Budem sa rozvádzať

sanne
4. jan 2011

S manželom sme spolu už 1,5r.Máme spolu syna.Všetko bolo v poriadku až dovtedy,kým si nenašiel ´lepšiu´ ako som ja..Kedže máme spolu na poli byt každý deň sa musím prizerať ako chodí neskoro domov,že si mňa a syna vobec nevšíma,...čo je najhoršie neviem prečo mi to urobil...A ešte aby toho nebolo veľa tak moj manžel čaká so svojou ´milenkou´ dieťa!Tá milenka BOLA kedysi moja dobrá kamarátka...Ešte som dovtedy rozmyšlala,že sa s ním porozprávam a že mu odpustím...Ale ked mi tak ublížil,zahambil a ponížil som na 100˝percent sa s ním musím rozviesť!A svojho syna si vychovám aj sama....

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 Dobry vyber výšky....ja lekarsku fakultu 😉

ela2710
5. jan 2011

@sanne no dobry ako dobry, niekto vravi, ze take blbosti....no ale mna bavi len toto, veci tykajuce sa rodiny, a u nas je hlavne dopyt po pravnikoch - rozvody a vyzivne, to by ma bavilo 🙂 trosku sa chlapom vypomstit ale aj psychologia ma daco do seba.
A akou lekarkou budes? no a to mas tiez superny vyber vs, to budu platy 🙂

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 budu budu ak by som to vystudovala tak by som bola pôrodná asistentka 😉

ela2710
5. jan 2011

@sanne tak to je fajn, len casovo dost narocne 🙂 drzim palce 🙂 urcite je to narocna skola no krasna robota 🙂 a tie male miminka kazdy den 🙂 a vidis s takm platom ti je aj chap zbytocny 😉 este bude lutovat 😉

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 mňa fascinuje pôrod,aj babatka ..strasne sa mi paci to povolanie 🙂 Verim tomu,že ma bude bavit 🙂)

ela2710
5. jan 2011

@sanne no tak ti to prajem aby ti to vyslo 🙂 jej ty uz mas akeho velkeho...za chvilku ti aj chodit bude

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 To bude v chodítku po izbách lieta ako hurikán 😀 😀 Ako vidim ty máš ešte drobuliatko.. 🙂 Zvládaš sama či pomáhajú rodičia? 😉

ela2710
5. jan 2011

@sanne my byvame samy v najme, v inom meste nez rodicia, aj teraz som s malym sama, priatel ma poobednu az do vecera do po desiatej, tak ale zajtra ma konecne volno, ideme si kupit psika

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 Takže stojíte na vlastných nohách..to je super 🙂 A svadba? 🙂 😀 😀 😀 😀

ela2710
5. jan 2011

@sanne jej daj pokoj 🙂 🙂 🙂 ale nie, ja sice po svadbe dako netuzim, mne staci ze sme spolu stastni, ale zobrat sa chceme bud tento alebo buduci rok, aj to len kvoli priezviskam, maly ma moje priezvisko, a aj priatel chce po svadbe moje, nevychadzame s jeho rodicmi, takze nechce mat ich priezvisko

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 Jáj no ja by som sa uz nevydavala 😀

ela2710
5. jan 2011

@sanne ja sa chcem ale len kvoli tomu priezvisku....ja dufam, nebudem mat taky zavazny problem...lebo nikdy nevies...my sme spolu uz skoro 4 roky, a byvame spolu uz 1 rok a 2 mesiace, porad je krajsi cierny ci smotanovy labrador? ja si neviem vybrat...akoze smotanovy je krasny, ale to aj cierny, no tu ide o to, ze ktory je krajsi ked vyrastie 🙂 do zajtra si to musim rozmysliet

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 určite smotanový 😀

ela2710
5. jan 2011

@sanne dakujem, lebo ma ide svacnut, nie a nie si vybrat 😀 a co ti robka maly?

sanne
autor
5. jan 2011

@ela2710 je v chodítku pomaly si bežka z izby do izby 😀 a o 20 sa ide kupat ,mliecko a spat 😀

ela2710
5. jan 2011

no moj teraz vstal, tak paa zatial 🙂