Čo si myslia muži?

27. jan 2023

Ahojte. Často tu vidím, že sa ženy v diskusiách pýtajú prečo muž reagoval tak, čo si asi myslí, prečo urobil toto, ako bude reagovať a podobné otázky smerované na mužské zmýšľanie. Prečo sa neopýtate radšej nejakého muža?? Tu je 90% osadenstva ženy. A muži poväčšine len čítajú. Minule som narazila na jednu stránku. Myslím, že nejak hojko sa to volalo. Je to zrejme čisto mužské fórum...

katkazocele
27. jan 2023

@autorka ehm lebo aj my máme mužov? lebo máme skúsenosti z rôznych situácií ohľadom myslenia mužov? lebo sa správanie mužov vzorrovito neustále opakuje? Lebo keď neviem, tak sa spýtame našich a tí nám povedia odpoveď ktorú sem potom napíšeme? stačia tieto odpovede? 😀

viestta
27. jan 2023

Ale občas sa tu aj muži vyjadria. Ale o mnohych veciach, čo ženy dokážu pitvať na 10 stranách diskusie si väčšina mužov nemysli nič. Chlapi sú prvoplanovi, to len ženy hľadajú za každou vetou druhý, tretí, piaty, desaťtisíci vyznam.

zobaka
27. jan 2023

ja niekedy citam muzovi, co tu zeny trapi a a on take rady dava 😂 hovorim mu, zaloz si poradnu

liljana
27. jan 2023

https://www.hojko.com/kolko-minat-na-priatelku-...
nepoznam, ale zaujimava stranka. A hned aj dobra tema. To co sa tu riesi s zenskeho hladiska, tam riesia muzi. 😅

bajka16
27. jan 2023

My ženy do toho vidíme viac. Mohol by prísť nejaký muž a povedať svoj názor, pohľad na vec, ale možno to neurobí. Nie vždy je to totiž pozitívne.
My ženy ktoré s mužmi žijeme a určite to nie je prvý muž v našom živote, to asi povieme lepšie. Už vieme ako to asi funguje v ich hlavách, nemusíme sa ani pýtať nejakého muža. A hlavne niesu tak komplikovaní ako my ženy. Veľmi ľahko sa dá odhadnúť ako daný typ muža zareaguje.

mimi2018
27. jan 2023

Ženy sú tu dosť skúsené co sa týka mužov. Takže nebala by som sa pýtať 😊

zuzanka.zuzu
27. jan 2023

ak sú ženy šikovné, vedia zariadiť, aby si muži mysleli, čo ony chcú 😉

zobaka
27. jan 2023

@liljana ani so netusila, ze muzi maju take forum, kazdopadne je zaujimave citat ako vecne jednou vetou odpovedaju, ked je tam dlhy koment je od zeny 😂

trinity_77
27. jan 2023

@zobaka akurát si tam čítam tie témy a komentáre a smejem sa riadne🤣

lazzo
27. jan 2023

Ak je to, čo spomínaš v úvode, čisto mužské fórum, tak potom skôr Honko... 😉😁

zobaka
27. jan 2023

@trinity_77 hej, sa mi paci ako mu vysvetluju kamoši, ze zena ktora zaraba viac asi nebude s chlapom, ktory zaraba malo, ale ze pozna pripad, ked manazerka spavala s drevorubacom 😂

liljana
27. jan 2023

najlepsia hlaska 🙂
".. naučíš ju na peniaze a vydojí ťa ako kravu. starysomar má pravdu"

sono2
27. jan 2023

Bože, len nech tu ten muž nechodi, lebo sa tu bude diskutovať do rána 🤭🤭🤭🤭🤭

kristinkakvetinka
27. jan 2023

@viestta máš pravdu aj ja sa niekedy rypam v niečo a hľadám vyznam tam kde nieje a chlap už doma dávno zabudol aj o com sme sa bavili .A on len tak :TY to ešte riešiš ,ja už som aj zabudol 😆

zobaka
27. jan 2023

@liljana citala som 😂

zobaka
27. jan 2023

mali ste mi co ukazat na tom hojku, uz studujem temu prostitutky a kukam fotky ci tam nenajdem nejaku susedu 😂😂😂

trinity_77
27. jan 2023

@zobaka ja som akurát dočítala diskusiu o tom ako sa jeden chalan vysokoškolák pýtal na názor, ísť bývať do podnájmu s 3babami🤣🤣🤣

zobaka
27. jan 2023

@trinity_77 uplne iny svet, som si predstavila ako tu na MK by sme zakladali temy kde ist za prostitutmi 😂😂😂

toskanka
28. jan 2023

Ja túto skúsenosť nemám. Na svoj problém som sa pýtala viacerých mužov a všetci povedali, že nechápu správanie dotyčného. Na MK sa vyjadrilo tiež veľa žien a až ich názory mi skutočne pomohli.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
28. jan 2023

@liljana prešla som si len prvú stranu diskusie, čiže to nebude objektívny názor, ale príde mi že názory na vec sú dosť podobné ako by boli tu, len sa menej hádajú 😂😂😂