Dcéra plače keď má ísť do školy. Čo s ňou?

zanka5
7. sep 2008

maminky,,mam dve dcerky jedna už chodí do 4.ročnika,,a druha teraz išla do prvej,,probém mame taký,že každe rano mi plačka v škole,,ako nahle odídem učitelka povedala že prestane,,aj dnes mi uz plačka cely den ,že bezo mna tam nejde,,už neviem čo s nou,,je vemi šikovna už aj domacu ulohu mala a v pohode si ju napísala,,a rano zas velky cirkus,,už sa bojim rana čo zas bude..... ☹ ☹ ☹

vinka
7. sep 2008

Zanka ja si pamätám,že som tiež mala sama také chvýle,ked som letela naspät za maminou,že mi bude smutno.(chodila som sama do školy bola blýzko)Mamka sa ponáhlala do práce tak mi šupla 5sk na keks a bola som spokojná. 😀 Ale ona mi fakt chýbala. 😉

zanka5
autor
7. sep 2008

no iste jej moc chybam,,ale neviem jej to vysvetliť ,že tam musi chotiť a hotovo,,ked vyslovím slovo škola tak už plače 😀 ,,,pritom dnes z radosťou ukazovala veci v šlabikari,,, 😠 😠 ,,podla mna iba skuša či jej nepoviem ,že zajtra nemusi isť ,,,ale ma smolu 😀

ivka2812
16. sep 2008

prajem pevné nervy určite iba skúša tak sa nedaj
ja som to zažila pri malom ked začal chodiť do prvej a ked začal vrieskať všetci čumeli až som sa hanbila
potom som ráno posielala radšej muža a jemu tak nevyvádzal
časom si malý zvykol
tak vydrž

petik77
17. sep 2008

zanka 5 : a chodila ti do mateřské školky a jak to probíhalo tam? taky plakala ?

edita33
17. sep 2008

ahojte maminky,,,ja mam zase opacny problem,,moj syn je prave ze taky rozkekeseny ze hanba,ine deticky sedia po dvoch tyzdnoch este ako pokakane 😉 a on???no hrúza,,ucitelka mi v piatok rano povedala ze jej papuluje,vyrusuje,a poobede pride domov aj z poznamkou,ze podkol spoluziaka,ze odvrava ucitelke,no zblaznim sa ,v skolke take veci nerobil,skoro som umrela od hanby,,no co mam z nim robit?mala som debatu s nim,tak dufam ze pride k rozumu,,,ale ucivo mu ide dobre,,je fakt sikovny,,,minuly rok chodil na umelecku skolu -vytvarnu,takze ciarky prenho su malickost,zaujimaju ho cisla,,a tak ,aj hodiny uz vie,no len to spravanie,,, 🙄 ukludni sa ? 🙄

andrealiskova
30. aug 2009

Edito a nenudí se třeba? Můj synovec takhle vyváděl až do 5. třídy, pak přešel do třídy pro velmi chytré děti a je klid, prostě se nudil a tak vyrušoval.

masacka
11. okt 2018

@zanka5 Hm, rozmyslam, presli ste testom skolskej zrelosti?