Bolesť chĺpkov

30. apr 2021

Ahojte je to fakt divne nikdy sa mi no nestalo a je mi celkom trapne to písať. Uz som pocula ze ženy obcas bolievaju vlasy ale o chlpoch este asi nikto nehovoril. Mna asi pred 2tyzdnami boleli prave vlasy a teraz hlpy mam pocit ze mi aj padaju vo velkom mnozstve normalne ked sa ich dotknem tak to boli neviete co to moze byt? Mala som nedavno koronu nemoze to byt tym nikdy predtym som sa s tym nestretla je to divne

nafka0483
30. apr 2021

Nebolia samotne vlasy ani chlpky, bolest citit v miste kde vyrastaju - cize je to bolest pokozky, nie samotnych vlasov/chlpkov.
Preco je to tak neviem, ja ked mam dlho vlasy pevne stiahnute vysoko v gumicke a potom ich rozpustim, tak citim tu bolest - ale viem, ze je to bolest pri korienkoch, lebo vlas sa vracia do svojej normalnej polohy po tom, co bol dlho nasilu pevne v inej polohe.

autor
30. apr 2021

@nafka0483
@nafka0483 ano to viem aj ja ze vedia boliet vlasy teda korienky po tom co mam moc pevni cop ale ja som vtedy ani vlasy v gumicke nemavala mala som ich rozpustene a teraz ma bolia chlpky tam dole z neznameho dovodu a mam pocit ze naozaj mi ich vela odbudlo

autor
30. apr 2021

Ked sa sprchujem tak je tam cekom dost chlpov

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nafka0483
30. apr 2021

Coho sa bojis? Ved chod za lekarom, co myslis, ze kto ta tu zdiagnostikuje cez internet?

autor
30. apr 2021

@nafka0483 za chvilku pojdem na prehliadku preto tam nechcem ist skor prstoze by bol akurat rozculeny

nafka0483
30. apr 2021

No to je argument, ale ved ty vies... potom nepis, ze sa bojis.

malva123
1. máj 2021

Co je toto za novy trend..pisat anonymne takuto "blbu" temu....to by mali zakaxat na MK.Vobec by anonymne msli zakazat.