Čo si o tom myslieť? Priateľ vypisuje iným ženám na pokeci

majus454
2. dec 2018

Ahojte. Ide o to ze mam priatela sme spolu rok a kedze viem ze chodi na pokec tak mi nechcel prezradit s kym si tam pise. Udajne len maily cital co mu tam chodia. Nemam vo zvyku kontrolovat ale dnes mi to nedalo tak som mu nazrela do posty a velmi som bola v soku ked tam napisal niekolkym babam citujem. Mas velke prsia? Alebo druha sprava: chces trt. at? 😮🤔 Domyslite si. Robil to
z nudy? Nepodviedol by ma nakolko je rodinne velmi zalozeny ale toto ma velmi prekvapilo. Vas nazor na to. Vdaka.

majus454
autor
2. dec 2018

@moonlight1210 spytala som sa ho na rovinu ci by boo schopny nevery a na to mi s kludnym hlasom povedal ze som blazonko ze ako to mozem aj povedat. Ze neveru povazuje na najvacsiu zradu aka existuje a netoleruje to a ze to caka aj od partnerky teda odo mna.

majus454
autor
2. dec 2018

@majus454 predtym sa takto nespraval zacal teraz ako som stale v robote celych 12 hod a z toho iba jeden den volna.

majus454
autor
2. dec 2018

@evalin88 nikoho neobranujem ani jeho to neospravedlnuje to malo byt v ramci temy ze realne je takej povahy

majus454
autor
2. dec 2018

@moonlight1210 cize podla teba mam sledovat jeho spravanie?

moonlight1210
2. dec 2018

@majus454 Je to moj dojem, alebo ty sa fakt bojis iba tej moznej nevery?
Myslis, ze to je to najhorsie, co sa moze diat?

A nie, nemusis jeho spravanie sledovat. Ak sa zmeni, isto si to vsimnes aj bez zvysenej pozornosti.
Ja by som mu povedala, ze mna nestve len to, ze inym zenam pise. Ale hlavne to vedome vystavovanie sa pokuseniu a este viac nasledne ponizovanie “zaujemkyn”.
Ako - aky to ma cele zmysel? Je to neinteligentna zabavka.
Kazdy chlap sa obzrie za inou. To je uplne bezne. To vie kazda rozumna zena a nerobi si ruzove iluzie, ze ten jej sa nikdy neobzrel a na inu nikdy nepomyslel. Jasne, ze to urobil a isto nie raz.
Ale len blbec ine zeny vedome realne vyhladava, ked uz ma vztah, len aby si dodal adrenalin a “sebavedko”.

Je to iste ako ked niekto vedome dupe na plyn na cestach, aby si dokazal, ze on je pan sofer a ma to stale pod kontrolou. A nepripusta si, co tym moze (u)robit ostatnym.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
2. dec 2018

@majus454 tvrdíš, že ho neospravedlňuješ, ale podvedome ho ospravedlňuješ, jednoducho nechceš o neho prísť. Lebo je úžasný, hentaký a onaký, len s jedinou chybičkou - robenie si srandy s oplzlými slovami k ženám. Je na tebe, či si toto schopná stolerovať. Teraz akože robíš dvanástky, tak nám chceš naznačiť, že chlapec sa nudí a preto vypisuje somariny. Ak by si nerobila, tak by nevypisoval? Vážne nie? Zamysli sa nad tým...

majus454
autor
2. dec 2018

@moonlight1210 bojim sa iba moznej nevery nakolko v predoslom vztahu som to zazila a stacilo mi

majus454
autor
2. dec 2018

@kuravesele vraj si tym krati dlhu chvilu a nic hlbsie nehlada lebo miluje iba mna a ze som blazonko ked si myslim ze by ma podviedol kedze to on odsudzuje netoleruje ako aj ja

danula.ch
2. dec 2018

No dosť to vypovedá o jeho charaktere. Zabíjať čas sa dá aj inak, ako na pokeci a ešte takým spôsobom. Ja by som takého chlapa nechcela, stratil by moju doveru

jozef1b
2. dec 2018

@moonlight1210 napísala si to presne. Super

macusikzv
2. dec 2018

Aky ma nik??

tt247
2. dec 2018

Je rozdiel si v duchu povedať, že táto ženská je kočka a rozdiel jej napísať, či by si nechcela zatrtkať. To sú dve rozdielne veci. Ja si napríklad poviem, že tento model od Calvina Kleina je fešák, ale nenapíšem mu, že má v tých nohaviciach veľkého vtáka a dobrú riť. Písané slovo v sexistickom znení a chvíľková myšlienka je niečo úplne iné. Ak píše zadaný muž druhým ženám, určite to nie je v pohode. Z môjho uhla pohľadu je to už istý druh nevery. No ty sa zrejme bojíš len tej klasickej nevery - fyzickej. U mňa by teda neobstál argument, že je to zo srandy. Tak nech si teda nájde inú zábavku, pri ktorej nebude ubližovať svojej frajerke a odbavovať sa na iných (myslím tým dvíhať si ego a následne sa tešiť, že ich pošle kade ľahšie). A úprimne? Ani to veľmi nedáva logiku, takže tej jeho báchorke o robení si srandy neverím. Podľa mňa len vyčkáva, kedy mu nejaká automaticky pošle fotečku. A ešte aj tá jeho komunikácia s tebou. No skúsil by ma pri tak vážnej veci nazvať blázonkom. Na tvojom mieste sa urazím.

moonlight1210
2. dec 2018

@majus454 bude to dlhe, ale snad to docitas:

neviem, ci si mlada, alebo nesebavedoma. Ale bavi sa s tebou ako s deckom, ktore teba ucicikat.
(Odhliadnuc, ze je to zaciatok vztahu, tak asi aj preto ten pristup: joj, ty moje ňu-ňunko.)

Moja mila, nemyslim, ze ti bude neverny. Isto nie teraz. Tak pust nateraz tu neveru z hlavy.
A prestan sa preto s nim prestan bavit z pozicie tej zľaknutej v štýle: presvedc ma, ubezpec ma, uisti ma, ze si mi verny a som pre teba ta jedina.

Zazila si neveru. Ok, chapem, ze to ta teraz strasi najviac.
Ale su horsie veci. A ty robis teraz jednu z nich. Presuvas vase pozicie vo vztahu z rovnocennosti na jeho stranu. Tvoja istota je teraz zavisla na jeho ubezpeceni o vernosti a laske. A to je vzdy zle.
Lebo potom sa aj tvoja dusevna pohoda postupne stane zavisla na nom.
(No a to potom naozaj zvycajne skonci jeho neverou. Neboj sa, az o nejaky cas. Nie teraz. Teraz bud este kludna.)

Takze - napriek zazitej nevere, ty si musis verit. Nevera jedneho chlapa z teba nerobi menejhodnotnu bytost. Mas svoju cenu a stojis za to. A tvoj chlap by si to mal uvedomovat. A hlavne ty si musis byt toho vedoma.
Ak nie si, postupne prestane aj on. Navedies ho k tomu.
Nie on ta ma s usmevom ubezpecovat, ze ty moj blazonko, neboj sa, si jedina, milujem len teba. Pod nech si ta objimem. (Viem, je to super pocit to pocut a zazit. Ale co z toho, ked v duchu mas o chvilu zas pochybnosti, lebo najdes dalsie ´nevinne ´ pisacky inym babam o sexe a stretnutiach.)
Takze nie on teba ma ubezpecovat. Mas svoju hodnotu a ty vies, co by si k tebe milujuci partner uz nemal dovolit. Ty mu mas dat najavo, ze sa chova nezrelo, naivne (az hlupo) a riskatne. A ze mu nic nezakazujes, ani neprikazujes. Ale sam sa ma zamysliet, co riskuje. A ze ked to prepiskne, neostane to bez dosledkov.
(Presne tak, ako by on netoleroval, keby si si ty pre srandu pisala s chlapmi, ci sa chcu stretnut a maju zaujem o sex s tebou.)

To nie je obmedzovanie chudaka chlapa.
Ani zakon nehovori, ze nesmies posprejovat susedovi dom. Len hovori, co bude, ked sposobis skodu na majetku. Takze to vies a mozes si svoje konanie vopred rozmysliet.
Alebo nemusis a skusis ten risk. A budes dufat, ze trest nepride, alebo pride len mierny a bezbolestny. Je to na tebe.
Presne tak to bude na nom, co si zvoli.

Teda nie sa u neho pytat a dozadovat ubezpecenia. Ale mu dat moznost, aby s tymi hlupostami prestal. Stale si moze vybrat.
Nejednaj z pozicie zeny, co sa trasie, ze chlapa strati. Ale z pozicie tej, co pozna svoju hodnotu.

Len neviem, ci toto dokazes.
Ale hovorim ti to z vlastnej skusenosti. Muzi si nevazia zenu, co žobre o ubezpecenia (aj ked si ona mysli, ze nezobre. Z ich pohladu zobre. Takze ich bavi byt k nej laskavi a velkodusni. Ale jej hodnota postupne tym nenapadne klesa.)

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evalin88
3. dec 2018

@majus454 myslim ze tvoja pracovna doba by nemala byt dovod na take spravanie.. moj priatel ma 2 kamaratly ešte z výšky a jednu z nich poznam. Druha je odd neho srarsia a ma dieťa. Hneď na začiatku mi o nich povedal, aby som vedela čo su zač a že existuju

evalin88
3. dec 2018

A akk mas pracovnu dobu velmi zlu.. kde mas istotu ze sa od dopisovania neposunie dalej, kym budes v praci.... ale fakt nechcem byť zlaaa

anve
3. dec 2018

@majus454 a tak mozno len spravil preslap,ked vsetko vymazal a ospravedlnil sa tak mu daj sancu a sleduj ci sa vazne chce zmenit a ci sa aj zmeni....drzim palce.

asia83
3. dec 2018

@majus454 😂😂😂👏 To je herec. A to si myslíte, že vám povie: "Áno, budem ti neverný?" Ste strašne naivná a silou mocou chcete HOCIJAKÉHO muža. Potom nám tu nenariekajte, že vás podviedol. Ak mu na to, samozrejme, prídete.

dominika_sk
3. dec 2018

@majus454 moj manžel keď sa v praci nudi napiše mi ako sa mam, čo robim, čo budeme robiť poobede. To je taka školkarska odpoveď, lebo sa nudim a ty mu to žerieš🤦🏼‍♀️

alaguema
3. dec 2018

@majus454 aj keby to bolo tak, ako tvrdí - a síce, že to robí z nudy. Desila by ma predstava, že môj chlap nie je schopný si zmysluplne vyplniť čas, kým som v práci a venuje sa takej prostoduchej zábave. Navyše sa zahráva s ohňom, lebo môže sa stať, že sa bude toľko bavkať, až sa prebavká k reálnej nevere. A po ďalšie - never ľuďom, ktorí sa oháňajú silnými slovami. Obvykle to majú presne naopak vo vnútri. Ten, čo najsilnejšie kričí, ako neznáša neveru a aká je vernosť strašne mega dôležitá a hovorí o tom veľa, je presne ten, kto prvý zahne.

majus454
autor
3. dec 2018

@macusikzv marulko23

majus454
autor
3. dec 2018

@anve ano uvidim

kiwi3
3. dec 2018

tak ja by som nechcela ani chlapa, co vobec chodi na pokec. vypisovat taketo veci - to hovori o jeho charaktere a inteligencii. hovorit, ze to bola sranda, hovori dalej... pre mna normalny trapas. problem je, ze ty si si ho zidealizovala a mala predstavu, ze po tom zlom vztahu konecne niekto super. ale sama vidis, ze to boli len ruzove okuliare. zivot nie je rozpravka a treba sa, zial, spravat racionalne. este ma zaujalo, ze "nikdy ma nepodviedol". neviem, ci mate 16, ale ste spolu rok, to je strasne kratko. este aby ta za ten cas podvadzal... 🙄

majus454
autor
3. dec 2018

@macusikzv chces mu napisat?

majus454
autor
3. dec 2018

Zatial ma rozhovory prazdne tak uvidim ako dlho mu to vydrzi.

majus454
autor
3. dec 2018

@kiwi3 vysvetlili sme si to a uvidim co bude dalej ak by s tym neprestal tak koniec

bratislavcankanm
3. dec 2018

@majus454 nic odbre to o nom nevypoveda, ver mi. Ja som mala pre par rokmi s vteday este priatelom tiez debetu na temu pokec. tiez sme si to vysvetlili, aspon som si myslela, ach aka som bola hlupa :((... tvaril sa, ze ok, ze prestane tam, chodit, ved ma predsa mna, blabla... A realita - neprestal tam nikdy chodit, len si zalozil nove konto ( a zrusil to, o ktorom som vedela)... bohuzial som na to dosla az po cca piatich rokoch, ked uz to bol manzel a mali sme spolu aj 2rocne dieta.

Zaver - chodil tam cely cas pocas nasho vztahu aj manzelstva(spolu 10 rokov), ci ma podvadzal priebezne - neviem, ale nakoniec stretol cicu, na 99% prave na pokeci, do kt. sa osudovo zalubil :D ...a opustil nas (mna a nase dieta, preto to mnozne cislo)... mimochodom, aj ona bola vydata a kvoli nemu opustila manzela

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
junova
3. dec 2018

Súhlasím s tým, že keď si zadaný alebo ešte lepšie ženatý chlap vypisuje s inými ženami je to rana pod pás. Ide o dvíhanie si ega, nasuchorenie peria, pre mňa už virtuálnu neveru. Mám s tým skúsenosti. Utekaj kým nemáte deti. Už navždy bude tvoja dôvera voči nemu naštrbená.