Časté choroby manžela a rodinné problémy

libertine
3. júl 2012

ahojte. mame doma taky divny problem. moj muz je skratka hrozne cast o chory. odkedy sa narodila dcera, ktora ma rok, bol chory asi 10x. niekolkokrat nakazil aj mna a dceru. ja som sa za to nanho hnevala. lebo nielenze sa clovek musi starat onho, o dieta, ale starat sa o chore dieta, ked ma sam clovek vysoke teploty bolo tazke. ja som uz dost unavena, chcela by som si niekedy oddychnut. neda sa. lebo on vzdy ochorie. potom mi pribudne starat sa este aj onho. momentalne je uz asi mesiac chory. nejakou zvlastnou chorobou. nic mu nie je, iba ma obcas zvysenu teplotu. vsetky vysetrenia boli uplne ok. len stale lezi, stazuje sa, ze mu nie je dobre a spi. na nejaky spolocny program mozem zabudnut, lebo ze jemu je divne. ja s dcerou takto uz mesiac to taham sama, som unavena. no neviem si pomoct, lebo on uz ma nijako neodlahci od povinnosti, iba lezi a vzdycha. ja neviem, ako sa k nemu chovat. pripadam si ako odlud, ked ho neoskakujem, nelutujem, necicikam. ale mne sa yo iz jednoducho neda. sediet pri nom doma s dcerou, ked jej sa treba venovat, chodit von,vsetko tahat sama, nehovoriac o yom,ze nejake citove prejavy , o tom mozem iba snivat. ja neviem,ako dalej. mne to uz hrozne lezie na nervy. a potom si pripadam este ako hyena, ze ho nelutujem stale...

libertine
autor
27. mar 2013

diky, baby, vyskusame.

nell77
2. aug 2014

Ahoj, urcite treba dokoncit vsetky vysetrenia, moj syn tiez casto chory a potom som sa dostala k zelenemu jačmenu a ked pije pravidelne prakticky nie sme chory...je to 100%cisto prirodny produkt.Tiez lieci skryte zapalove procesy v tele a zlepsuje imunitny system, vdaka enzymom, kt. inak v takej miere nie sme schopni prijat....Nam to imunologicka tiez schvalila.Denna davka predstavuje 2,5 kg zeleniny....
Treba si vsak vybrat spravny, nie vsetky na trhu su kvalitne...
Drzim palce....Musime si pomoct aj samy...nie vzdy k lekarom a antibiotika...
N. 🙂 🙂 🙂

larsen
2. aug 2014

@libertine ahoj ako ste na tom? A na čo mu prišli? Rada by som to vedela. Dúfam, však že ste v poriadku a že manžel je už zdravý.