Dôvod rozchodu - nedostatok sexu

cuckalucka
2. máj 2012

ahojte,som tu už registrovaná dávnejšie ale vytvorila som si nový nick,kvôli anonymite.Potrebovala by som "počuť" váš názor a vedieť aký máte pohľad na danný problém.Takže:s mm sme spolu skoro 11 rokov,z toho 4 roky manželia.od začiatku nášho chodenia bol problém náš nesúlad v sexe.mne stačí tak 1xkrát do týždňa,možno 2x a on by chcel aj niekoľkokrát za deň.od začiatku to bolo tak,že kedy on chcel,vtedy bolo,keď sa naskytla niekedy nečakaná možnosť hneď ju chcel využiť.ja som si na to nejako zvykla.ale jemu sa to časom začalo máliť.Že prečo nemáme za večer 2-3x,prečo ho orálne neuspokojím...tak som začala aj orálne...nechcem,aby to vyznelo,že je nejaký sexuál.maniak,to nie.Časom ma to už prestalo baviť,tak sme mali menej sexu/asi 3x do týždňa/.on,ž eto je v pohode,bude kedy ja budem chcieť.lenže mne to už nešlo sa tak chovať,že kedy ja chcem lebo som vedela keby neni sex 2-3dni po sebe,tak je nervoznejší a tak.No a za to sme sa vééééľakrát pohádali.ja som taká,že neviem prejaviť chuť ale keď je už ten akt,tak je to ok.a to mu tiež vadilo,že neprejavujem o neho takto záujem.Veľakrát sa chcel so mnou za to rozísť lebo,že on je nešťastný keď je v tejto oblasti neuspokojený.Tak som si myslela,že keď skončím skúšky na škole,že to prejde,že budem mať tú chuť,neprišla,potom som chodila do roboty,nič,potom som si myslela,že keď sa odsťahujeme od mojich rodičov/boli tu veľké nezhody s otcovej strany a ešte je aj alkoholik/ tak tá chuť príde,zase nič,ale keď sme sa rozhodli pre detičky,vtedy som tú chuť mala🙂 a tak to išlo dokola.bola som aj u gynekologičky,či mi odporučí nejaké tbl na podporu chute ale mi povedala,že sú jedny na trhu ale ich je ťažko dostať a výsledok skoro nulový.neviem,som z toho smutná,lebo už to je medzi nami zlé,je rozhodnutý sa odsťahovať.a ja si myslím,že to je aj tak lepšie lebo takto to nemá zmysel,on je večne nespokojný,ja ho nedokážem urobiť po tejto stránke šťastným.Prešli sme si spolu toho stááášne veľa zlého,či to bola moja rodina,jeho,či nedostatok peňazí...a ja si neviem predstaviť,že už nebude s nami,že bude s nejakou inou:( a že vlastne kvôli sexu opúšťa rodinu,je skvelý otec aj manžel,deťom sa max.venuje,nechodí do krčmy,chodíme na výlety,všetok voľný čas trávi s nami,robí v domácnosti.a preto mi je hrozne ťažko,že kvôli mne sa všetko rozpadne,že som na vine ja lenže to nedokážem zmeniť.neviem,dúfam,že som to napísala dosť zrozumiteľne,to podstatné som vystihla.budem rada ak mi napíšete váš názor,ďakujem pekne

mircalla
27. dec 2014

@cuckalucka po takej dlhej dobe manzelstva sexovat 2-3 krat za den - no pre mna by to tiez bolo vela, to tak v pociatkoch v pohode....mala som par partnerov a po dlhsom vztahu sme nikdy tak casto sex nemali, okrem prvych mesiacov

oldman50plus
27. dec 2014

@perfectionist Pozri, ja debil som fungoval presne ako si napísal (ale zase úprimne asi som občas bol nepríjemný) a keď som zistil manželkinu neveru tak sa mi "zrútil svet".
Momentálne ale už mám milenku ktorá napriek veku má snáď ešte väčší záujem o sex ako ja, vždy keď natiahnem ruku tak má záujem a okrem toho ju zakaždým bez problémov privediem ku vyvrcholeniu, absolútne s tým nemáme (klop klop na drevo) najmenší problém, je to pre mňa taká duševná úľava po 25 ročnom utrpení nevieš si predstaviť, chlap som ale tisnú sa mi slzy do očí...
Dnes ešte s manželkou ideme niečo robiť vo firme ale za pár hodín sa zdvihneme a skočíme si ja za milenkou ona za milencom a zdá sa mi že všetci spokojní.... Jedine teda ona hovorí že ide za kamarátkou ale minulý týždeň som si to nechal pre každý prípad odsledovať že nebola len tam. Nie že by mi do toho niečo bolo ale pre pokoj v rodine aby som si bol istý že aj ona dostáva svoje, ak teda ona nechce vedieť kam idem a nepovie kam ide ona tak na túto hru bez problémov pristanem. Taká pohoda tu už roky nebola.
Dokonca pred Vianocami poslala milenke nejaké domáce produkty (pozorne som sledoval či nepridáva arzén alebo preháňadlá ale skutočne nie) a pred deťmi ma bránila a zatĺkala keď sa pýtali komu to nesiem, to je život, také nevymyslíš, keby mi to pred polrokom niekto povedal tak ho pošlem na psychiatriu...

tinka323
28. dec 2014

@oldman50plus aky ideal, ze? Neviem si to teda u nas predstavit.poslat milenke darceky, to uz je iny level.ale dobre sa to cita. Aj na knihu.drzim prsty, obdivujem obidvoch.musite byt obaja vysoko inteligentni.laska a nenavist idu ruka v ruka, vy ste hranice posunuli, neviem teda ci sa lubite s manzelkou, ale urcite tam je este nejaky pozostatok z lasky, lebo toto by malokto toleroval .

oldman50plus
28. dec 2014

@tinka323 ideál ani zďaleka ale ja sa zamýšľam či tá moja žena nie je geniálnejšia ako by som si myslel. Čisto logicky totiž nie som schopný pochopiť prečo moja milenka, tak nesmierne atraktívna, vzdelaná, inteligentná a finančne úplne samostatná je väčšinu života sama pretože jej to evidentne nevyhovuje, má o pravidelný sex väčší záujem ako nadržaný chlap. Takže tam niekde asi musí byť dobre schovaná plechovica plná červíkov no a moja žena si asi povedala že čím skôr ju nájdem tým lepšie. Potom znova ona bude na koni, s milencom aj zarábajúcim manželom ktorý sa znovu vyskakovať už asi nikdy neodhodlá..
Neviem, nejaké červíky v pokoji prehltnem ale sú aj také ktoré ani náhodou, som zvedavý ako Metela (Parížsky život, spomínate si na Studénkovú v tejto úlohe ).
Alebo príliš kombinujem miesto zarábania..

tinka323
28. dec 2014

@oldman50plus no neviem ci genialna, ale je ina. Ja sa zamyslam, ako mohla pri Tebe fungovat, hravo ta podvadzat a Ty si si to sice vsimol, ale dost neskoro, ze sa nieco deje. Ako sa spravalo jej svedomie? Nedavno tu jedna zena pisala, ze podviedla muza a tie vycitky na samovrazdu.az mi jej bolo luto.riesila, ci to ma povedat , alebo si to zobrat so sebou do hrobu.Patadox Tvoja zena.To sme az tak diametralne odlišní vo vnutri? Niekedy clovek len tak fantaziruje, co by to spravilo s mojim vnutrom.nastastie len myslienky, ani nie o samotnej nevere,len o samotnom pocite.tam su asi diametralne odlisne hranice, preto som pochopila, ze sudit nevernika nie je v mojej kompetencii,aj ked je tento druh zrady vo vztahu asi jeden z najzavaznejsich.

pimpulka
28. dec 2014

@oldman50plus teraz ak dovolíš trosku zafilozofujem. Prekvapil ma tvoj posledný príspevok v ktorom si sa -aspon podla mna- otočil o 180stupnov. Nepáčil sa mi. Doteraz si milenku staval na piedestál no zrazu, hoci sa ona nezmenila a ani ta nesklamala, si z nej spravil hrozbu s plechovicou čertíkov /čiže negatívne/ a zrazu manželka je genialna /pozitívne/. Prestaň uz prosím ta dokolecka riešiť svoju ženu. Ved ty cely zivot riešiš iba ju, co ona povie, co si pomysli ...? Kedy ona riešila teba?? Nikdy!! Tak sa uz konečne staraj o svoje blaho a nenechaj si kaziť zivot ako si to robil doteraz lebo ved co na to manželka? Mas vlastný rozum a nie manželkin. A nepáči sa mi to označenie plechovica cervikov. Prečo by automaticky mala nejaká byt? Za to ze tvoja milenka je fajn žena ktorá si je vedomá svojej hodnoty a kvalít tak tam musi byt automaticky nejaky háčik? Za to ze ona nikdy žiadneho muža neuhanala, nemanipulovala aby s ňou dlhodobo žil aj ked im to neklapalo a radšej zvolila rozchod a zivot osamote, musi hneď znamenať ze niečo u nej neklape? Zle rozmýšľaš. Toto mi pride skor ako zmýšľanie tvojej ženy a nie chlapa, ktorý je sebavedomý a konečne stojí na pevných nohách a konečne rozhodol sam za seba bez toho aby kukal jak škôlkar ktorý niečo vyparatil a caka kedy mamička /v tvojom prípade manželka/ naňho nevytiahne remeň. Žiadna kasa sa neje tak horúca a zivot nie je len Cierny a len biely.

pimpulka
28. dec 2014

@oldman50plus a este ma prekvapila ďalšia vec: tvoja manželka je geniálna sice, ale iba v tom ako ona neskutocne lubi samu seba a mysli iba na seba. Ja ak by som zistila ze muz ma milenku a zabolelo by ma to, zľakla sa ze oňho pridem, tak skúsim zachrániť nas vztah. A ona? Veselo šatni s milencom, nadalej ta klame a potom alibisticky posiela tvojej milenke kolaciky /domáce produkty/😄. A v tebe to este aj vyvolá červíka pochybnosti no nie voči manželke ale voči milenke!! Moj ty boh. Nepoznam tvoju milenku, no pride mi ako fajn žena a verím ze tie koláčiky smarila do kosa za huronskeho rehotu...

oldman50plus
28. dec 2014

@pimpulka Milenku milujem srdcom ale rozum mi hovorí že tam niečo môže byť preto nepálim mosty hlavne ak ma o to nik nežiada. Celou dušou dúfam že máš pravdu že tam nič nie je.

oldman50plus
28. dec 2014

@pimpulka Momentálne si so ženou ohľadom milencov skutočne nemáme čo vyčítať, jeden lepší ako druhý.

Neboli to koláčiky (produkt som navrhol ja viem čo jej chutí) ale pekne poďakovala a zjedla hneď štvrtinu predo mnou (podľa pravdy povedal som že na príprave som sa zúčastnil rovným dielom), do mňa by sa toľko nevošlo a to mám raz toľko kíl. 😀

pimpulka
28. dec 2014

@oldman50plus nemusíš páliť mosty. No nedovoľ aby si sa na svoju milenku pozeral v zlom uhle pohladu len preto ze ti nejaká myšlienka /nepotvrdena/ skrsla v hlave. Prides mi ako celkom fajn muz a zdá sa mi ze mas konečne seberovnu partnerku tak si to nepokaz lacnými priehľadnými trikmi

oldman50plus
28. dec 2014

@pimpulka Ja sa na ňu pozerám ako na kombináciu Afrodity a Atény
Ale poznám aj jej matku (jej otec mi bol kratučkú chvíľku najvyšším šéfom) a dúfam že sa na ňu v tomto nepodobá ako tvrdí lebo nikdy som nevidel tak vysoko postaveného človeka ktorého sme sa všetci báli tak strašne pod papučou.

pimpulka
28. dec 2014

@oldman50plus sa mi paci ako muži vždy vidia nepotvrdené chyby u svojich mileniek a nevidia stonásobne väčšie chyby svojich manzeliek😊. Vies ľahko sa môže stať ze v očiach svojej milenky si väčší podpapucnik ako jej otec. Ale ok, neberiem ti to. Možno je to tak ako vravíš a ze možno ma milenka sklony k dirigovaniu mužov, no potvrdené to nemáš na sebe tak ju nestavaj do zlého svetla. Nedá sa žiť hypoteticky zivot typu : jej mama je diktátor tak aj milenka isto bude. Možno práve naopak, milenka videla aké to je zle ak je žena diktátor tak nechce robit matkine chyby... Koniec koncov mas oci aj uši a si svojprávny, tak pozorne všímaj správanie milenky. A zistíš aka je ved klamať a pretvarovať sa do nekonečna nebude mocť.

lavendea
28. dec 2014

@pimpulka nie je to nahodou presne naopak? ze muzi prehliadaju chyby u mileniek, v ktorych posteli sa zohrievaju, a u dlhorocnych manzeliek im vadi vsetko?

@oldman50plus neboj sa, krabica sa otvori a cervici vylezu..... vzdy vylezu..... ked si myslis, ze ti je dobre, vzdy sa nieco poserie.... 😅

lavendea
28. dec 2014

@tinka323 ako to mohla jeho zena vydrzat? kvoli detom, firme.... sex ju s nim nebavil, ale deti su silne lepidlo.

pimpulka
28. dec 2014

@lavendea ano aj to sa stáva. Ale ako vidíš aj sama, u oldmana to je AJ naopak. Mi to pride úsmevne ak niekto vidí chyby inde a za svojim prahom upratané nema...

lavendea
28. dec 2014

@pimpulka mne sa skor zda, ze jeho manzelka vie, co robi. sama si tym uz presla, mozno naozaj caka, ako sa to vyvinie. mozno oldman naozaj objavi nejaku mrtvolu v skrini, mozno ich prejde zaciatocne pobluznenie a laska bude mat rychly koniec.... a ak nie, pricinou rozvodu bude on, a ona bude mat ciste ruky (navonok samozrejme).

inak, fakt sa zabavam and tvojim videnim milenky, @oldman50plus , prepac, neda mi to..... vies , co by ti povedal kazdy psycholog? ze prvy polrok je vsetko uzasne......ruzove okuliare, motyle v bruchu.... netreba robit ziadne unahlene zavery a radikalne riesenia, carpe diem..... a vsetko sa mozno vyriesi same....

pimpulka
28. dec 2014

@lavendea on ani žiadne unáhlene závery nerobí. Nik to po ňom nechce a myslim ze ani milenka ho nepotrebuje mat 24/7 nakoľko ide o sebestacnu samostatnú ženu ktorá sa vie o seba aj sama postarať, robila to roky, nie je neschopná. Oldman nema nasadené ružové okuliare, práve naopak. Ma ich az príliš čierne... Konečne natrafil na niečo ine a miesto toho aby sa uvolnil a vychutnával si to, stavia si múry pochybnosti a vidí aj to co nie je. Teda nateraz este nie je. A možno nikdy ani nebude.

maria1989
28. dec 2014

@oldman50plus len za mňa... ak by som ja poslala bývalému milenke koláčiky, tak len s láskou a s vďakou, že mi ho sňala z krku 😉

hlupetago
8. dec 2017

@sisaha ty si teda dobra hlupana... chlap nema.svoje potreby vsak? Vzivote som yu nepisal ale.jak citam tie ptispevky musel sim sa registrovat aby som ti vyjadril svoj nesuhlas. Muz zeby robio staral sa testosteron vnom prudi a zenska mu neda pichnut hlavne ze chcu mat chlapa podla predstav ale zeby aj zeny nieco pre muza urobili tak to nie!!!

mlil77
8. dec 2017

@cuckalucka no ja by som uz s nim bola dávno rozvedená. Šéxovat tolko krát za den, sák to aj na kobylu vela a v dlhoročnom vzťahu este ťažšie. Pochybujem ze takú nájde a ze po 11 rokoch mu da každý den sex - nemôžne ...neviem ako to správne nazvat ale určite "trpi" nejakou sexuálnou "chorobou" ze potrebuje viackrat do dna sex...iste ma to aj nejaky odborny nazov. To ty mas byt ta ktorá mu ma vysvetliť ze nech sa da nejako doporiadku alebo končíš....ma az privelmi vysokú chuť na sex, určite nie je sam ale vela takých ľudí nie je ...v začiatkoch vzťahu áno ta zamilovanosť hra svoje ale po 11 rokoch, ako klobúk dole ze si to nejako zvladala ....