Dva mesiace mám zlú náladu a nič mi nedáva zmysel

denver36
1. aug 2022

Dobrý deň , posledné dva mesiace mavam veľmi zlú ,podráždenú náladu,mávam pocit že mi už nič nedáva zmysel. Mám úžasného manžela,dve krásne deti,byt no zo života sa neviem tešiť. Neteším sa na nič ,z minulosti mám výčitky ,prítomnosť len prežívam a budúcnosti sa bojím. Niekoľko x som sa prichytila pri myšlienke že manželovi ,deťom vlastne všetkým v okolí by bolo lepšie bezomna... Cítim sa neuzitocna ,zla mama,hrozna manželka ,zbytočný človek..
No nie je to takto stále ,mávam aj lepšie nálady ale väčšinu času je to opak. Ráno vstavam so zlou náladou ,neteším sa na deň predomnou. Neviem či som len nevďačná krava alebo mám návšteviť psychologa ... Nemyslím si že ide o depresiu keďže mávam aj lepšie dni
Prosím o radu

karhu
1. aug 2022

unava, vyhorenie, depresia.. smer psycholog

pribinak
1. aug 2022

@denver36 určite si daj sedenie s psychológom, poisťovňa cca 10 sedeni aj preplatí a na fcb je skupina hľadám psychológa psychoterapeuta. Je tam kopec psychológov, ľahko nájdeš niekoho z tvojho mesta a

ivangeline
1. aug 2022

Urxite to zlwpsi,ked zacnes robit preco len pre seba. Cokolvek ta napadne. Hobby. Kurz. Cvicit.

bebemonika
1. aug 2022

@denver36 Psychológ. Môže ísť o depresiu, aj keď máš "dobré" dni.