Čo by ste robili na mojom mieste?

laura678
4. apr 2022

Ahojte, dlho som rozmýšľala či tu mám napísať, keďže viem že riešite oveľa podstatnejšie veci v živote ako je tento môj ,, problém'', avšak vidím, že niekedy sú tu super názory tak to skúsim. ❣️ Mám 21 rokov, momentálne študujem a mám popri práci dve brigády. Stále som brigádovala a strašne sa sústredila na školu, že som sa na chlapcov absolútne nesústredila. Mala som veľa nápadníkov, avšak nechcela som vzťah, tak som radšej s nikým nič neriešila. Až teraz sa udiali v mojom živote veci, ktoré som nečakala že sa stanú. Začali rodinné problémy, zdravotné problémy mojich najbližších, avšak to všetko sa už chválabohu dáva postupne dokopy. ❣️❣️ Avšak sa udialo to, že som na výške s mojou najlepšou kamarátkou a samozrejme, stretli sme neskutočne veľa ľudí, spolužiakov a podobne. Avšak ja s mojou mojou najlepšou kamarátkou sme stretli chlapca, s ktorým sme si strašne sadli. Chodili sme spolu von, trávili veľa času, niekedy ako partia, niekedy len my. A stalo sa to, čo som absolútne nepredpokladala. A to, že do daného chlapca som sa zaľúbila, avšak nikomu som to nepovedala, keďže som riešila podstatnejšie veci v mojej rodine, pomáhala ako sa dalo. A tak na takéto veci nezostával čas. Až ako sme znovu trávili spoločný čas moja najlepšia kamarátka si začala s ním podstatne viac rozumieť. Keď nepijú alkohol všetko je super, zabávame sa všetci, niekedy aj s ostatnými ľuďmi v partii, vtedy je všetko úžasné. Nemyslíme na problémy, každý sa zabáva. Avšak mám pocit že ta najlepšia kamarátka má s ním niečo, keďže ja idem stále už potom spať, ona tam ostáva, niekedy ani nespí na svojej izbe, nie je ten náš vzťah už tak dobrý, kedže myslím , že nie je ku mne uprimná. Je ten typ človeka, ktorý keď aj má problém tak to v sebe dusí a nezdoveri sa. Avšak stále mi tvrdí že s ním nič nemá. A dostala som sa do štádia, kedy mi je to neskutočne ľúto, povedala som si, že im to prajem, nech sú šťastní ( aj keď tvrdia, že nič spolu nemajú, že máme úplne všetci rovnaký vzťah). Len stále si nemôžem pomôcť a má to trápi, cítim sa sklamaná, smutná, aj keď som si povedala že je to všetko v pohode. Žiaľ nemôžem si pomôcť , keďže stále sa snažím myslieť pozitívne. Taktiež každá žena podľa mňa rieši svoj vzhľad. Tá moja kamoška je mimoriadne pekné dievča, a ja som sa začala cítiť škaredá, menejcenná. Pritom viem, že na svete sú oveľa, oveľa podstatnejšie veci. Avšak potrebovala som to dostať zo seba von, a náhodou skúsiť či sa niektorá z vás nedostala do podobnej situácie. Či mi neviete poradiť, prípadne čo by ste robili na mojom mieste. Alebo čo si povedať aby som nebola sklamaná. Rozmýšľala som, že skúsim so športom, alebo nejaké aktivity. Alebo proste len keď sa pri nich nebudem cítiť komfortne tak odísť. Len trápi ma to, keďže sa mi to stalo také niečo po prvykrát. Ďakujem za každé prečítanie alebo akúkoľvek radu. ❣️ Prajem ešte krásny dník a príjemný začiatok nového týždňa

myslela

liljana
4. apr 2022

Na svete je plno inych ludi, s ktorymi si urcite sadnes nemenej dobre a vy sa idete "bit" o jedneho. Ty si sa neprejavila, ona sa rozhybala rychlejsie. Nemozes jej to mat za zle. Obrat list, otvor oci, aj ty niekoho stretnes. Aspon si zistila, ze aj ked si doteraz neriesila "chlapcov", tak vedia s tebou "zamavat".

liljana
4. apr 2022

Mozno im to nevyjde a potom pride tvoja chvila.

medina20
4. apr 2022

Možno si to mala najlepšej kamarátke povedať,že si sa do neho zaľúbila.. ak by bola ozajstná kamarátka tak by si s ním určite nezačala,ale problém je to ,že nevedela o tvojom záujme o neho… teraz je už asi neskoro riešiť to a nechať ich nech sú šťastní ak spolu naozaj niečo majú,na svete nie je jediný ,daj tomu čas a šťastie si ťa nájde☺️

0silvia0
4. apr 2022

@laura678 povedz kamoske, pocuj, ked chcete byt sami, tak mi to normalne povedz. A skus si ty hladat kamosov aj inde.

tosomja
4. apr 2022

@laura678 ty nevieš čo chces, ale si sklamaná. Nechaj jej ho. Určite by som nechcela chlapca, čo je pritulny ku kamoške, keď má v sebe alkohol. Ináč si dobrá možno aj ty. Keď ste všetci spolu a po poháriku už len oni dvaja. 🙂

cyberk
4. apr 2022

poucenie do buducna? ak nieco chces chod si za tym a nemaj vyhovorky, ze si nemohla lebo bla bla, kamaratka vyuzila sancu, takze to nechaj uz tak, cas ukaze ci su si sudeni alebo nie a co ty vies.. mozno v buducnosti motyka vystreli 🍀

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura678
autor
4. apr 2022

@liljana ďakujeeeem krásne za takýto komentár, veľmi krásne ďakujem. Presne tak ponaučenie do budúcna. V živote by som nepovedala že toto budem riešiť, hlavne keď mám jasne nastavené priority. Nečakala som úprimne ani jeden komentár, nie to ešte toľko. A to určiteee niee, keď im to vyjde tak aspoň budú štastní, pre mňa možno čaká niekto iní. Že mne by to nedalo si začať s tým istým ako moja kamarátka. A myslím, že som presne toto potrebovala počuť, že treba sa posunúť ďalej a nechať všetkému voľný priebeh. Ďakujem krásne

laura678
autor
4. apr 2022

@0silvia0 ďakujem krásne za komentár. Aj to je super riešenie, možno sa niekto zapletie do cesty, hahah. Ďakujem

laura678
autor
4. apr 2022

@tosomja noo toto ste presne vystihli. Lebo ja som to tej kamoške povedala, že ja vlastne neviem či ho chcem alebo nieee. Asi si budem musieť uvedomiť, čo chcem a podľa toho konať. Uvedomujem si, že nemám byť prečo sklamaná, a tak hádam to všetko prejde. Ďakujem krásne za radu a komentár, niekedy len si neviem sama otvoriť oči. A tak ešte raz veľmi krásne ďakujem.

laura678
autor
4. apr 2022

@cyberk hah dúfajme, že vystrelí. Ďakujem krásne za komentár, veľmi ste mi pomohli. Že je to totálna somarina, a že je milión ďalších ľudí na svete. Treba si ísť za svojím, ako sa hovorí, kto skôr príde ten skôr berie. Tak aspoň mám ďalšie ponaučenie do budúcna. A časom ma to určite prejde. ďakujem že sú tu ešte ľudia ktorí riešia aj cudzie ,, starosti". Krásny dník prajem

laura678
autor
4. apr 2022

@vifoncitta ďakujem aj za takúto radu, už som sa zľakla že sa tu nik takýto nenájde :DDD

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura678
autor
4. apr 2022

@medina20 ďakujem krásne za tieto slová. Veľmi mi pomohli, presne tak. Dopraj a bude ti dopriate. Ďakujem, si veľmi milá osôbka. ❣️

modro_zelena
4. apr 2022

bola som v podobnej situacii, avsak tento trojuholnik sa zmenil na manzelstvo ich dvoch....pricom ja a on sme boli da sa povedat velmi dlho platocnicky zalubeni, pisali si velmi casto a velmi radi, chodil za mnou aj do prace, neviem preco ja som to stale dlho drzala v tej rovine platonickej, pacilo sa mi to, prislo mi to tak dokonale, asi som sa bala ze v reale by sa to pokazilo....az sa jedneho dna stalo ze isla s nami kamaratka von, ona ho poznala tak zbezne ale hned si velmi sadli, bola po rozchode, ani neviem ako sa to medzi nas votrela :D a nakoniec skoncili spolu. dlho som citila krivdu a to najma preto, ze ona sa dlho na jeho adresu vyjadrovala tak ze by mi zelala takeho priatela, ze je pre mna ako stvoreny a nech nevaham... ze ona v nom vidi svojho mladsieho brata... takze ja som nemala nejake obavy z postrannych umyslov...nuz ale musela som to nejak prezit a nebolo to lahke. dlho som v sebe drzala hnev ale teraz som nakoniec rada ze to takto cele skoncilo, prajem im vsetko dobre, a odvtedy ako som sa s tym celym zmierila sa citim ovela lepsie....
autorka - myslim ze tebe nejde ani tak o to mat priazen toho chlapca, ale skor dat tie vase vztahy s kamaratkou do starych kolaji ako predtym...musis si s nou len pohovorit. mozno by si si mala presstat na chvilu vsimat aj jeho, aj ju, ono sa to casom nejak samo utrasie 🙂