Financie v domácnosti

ronny311
23. júl 2018

Dobry deň, rada by som sa chcela s niekým Poradiť...mam stvorrocneho syna a s biologickym otcom syna som rozvedená ..po dvochodvrozvodu rozvodu so si nasla priateľa, ktorý. Je u mna každý zdy víkend od piatku do nedele, niekedy pride aj cez tyzden..problem je vtom, ze mi za pol roka nášho. Vztahu urobil. Dva nakupy potravin malemu kúpil dve knizky a boli sme raz v kine. Pred dvomi tyzdnami som zistila Ze jeho mesacny prijem je styri tisic eur...nvm ako mu mam povedat aby mi zacal Prispievat kedze U mna trávi. Dosť. Čase a neprispieva na nič ...prosim o radu ako ho nakopnut a naozaj blbe kom2ntare. Si neprosim...

cacianka
28. aug 2018

@saslavka73 viac rokov nepracoval, lebo si nevie nájsť robotu, nebude robiť vrátnika v podzemnej garáži, málo platia , tak občas brigáda,
viem že bola kríza, aj som chápala, ale bolo toho veľa, a ked som zistila že si napožičiaval peniaze od mojich kamošiek, mne tvrdil že nastúpil do práce v Brne ale sa túlal od štúrova po levice, prasklo to a vyvalili sa aj nejaké iné klamstvá a podvody na okolie. vždy všetko maskoval, kamufloval, nemala som dôkazy, ale prsklo to a DOSŤ
podala som návrh na rozvod, bol nezvestný a tak nás rozvádzali 4 roky. rozvod bol tuším 2014, teraz v máji zomrel vraj, a ešte som mala a mám problémy. nemohli sme si vysporiadať byt. na matrike som bola vedená ako manželka / vdova, nezaevidovali rozvod tak som ja musela riešiť zápis o rozvode aby ho mohol jeho brat pochovať. ako to poriešime s bytom netuším...
a to zo začaitku bol fajn, len mu časom preplo lebo si myslel že má naviac a môže podnikať ako veľký čávo. dávala som šancu, pomáhala podporovala, ale ukázalo sa že sú to len vzdušné zámky, prázdne reči a ked sa to postupne stupňovalo, blikala mi kontrolka že kto to vlastne je ten koho som poznala to už nie je, tak som to podala. a nič lepšie som spraviť nemohla, len som to mala skôr, ale kto to zažil, chápe.
je to ako o tej žabe - ked ju hodíte do vriacej vody hned vie že je zle, ale ked vodu postupne zohrievate ani netuší že jej zubatá číha pri hrnci ...

majkeel
28. aug 2018

@cacianka Niekedy ma clovek dojem, ze nieco malo do seba, ked zenam (dceram) kedysi vyberali partnerov (manzelov, priatelov) rodicia a nie ony same. 🙂

0silvia0
28. aug 2018

@majkeel no kedysi by rodičia pokojne vybrali dcére bársjakého hňupa len aby majetky boli nadobudnuté... takže na zdravý úsudok a rozhľad rodičov by som sa až tak nespoliehala, tam boli iné záujmy 🙄

majkeel
28. aug 2018

@0silvia0 Na to sa hodi jeden vtip ... ;)
- Ja som veľmi rada, že mi manžela vybrali rodičia. Pri pomyslení, že som si takého idiota vybrala sama, by ma porazilo.

0silvia0
28. aug 2018

@majkeel poznáme 😎😎

cacianka
29. aug 2018

@majkeel a synom vyberali zeny tiez rodicia.ci sa mu pacila ci nie.len aby spojili majetky a role