Dostali ste darček po pôrode?

19. mar 2024

dostali ste darček keď ste porodili? počula som, že sa dostáva, ale ja som nič nedostala 😂

majlo1234
19. mar 2024

Nie, nic.vlastne dostala som mekac po ceste domov😂

vyrovnanaosoba
19. mar 2024

Od koho? Manžel mi za každé dieťa poďakoval že som mu porodila deti a dal kyticu. A pomáhal vo všetkom ako vedel.

galganka
19. mar 2024

Hej, tri ks detí. 🤷🏼‍♀️ A vzorky plienok.

bluemoon24
19. mar 2024

Ja jsem dostala 🙂 od muze i od rodicu

alexandraas
19. mar 2024

Ano

marianarem
19. mar 2024

Nie a ani ma nenapadlo, ze sa to dava. Najviac, co som mohla dostat, bolo muzove spravanie po porode, ku mne aj k malemu, tie prve mesiace som mala pocit, ze som sa donho druhykrat zalubila 🙂

danieli
19. mar 2024

Dostala a kazdy den dostavam, manzel robi co vie, aby sme sa vsetci mali dobre a zili spokojne, nedoniesol mi diamantovy prsten, ani kyticu ako hrom, ale kazdy den svojimi cinmi ukazuje svoju lasku

heni79
19. mar 2024

@vyrovnanaosoba Manžel ti poďakoval, že si MU porodila dieťa/deti? A sebe nie? A „pomáhal ti"? Bože 🤦. Verím, že si to iba divne napísala.

judit47
19. mar 2024

Ano dostala som retiazku so srdieckom s menom a datumom kedy sa narodil syn

ivik4
19. mar 2024

Doniesol mi do porodnice zlate nausnice ako dar

heni79
19. mar 2024

Aký darček? Pre mňa bolo všetko dieťa a my. Naša rodina. Nedala som nikomu dar, nikomu som sa neobetovala. Obaja sme chceli byť rodičmi. A že žena porodí, je dané prírodou. Manžel bol mojou oporou. A po príchode domov (aj pred, keď to bolo potrebné), bol otec na 100%. Mal mi nejako „platiť?" ???

lonely66
19. mar 2024

áno, dostala. moje dieťa.

andrea_82
19. mar 2024

Nie, ani som necakala. Babatko bolo pre mna najvacsim darom.

ariannazara
19. mar 2024

Niccc😂 co chcem si kúpim sama 😂

hellwant
19. mar 2024

Ja ako manzel som dal manzelke sadu- nausnice a retiazku a príveskom z bieleho zlata, s tahitskymi ciernymi perlami a take mini diamantiky tam boli este, ale fakt mini. Riesili sme novy nabytok a doplnky do prestavaneho vrchu a to mi este jej mama vravela, ze naco, mohli sme mat sedacku a stolik do obyvacky. 🤷
Som mal sedacku u riti...bol som sam, rodicia mrtvi a dala mi syna ktoreho som velmi chcel a posledne 2 mesiace chúďa moje prelezala, mala rizikove tehotenstvo.

heni79
19. mar 2024

@majlo1234 Inak, na mekáč som mala brutálnu chuť celé tehotenstvo. Tak som cestou z poradní asi 4x zhrešila. A cestou z pôrodnice bola chuť dupľom. Po štyroch dňoch bez jedla. Bol pre mňa nadľudský výkon odolať. 😉 A ten môj zázrak by dnes mekáč chcel pomaly denne. 😂😉🤷 Ibaže, nemôže.

tana85
19. mar 2024

nepytala som, ale kupil mi. chcel lebo videl, co obnasalo tehotenstvo a porod, proste to tak citil. tie sperky ostavaju v rodine a raz ich posuniem nasim detom.

liana_k
19. mar 2024

Ano

momoftwo35
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timea301196
19. mar 2024

Ano. Pri prvom guličku na prívesok plus kytica pri druhom nič

vyrovnanaosoba
19. mar 2024

@heni79 a sebe mal ďakovať za co? Ze na mňa ľahol a pustil do mňa spermie? Véd som mu vynosila deti. A áno, pomáhal, teda zúčastňoval a zúčastňuje sa na výchove a starostlivosti deti spolu so mnou, perie, nakupuje, upratuje a robí všetko okrem varenia, bez toho, aby sa sťažoval, že musí. Lebo niektorí sa tvária, že mama je na to, aby bola doma tri roky a starala sa sama o všetko a on len zarábal.

deedol
19. mar 2024

nie a ani nechcem 🙂

jaass
19. mar 2024

Dostala áno 🙂 + od narodenia synceka funguje na 1000% čiže som veľmi vďačná za neho ❤️ koľkokrát v noci povedal, spi idem ja 🙏🙏🙏

la_dolce_vita
19. mar 2024

Dostala som 2x velku kyticu a sperk. Kedysi to bolo bezne davat zene za dieta. Ale velmi mi nepomahal potom manzel, nezobral si ani den volna z prace ☹

adka_bh
19. mar 2024

Áno kyticu a prsteň z ružového zlata s diamantom v tvare hviezdy ako poďakovanie za našu malú hviezdu 😍

sabinaxd
19. mar 2024

Vynadané ze dieťa nie je jeho a ze ma zabije😃 môj darcek po pôrode bol rozchod, najlepšia vec😆

domininini
19. mar 2024

Nie nic za oboch a ani ma to netrapi 🙂pre mna je dar ze su zdravi

sintra
19. mar 2024

Ano, dal mi vyrobit sperk.

parvinka0001
19. mar 2024

Nie načo .to aj ja jemu by som mala asi dať niečo že mi urobil deti ? .

animus
19. mar 2024

Nie a ani by som ho neprijala. Po pôrode ostal doma najskôr na otcovskej dovolenke a nakoľko sa mu od nás nechcelo ísť preč a máme ešte staršiu dcéru bol s nami na materskej. Najkrajšie mesiace môjho života. Keď som bola po pôrode s prvý dieťaťom, mal to v práci dohodnuté tak, že počas tehotenstva robil veľa nadčasov, šetril dovolenku a po pôrode bol so mnou doma dva mesiace. To je pre mňa viac ako trápny šperk. Príde mi divné dávať žene darček za niečo tak prirodzené a normálne.