Chlapi a krčma

glee
24. feb 2012

Ahojte zienky. Ako casto si zvyknu vasi chlapi vyrazit vecer vonku s kamosmi - napr. na pivo? A mate uz rodinu alebo ste zatial bezdetni?

maribell
8. apr 2014

mame syna a cakame druhe .. manzel chodi 3x do tyzdna na futbal .. a niekedy po treningu skoci s chalanmi na kofolu ale nebyva to casto ..vacsinou sa ponahla domov 🙂

koala7
8. apr 2014

my nemame cas sediet v krcmach, ani on ani ja, s priatelmi sa stretavame spolocne pocas vikendov aj s detmi

honey777
28. aug 2014

@zuzanka1711 už len jeho vyjadrenie, že načo ma byt doma, ked ty si nahnevana, je jasne hodenie viny na teba, že ty zato môžeš, že on chodí do krčmy !!! Uvedom si, že on ma nohy a ide tam sám a ty ho nevyhanas ! Takze tuto vinu neber na seba ! Môj ex robil to iste a jeho výčitky ma zničili. A prečo sa ty hnevas ? Možno mu niečo tiež vyčítaš a nechce to počúvať tak odíde a miesto toho, aby ti narovinu vyjadril, že ho trápi, že mu niečo vycitas ( žeby to, že podla teba by mal on robiť ako muž ), tak hodí vinu na teba a odíde, aby ty si niečo robila sama so sebou a on chudáčik mohol byt rad doma. Teraz nebránim ani jedného. On nemá vnútornú motiváciu si nájsť robotu, lebo sa vyjadruje, že doma je užitočnejší, obriadi deti a ty ked dojednať domov vyčerpaná a frustrovaný z roboty, tak on odíde. To veru neni riešenie muža, co miluje svoju rodinu a manželku a mu na nej záleží, lebo ak by to bolo tak, tak sa bude aj sám snažiť, aby si si došla domov odpočinúť a snažiť sa riešiť tvoje problémy s robotou v zmysle, že aspoň sa s tebou rozprávať ! Ale jemu záleží len na jeho pohodlí a jeho dobrej nálade !!!
A z jakeho dôvodu si presvedcena o tom, že on by mal zarábať ? Vyčíta tebe niekto, že máš neschopneho muža ? Máte to pekne podelíme, ty zarábať, lebo máš možnosť a on sa stará o deti a dokončuje dom. Ak by on zarábal, tak by sa nestaral o deti a dom by tak isto nikto nedokončil a potom by si možno písala, že si nešťastná, žeby on chodil nabrucany domov roboty, vyčítal ti, že si mohla niečo porobit okolo domu ked už sedíš doma...
Neber to ako výčitku odomna, či "vynadanie" nedajbože za tvoj postoj, len sa skús zamyslieť nad svojim presvedčením a prečo si v hĺbke duše nespokojná a ako sa ty spravas voči nemu...

korra
28. aug 2014

Moja polovička do krčmy nechodí. Z práce ide domov a makáme spolu, záhrada, dom, máme to ako hobby. Keď tak, vybehneme spolu niekam na kávičku, večeru, alebo ideme ku kamarátom, alebo oni ku nám. Pivko si dáme kedy chceme aj doma /väčšinou, keď je všetko porobené a kocháme sa/ 😉 Ak by chcel ísť, nebránila by som mu /samozrejme nie každý deň/, ale on, ani keď sme spolu len chodili, tak ho to do krčiem neťahalo.