Čo s kožušinkou opranou vo vode?

adus120
6. dec 2017

Mamky, som nestastna :( dala som do cistiarne vetrovku a ta ma na golieri a rukavoch kozusinku z kralika... pracovnicke v cistiarni som povedala ze je to kozusina a pozrela na stitok vetrovky ze to sa musi prat len vo vode ze to nemoze chemicky cistit ale ze ked to budu prat ze koza stvrdne ze mam podpisat papier ze nebudem si narokovat reklamaciu ze to teda ide na pranie... lenze kozusina znicena a neviem ci sa to da nejako opraviit... volala som do inej cistiarni a ked som vysvetlila ze vetrovka s kozusinou atd pani mi na to povedala odporucane pranie vetrovky vo vode a kozusinu na chemicke cistenie aby nestvrdla... pytam sa preco tento postup nezvolila pracovnicka ktora mi znicila takmer 300eurovu znackovu bundu? Ta mi totiz tvrdila, ze to musi ist iba do vody ale ze tam to stvrdne... a s tym mi dala podpisat papier ze nebudem reklamovat... lenze ked som sa dozvedela, ze to naopak musi ist na chemicke cistenie preco to ta osoba isla pchat do vody a nedala to cistit chemicky? Neviete nieco poradit co by tomu pomohlo teraz? Zo spodu tej kozusinky je akoby taka podsivka ako zvnutra kabatov...

bibistec
6. dec 2017

No kedze si podpisala ze nebudes reklamovat tak asi uz nic. Este by som sa spytala v kozusnictve

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka1802
6. dec 2017

Nedá sa nejako odpárať a prišiť nová? Keď je už zničená

adus120
autor
7. dec 2017

Podpisala som ze nebudem reklamovat-lenze reklamovat sa to ani neda... reklamovat byt som mohla ak by na tom nevysli skvrny a tak a dala by som im to naspat alebo pytala 7eur za to cistenie... lenze tam vznikla skoda, ktoru by som si isla vymahat z titulu zodpovednosti za skodu a pytat 260 na vetrovku, kedze to znicila svojim neodbornym postupom... ano, dala sa dat dolu, no ona tvrdila na zaklade vysacky ze to pojde do vody v ktorej stvrdne a sa znici... ona to vraj mala dat dolu na chemicke cistenie tu kozusinu ktora sa vraj nesmie prat vo vode a veteovku samotnu dat na pranie do vody ako ked doma sa perie...

@janulka1802 mozno by sa dalo odparat len kde zozeniem taku novu? A kto ju zaplati?

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka1802
7. dec 2017

@fefe123 no čo je pre koho veľa ja mám dva šály z králika a jeden stal cca 90,- mne sa to malo nezdá ale zase nemám predstavu koľko potrebuje na tu bundu najlepšie ísť do kozusnictva a spytat sa priamo tam

janulka1802
7. dec 2017

@adus120 obávam sa že nepreplatí to nikto len Ty sama ale ak tá bunda stojí za to ja by som dala opravit