Dá sa žiť život len s dieťaťom?

petronelka47
24. júl 2020

Ahojte žienky, chcem sa opýtať a možno aj vyžalovat..Asi to sem ani nepatrí.Da sa žiť život osamote len dietatom?? Niak to na mňa dolieha,žijem len s dcerou 2r. síce bývam doma u našich ale to ako by som tam bola len ja a moja malá, naši prekonali 60tku a je to riadny rozdiel,nič im nevyčítam,nazazlievam máme medzi sebou dobrý vztah, proste stárnu aj ked ešte pracujú. Citim sa tu strašne sama,nemam sa a kým porozpravat..som na RD ,do práce sa nevrátim lebo uz nemôžem robit 12tky na smeny,čižé si musim najst novu robotu aj ked to bude sakra tažké,som, som mobilna ale ludom sa taký ludia proste nepáčia otacajú chbtom..už ma ztoho chytá depka.

ianka94
26. júl 2020

Ludkovia dakujem aj ja za povzbudive komentare. Tiez som cerstvo rozvedena mamicka 25r.s 2,2rocnym syncekom o ktoreho sa bijeme s ex. Ktoreho ma dokonca az 3x v tyzdni hoc je kojeny ale budem to riesit este lebo tak to fungovat nemoze a s ktorym nebudem 1x pri Vianocnej veceri😢co mi ide srdce puknut uz teraz ked si pomyslim. Tiez ked som bez maleho je to premna velmi tazke, zivot bez neho pomyje a nudny onicom, tiez nemam nijaku taku kamaratku s ktorou by som mohla ist sadnut ,porozpravat sa ,zdoverit sa a partnera ci este vobec niekedy najdem velmi tazko povedat... No zijem uz len pre maleho je to moj zivot moje vsetko, moja jedina skutocna laska ktoru som si porodila a zaco Panu Bohu dakujem je ze sme zdravy obaja aj ked tiez mam ZTP (kvoli psoriaze). No bojim sa predsa len ze pridem o maleho ze jedneho dna ked bude trosicku starsi bude chcel ist k otcovi a ja ostanem sama ako palec, pricom vychovavam ho s velkou laskou, bez maleho ozaj nikam nechodim po veceroch uz vobec nie nehrozi a pre ktoreho by som dala aj posledne hoc aj seba samu a svoj zivot.. dakujem za komenty kt.som si od vas mohla precitat aj ja 🙏🙂

elenita
27. júl 2020

@rata Klobuk dole. Si velmi silna zena. Budem Vam drzat palce ♥️

dulazh
27. júl 2020

@petronelka47 môžeš mi napísať aj do ip,že či nás kratšiu nohu,alebo prečo krivas?

rata
27. júl 2020

@elenita Ďakujem ti, cením si každú podporu ❤️ verím, že raz bude všetko dobré.

petronelka47
autor
27. júl 2020

@dulazh môžem aj sem DMO

ketrin
27. júl 2020
wewika1
27. júl 2020

@petronelka47 mam kamaratku s tou istou diagnozou ako ty. Koli DMO prekonala mnoho operacii a je vdacna za to, ze vobec chodi aj ked kriva. Popravda som nikdy u nej nepostrehla najmensi naznak sebalutosti. Chodime na tury, (vramci jej moznosti chodze), na vylety, kym som nemala dieta na party, plesy...vzdy nahodena, vyobuvana v opatkoch😁...pracuje v skolstve s detmi...mam pocit, ze vdaka svojmu handicapu si vie zivot uzit viac ako ludia, co dostali do vienka zdravie, lebo ho beru ako samozrejmost. Pri jej zivotaschopnosti sme ti handicapovani skor my naokolo...co tym chcem povedat?...asi to je vsetko o nastaveni cloveka k samemu sebe. Okrem problemov s chodzou nespominas ziadne tazkosti, si zdravy clovek, so zdravym dietatom a uz to chce len najst sposob ako byt obaja stastni a naplneni😊zacni sama v sebe, najdi nieco co ta tesi a naplna...ak nemas kamaratky, skus s malym zajst do materskeho centra. Stravite cas s detmi a maminami a co ty vies, mozno najdes osobu s podobnym osudom a budete si oporou😊

medovy_pernik
27. júl 2020

Ja som v 7 rocnom vztahu,nasla som si po rozvode muza s dietatom,ale uprimne ti poviem,ze niekedy lutujem,ze som sa na to dala.obcas ozaj mam pocit,ze samej s mojou dcerkou by mi bolo ovela lepsie...

barborkabar
29. júl 2020

niekedy je lepšie keď si sama, môžeš sa malej venovať, nájdi si kamarátky a prídeš na iné myšlienky a bude ti lepšie 🙂