Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bývanie - spolubývanie v Prešove

d_a_n_a
16. mar 2016

Pekný deň, ak si mamička s deťmi, dieťatkom, hľadáš si bývanie ako ja, som ti sympatická, nemáš bunč peňazí ako ja, stačí ti v podst. Málo, si spoločenská, nebojíš sa ľudí, pracuješ ale chceš vlastný priestor pre detičky, a tiskáš sa doma s rodinou, lebo nemáš na nájom a kúpiť ešte nemôžeš...tak sa mi ozvi aj ip a pokecáme, hľadala som 1-2,5byt, potrebujem sa presťahovať do konca tohto marca 2016, ťažko, chcem sídl.2, ale vždy je hneď všetko fuč, a nemôžem byť nonstop na nete aby som to vystihla, aj žiť treba, tak som si povedala, aj domček je fajn, prenajímajú sa za tak 500-600€ celé, chcem len celý aby sme mali od seba aj odstup ak budeme chcieť a potrebovať, predsa môžme mať odlišný režim a zvyky, i potreby, ak budeme vyhľadávať svoju spoločnosť budeme mať nato spoločné miestnosti 🙂 a pre detičky dvor, ak si to dáme na poli máme bývanie za 300, a konečne aj v poho cena 🙂, alebo ak mi vie niekto ponúknuť ten menší byt solivar alebo sídl.2 -to lepšie, dajte prosím vedieť, ďakujem MK zato že je, fakt veľká pomoc v živote, verím že aj tento-x mi to vyrieši môj problém a potrebu, ďakujem všetkým ;)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli