Bývalý priateľ ma oklamal

10. jún 2023

Ahojte, ja som tu pred par dňami pisala, že sme s byvalym priateľom chceli ostať po rozchode aspoň kamarati, ale že to aj tak veľmi nefunguje a trapim sa aj tak, atď., tak vám napíšem čo sa stalo. Včera podvečer bol dohodnuty s byvalymi kolegami a kolegynami ze sa stretnu u jedneho z nich na dome ako kazdy rok, su starsi od nas (my mame 31) a uz tam boli niektori aj s detmi a tak, jedna jedina prisla bez partnera a bez deti a plus moj expriatel. Dohodli sme sa, ze najneskor o 11 pride ku mne. Ja som ho čakala, zaspala som na gauči a o pol 12 som sa zobudila a ziadna sms, ziadny telefonat, tak som mu napisala sms, nič. Niekolkokrat som mu zavolala a nič. Zlakla som sa ci sa nieco nestalo po ceste kedze to bolo nejakych 30 km od nasho mesta. Za cely cas co sme spolu boli sa nestalo aby ak sa niekde zdrzal hoci len 10 minut aby mi nenapisal hoci len kratku sms. Pred 12 mi zavolal, a hoci mal odomna smsku ci je vsetko v poriadku, ze mam strach ci sa nieco po ceste nieco nestalo, mi hned vynadal, ci som uz uplne nenormalna ze mu tolko vyvolavam. Ja som ostala v soku, ja som sa fakt nenormalne bala ved stat sa moze hocico a on mi normalne vynadal. Zlozila som mu a potom ked mu to za par minut doslo sa zacal ospravedlnovat, ale uz som nereagovala a sla spat. Dnes rano z neho vyslo ze bola PLODNA DEBATA tak ze ani nepozeral na mobil a nevedel aky je cas. Podla mna najhorsia vyhovorka aku mohol mat, ked som s niekym dohodnuty tak ten mobil a cas proste z casu na cas pozriem a ked viem ze o pol 11 cca musim odist aby som k tomu cloveku dosiel tak mu proste nezavolam len tak o hodinu a pol neskor ze teraz vyrazam. Este sa ma potom opytal ci teda moze prist spat ku mne, povedala som ze nie. A co ma sklamalo najviac je, ze sa rano priznal ze z toho domu odviezol byvalu kolegynu domov a HNED KED JU VYSADIL mi volal. Ako keby som to mala oceniť. Takze mi doslo ze nie len ze nedodrzal co povedal ze dojde max o 11, ani sa neunuval dať mi vedieť, ze nepride, ani mi neodpisal na smsky, ani mi nedvihal telefon ked som ja sla umriet strachom a to vsetko preto lebo mal v aute kolegynu ktoru viezol domov a mna mal totalne na haku. A on si mysli ze NIC ZLE NEUROBIL a ze len vyvadzam a fabulujem a dramatizujem. Aj keby mal v tom aute kamoša, mamu, babku, bratranca, šefa, a urobil by to iste ze ja sa bojim ci sa mu nieco nestalo a on mi nedviha a potom mi vynada ci som normalna mu tolko vyvolavat, tak by som bola smutna. To ze v tom aute mal kolegynu bola uz len ceresnicka na torte tomu vsetkemu. Viem ze mi asi napisete ze ved ked je to byvaly nemam co riesit a moze si robit co chce. Ja som bola asi prilis fixovana na to ze sa este niekedy dame dokopy, on cely cas rozpraval ako si uz inu nebude hladat, plakal ze si nevie predstavit ze uz nebudeme nikdy spolu a pytal sa ma ci este niekedy budem jeho priatelka, ked casom prehodnotime veci atd, tak preto to tak beriem, ako zradu, lebo som ho lubila stale a myslela som si ze aj on mna. Rano ked mi povedal o tej kolegyni som mu povedala ze s nim viac nechcem byt uz ani kamaratka a nech ma viac nekontaktuje. Preslo par hodin a on ako keby sa asi ani nic nestalo mi poslal spravu, ze co dnes robim. Vykaslat sa uz na to a nereagovat na nic?

rebrambora
10. jún 2023

Mas 31. Ako mas vobec cas davat do niecoho takeho energiu?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinka888
10. jún 2023

Dievca, spamataj sa. Nechaj ho zit a zacni zit.

amelie2017
10. jún 2023

Prepac, ale podla opisu by som povedala, se mate tak 17, a nie 31. A ak si sa takto spravala aj pocas vztahu, necudujem sa, ze uz spolu nie ste.
Dalsia vec- ostat kamarati po rozchode, je riadna blbost. Ako zdvorilostny rozhovor, ak sa nahodou stretnete, ale vyvolavat si, stretavat sa, prespavacky.. na co je to dobre?

lenuska9999
10. jún 2023

Mali by ste sa definitívne rozhodnúť ci chcete byť spolu alebo nechcete, lebo tento vás "kamarátsky vzťah " nikam nevedie

leni1977
10. jún 2023

To sú také blbosti, týmto rečiam never, aj mne bývalý pri rozchode hovoril ako ma on ešte roky bude milovať, nikoho si nebude hľadať a 5 týždňov po rozchode už vypisoval pipkám na zoznamke.

lindous
10. jún 2023

No neviem, ja si s kamarátmi chodím sadnúť na pivo napr., ale nedohadujem sa s nimi, že v piatok v noci prídu ku mne... takže najskôr si normálne pomenujte čo to medzi vami je, lebo toto o kamarátstve nie je, on chce s tebou akurát tak naďalej spávať, lebo je to jednoduché, ale zvyšok sú len reči... obaja by ste sa na to mali vykašľať a posunúť sa ďalej... keby si nevedel predstaviť byť s niekým iným a chcel byť s tebou, tak sa asi nerozchádzate...

petamich
10. jún 2023

prosim ta na co si toto robis? evidentne to nemas vysporiadane, tak by som urgent riesila - ty prva zrejme nechapes co znamena kamaratstvo

januska12323
10. jún 2023

Preboha, žena, vzchop sa. Máš 31 ale podľa riešenia týchto kravín maximálne 16.

luccija
10. jún 2023

Načo mal bývalý prísť k tebe?
Buď si sadnite a dohodnite sa, že chcete byť spolu, alebo si dajte pokoj.preco ste sa vlastne rozišli?ty si ho ľúbila, on plakal či budeš ešte jeho priateľka tak prečo netvorite pár?
Bol vonku a celkom určite tvoje správy a všetko videl.

diewcatqoo
10. jún 2023

Ja sa nejak stracam, prepac.. tato estrada sa stala po vasom rozchode, ked ste teda uz boli len kamarati? Ak je to tak a uz ste boli pred tymto vecerom rozideni, mala by si sa ukludnit, lebo toto, co robis, nie je ok. Obaja ste nezreli na vztah, vo vasom pripade nebude fungovat ani to kamaratstvo, tak sa od seba odstrihnite uz konecne a nekontaktujte sa.

domireb
10. jún 2023

Prekristove rany, žena, spamätaj sa,veď si ako malē decko. Áno, on nič zlé neurobil, ty dramatizuješ, fabuluješ a preháňaš.. buď naspäť k sebe, keď ste obaja veľké deti alebo od seba a nedohadovať si prespávačky

viestta
10. jún 2023

Byvaly priatel a ty ho chces mat pod kontrolou ako keby to bolo tvoje dieta v veku teenegera.
Zacni zit svoj zivot a jeho nechaj zit a neries ci vozi alebo nevozi kolegynu a co s no ma.
(a uprimne ti poviem, teba by som mala na haku tiez, taku stihacku nepotrebuje nikto)

olimuc
10. jún 2023

Stracas cas a energiu. momentalne mas poziciu zaloznika, ked nie je lepsi program, zavola tebe a ty budes k dispozicii. Keby bola kolegyna alebo nejaka ina, tak Ti zavola na druhy den poobede. Aj cert zere muchy ked nic lepsie nenajde… mas 31, nie 18, rozisli ste sa, tak on moze vyvazat koho chce kam chce a aj s nimi mat co chce a nemusi ta o tom informovat

veronikaszabova
10. jún 2023

😂😂😂😂😂😂

pribinak
10. jún 2023

Ja ze tuto story píše nejaké 16 ročná dievčinka.
Žena, máš 31 rokov, sa zobuď !!!!

Bývalý si z teba robi dobrý deň a ty sedkas na gauči a snívaš
Za preber

lintu
10. jún 2023

Má kde bývať? Podieľa sa na tomto vašom "kamarátstve" aj finančne?
Najprv vykrikuje ako chce slobodu, potom odraz stiahne chvost... Také zaujímavé.
Má ťa ako jojo. Ty sama mu dovoľuješ sa tak k tebe správať. Nemá dôvod si ťa vážiť. A bude to tak medzi vami ešte na dlho. Láska neláska, ak chceš zmenu, pokoj nájdeš jedine ak ho zo svojho života odstrihneš.

sissy27
10. jún 2023

Naco tento elaborat? Je to BYVALY, tym je povedane vsetko. Co to je za blbost, ze mal k tebe prist spat, co ti plati polovicu najmu alebo je vlastnikom tej nehnutelnosti? A byt s ex kamoska je ok, ak sa to stane prirodzene casom, ked sa rozchodove rany zahoja a obaja maju v hlave upratane. Ja som tiez s ex kamoska, ale nestalo sa to zo dna den.

sajmonka_1216
10. jún 2023

Je to bývalý, nie tvoje decko a nie tvoj manžel, aby sa ti spovedal, dvíhal ti a oznamoval kde je...
najlepšie urobíte, ked sa nebudete ani kontaktovať... lebo toto čo ty opisuješ nevyzerá ako priateľstvo po rozchode..
a to, že deň po rozchode je človek smutný a plače neznamená, že to bude trvať večne..takže by som sa veľmi nefixovala na tie jeho prejavy, že si inú hľadať nebude a bude smutný plakať do vankúša... veď sama vidíš že si ho tým volaním otravovala, kedže ti vynadal.. a zrejme nie je až taký smutný, ked je v spoločnosti s plodnou debatou atd atd..

lavender94
10. jún 2023

Ty kamošov bežné voláš uprostred noci, nech prídu k tebe domov? A teda takto naháňať niekoho kvôli tomu, že sa dohodnete na 11 a on sa ozve o 12? To by som snáď ani pubertálnemu synovi nerobila, nie dospelému chlapovi. Si stíhačka. A si taká kvôli tomu, že máš k nemu ešte city a toto, čo teraz medzi sebou máte ťa skôr či neskôr zničí. Mali by ste prerušiť kontakt aspoň na pár mesiacov, nech tie city vychladnú.

nikpa
10. jún 2023

Ex mal u teba spať? Načo? Upracte si najprv vo ,,vzťahu,,
Je to teda ex ale ty riešiš kde je v noci a prečo neprišiel. Neprišiel a nedal skôr vedieť lebo ta ma v paži. A udržiava si ťa keď mu nevyjde nič iné alebo práve nebude po ruke žiadna iná, ktorá by mu zohriala posteľ. No evidentne a pre teba bohužiaľ, on je v tomto vzťahu-nevztahu na koni. Čím skôr ho začneš ignorovať, tým lepšie pre teba.

mpg
10. jún 2023

Presne tak, on keď má inú kolegyňu viezť domov, príp. sa jej aj venoval, sa neponáhľa k ex-priateľke, ktorá ale žije v presvedčení, že chce len ju a nepríde, len ak by sa mu niečo vážne prihodilo. Takýto vzťah je po 30-tke úplna strata času.

domkakvet
10. jún 2023

Ani som to nedocitala do konca, zaciatok mi stacil, mas 31 ak s nim chces este premarnit dalsi cas, tak mozes pokracovat, ale on to s tebou nijako vazne nemysli, ma ta ako rezervu, zatial mu stacis, aj ty, ale iba zatial.

zuza265
10. jún 2023

Ja ked takto idem, poviem cca kedy pridem, ale kazdy vie ako sa clovek zahovori. Uprimne aj mne niekedy ujde ten cas s ludmi, s ktormi som takto malicko. Asi by som skusila raz zavolat, ak neodpise, ak by nedvihol, napisala by som, ze idem spat - len aby vedel, ze ziadna prespavacka sa nekona. Predpokladam, ze uz nema kluce. Nerobila by som z toho takuto dramu. Keby to spravi partner mne (moj ex mi to robieval), tak by som sa velmi hnevala. Lebo nic zle by som nerobila, len som sa zahovorila. Siel odviezt kolegynu. Vsak ok. Aj mna vezie niekedy moj sef. Aj ked mame firemnu akciu. Nic za tym nie je. Len ma odvezie domov - lepsie ako taxikom. Podla mna si to poriadne nafukla. Prosim a usporiadajte si vztah a hranice🙂

sajmonka_1216
10. jún 2023

@zuza265 lenže on nie je už jej partner, ale bývalý.. nevidím dôvod aby sa jej spovedal, ozýval a ešte aby ho ona naháňala, že kde je... a další extrém, že má ešte aj u nej spať

vanilkovazmrzka
10. jún 2023

Fakt si mu verila, ked reval, ze si uz nikdy inu hladat nebude? 😃

zuza265
10. jún 2023

@sajmonka_1216 ja to viem, len som zacala svojou skusenostou a odvtedy take stihanie fakt neznasam. A ocividne to obaja beru inak. Preto som napisala usporiadaj si vztah a hranice🤗

nataly420
10. jún 2023

Vlastne ste kamaráti a on ta má poslúchať na slovo 🤣😂 on si môže robiť čo chce a nie sa ti prosiť a teba je do toho hovno 🙂 nevieš čo chceš a potom plačeš .. nechaj ho žiť a ty si nájdi teda frajera ktorého chceš a toho diriguj 🙂 ja by som ti hneď ukázala miesto.

aliaray1
10. jún 2023

Uhanas exa...aky mas ciel? Nebez za vozom, ktory ta nechce vziat, nebez za chlapom, ktory ta nema rad...
Ja osobne s mojim rozumom a skusenostami...stopka, zaradila by som spiatocku, neozvala sa viac uz vobec, blokla ho a zila si svoj zivot a sla dopredu. No contact.

0kristina0
11. jún 2023

Mam pocit akoby si si ty neuvedomovala, ze ste sa rozisli. Tvoje spravanie tomu nasvedcuje. Bombardujes ho sms, hovormi a ako ceresnicka ziarlis na to, ze odviezol niekoho domov a este sa hras na urazenu. Ty si totalne nevyzreta zena. Preber sa!