dec 2016

Nooo myslim ze otazka mala byt skor ci bol vobec u babky tipujem ked 2 dni nedvihal mobil ;)))) to vie iba on kde bol a kedy odisiel a vratil sa a ci uz vobec je tam kde si ho ty predstavujes aby bol ......z toho vyrasties neboj ......

rebeka7501
29. dec 2016

2 dni = 48 hodín dokopy 😝

moonlight1210
29. dec 2016

Adminovi klesa sledovanost stranky? Zakaznici frflu, ze ich reklamy neuzrel pozadovany pocet ludi?
@pizdec - a tato prezyvka ma zatial pobavila najviac. Maloktora zena sa odhodla dat si prezyvku podla vulgarnej nadavky na zeny. Ibazeby chlap.

womankc
29. dec 2016

@pizdec dobrá haluz, ale ak by dotyčný , čo sa o to zaujíma chcel vedieť, tak jednoducho zavolá babke a opýta sa hehheheheheheh🙏

guinevre
29. dec 2016

@pizdec Ale nickname mas svetovy - pizdec 🙂

timea7
29. dec 2016

baby ja z vás nemôžem, skoro som klávesnicu poliala kávou a zobudila drahého, ako sa tu rehlím...😍

moni244
29. dec 2016

Boze, uz zase

obsadenemeno
29. dec 2016

Jeziskove huslicky..........

luzzia
29. dec 2016

mne to zas pripomenulo tu mixerovu fantomku.. 😉

enia74
29. dec 2016

ja som už tak davno zo školy vonku a toto je tak ťažka matematika, že ti ťažko poradim. Neviem to vypočítať. Skús sa obrátiť v škole na učiteľku matematiky, alebo na dobreho ekonoma, alebo psychológa...

myskahryzka
29. dec 2016

Dva dni su 48 hodin a teda odisiel 48 po prichode. Ak by odisiel 47 h 57 min, bol by to den jeden. 😝

oldman50plus
29. dec 2016

Informácia nie je kompletná nevieme o aké dni sa jedná. Ak zostaneme len v slnečnej sústave máme na výber od 2 venušských dní = približne 5604 pozemských hodín (prepáčte, minúty som zaokrúhlil nemám dosť času na výpočet) po 2 jupiterské dni (19hodín 48 minút pozemských). Okrem toho to mohli byť dva polárne dni čiže ak tam aj bol rok nemusel klamať a to neovorím ak tam bol aj polárnu noc...

zuzana76
29. dec 2016

no odpoved moze byt aj stvrtok, ak sa berie, ze tam bol dva cele dni, prisiel v pondelok, utorok a stredu stravil u babky a vo stvrtok dvihol kotvy 😀

cervikpepik
29. dec 2016

@oldman50plus no fasa,tak uz ani ja teraz neviem kolko casu to tam stravila😅😀

obsadenemeno
29. dec 2016

kto bol vlastne u tej babky?
Ona ci ten niekto, kto jej povedal, ze tam bol????? No uz som z toho celkom popletena..... 🙄

timea7
29. dec 2016

@myskahryzka inak nie vždy sú dva dni 48 hodín, minimálne u cestovných kancelárií určite nie. Vezmite si dovolenku na 8 dní, či ste tam skutočne 8x4....ešte markantnejšie je to na víkendových pobytoch - reklama hrdo hlási - dve noci a tri dni!!! V skutočnosti tam prídete do 14,00 (občas vás pustia na izbu aj skôr, ak je uprataná) a izbu máte vypratať do 10,00.....takže aké tri dni?

matazirafa
29. dec 2016

@pizdec znamena to ze o 10 rokov dostanes obciansky preukaz

timea7
29. dec 2016

@obsadenemeno asi ani ona nevie 😀

myskahryzka
29. dec 2016

@timea7 No tak toto je exemplarny pripad toho, aky je ten cas relativny. 😉

mirka17
29. dec 2016

ide o to ako sa na to pozeráš, keby že idem napr k babke v piatok ráno a odchádzam v nedelu večer, tak by som povedala že som tam bola 3 dni (hoci iba 2 noci) ale v podstate je to celý den -teda piatok, sobota ale aj nedela. Keby že prídem k babke v piatok večer a odchádzam v nedelu večer, tak by som povedala že som tam bola 2 dni (teda aj 2 noci), lebo piatok som si užila mimo babky a prišla som tam iba na večer. Keby že idem k babke v piatok večer a odchádzam v nedelu ráno tak by som povedala že som bola u babky jeden deň, resp. na otočku 🙂 (hoci to boli 2 noci), lebo piatok a nedelu som sa síce vyskytla u babky, ale prevažnu časť dna som strávila mimo babky 🙂

ilaryja
29. dec 2016

odišla si vo štvrtok,,,kedže si prišla v pondelok ...spala si tam s pondelka vecera do utorka rana t.j 1 den,z utorka do stredy t.j druhý den a odišla si vo štvrok.....🙂🙂