Frajer a jeho kamaráti

2. aug 2022

Dobrý deň ,chcela by som vedieť váš pohľad na vec,som s partnerom rok,a keďže už je august a chceli sme ísť s jeho partiou niekde na Silvestra lenže nikto z nich to nerieši,takže asi pôjdeme skôr my dvaja niekde,ale on to tiež nejak nerieši,minulý rok sme boli u mňa v prenájme a boli tam jeho kamaráti ( ja byvam so spolubývajúcou,on ešte s rodičmi z dôvodu že ďaleko pracuje ) no ja už vtedy som sa tomu bránila aby prišli,lebo ja niesom nejaký typ na hostinky a tiež si chcem užiť Silvester aspoň raz za čas niekde kde nebude treba nič robiť ,ale mám pocit že partner to nerieši zámerne že nechce míňať peniaze aby sme niekam my dvaja šli,ale toho roku som povedala že určite nebude Silvester u mňa lebo ja som v prenájme,jeho kamaráti síce bývajú s rodičmi ale majú veľké domy,niektorí už aj sami v domoch bývajú,tak som rovno povedala priateľovi že toho roku nehrozí a môže sa aj na hlavu postaviť ,keďže minulý rok to dohodol a veľmi sme sa ešte o Tom nebavili tak bolo my blbé odmietnuť ,aký máte na to názor ? Ja som si povedala že už budem rázna lebo mňa nebaví celý deň niečo chystať a partner dokopy nič nepomáha a pritom sú to jeho kamaráti nie moji až tak ich nemusím aby som s nimi musela byť teraz každý Silvester alebopodobne

kornelies
2. aug 2022

To fakt riesis Silvestra v auguste?🙉 Ved za ten dlhy cas mozes byt tehotna, rozidena, atd. Nechaj veci plynut, netlac na pilu. Niekdo hore ma s tebou ine plany.

lindous
3. aug 2022

Ak chcete fajn chatu, tak je naozaj čas to začať pomaly riešiť... Ak sa toho nikto nechytá, zobrala by som to do svojich rúk, popozerala by som chaty, spravila skupinu, oslovila ich s konkrétnym plánom, zistila záujem, dohodla sa, kľudne ich upozorni na to, že o 2 mesiace už bude problém zohnať niečo slušné a rozumné a u teba na byte určite tento rok nemôžete byť...ak nebudú mať záujem, tak čo už, strávite Silvester inak, ale neustúpila by som s tým, že poskytnem priestor, ak nechceš...môžete ísť do podniku, to vyriešite aj na úplne poslednú chvíľu ľahko..

Aj keď ak je so Silvestrom u teba problém len to pohostenie a starostlivosť o hostí, tak nech každý niečo prinesie a upratať tiež môžu pomôcť - na chate by ste sa predpokladám na tom tiež podieľali všetci, lebo tam sa to tiež samé nespraví

hermiona12
3. aug 2022

No služkou byť pre niekoho cudzieho samozrejme že nemáš byť. Keď jemu sú dôležitejšie kamaráti tak nech trávi Silvester s nimi , no a keď nie tak sám ti niečo navrhne ako by ste mohli by dvaja byť spolu cez sviatok a tak že by si ho užila aj ty.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
3. aug 2022

To si ty s grajerom a jeho rodinou drzgrosov?

No je ti toto treba? Ty nemas vias ako 19r ak sa zubami nechtami drzis takeho chalana. Skonci to, vydychnes si a pride lepsi

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaca222
3. aug 2022

Mám partiu kde som jediná baba a vždy sú vybavovačky na mne. Chlapi sú proste neschopní niečo zavčasu riešiť a aj keď sa zatnem, že tentokrát už chatu ja hľadať nejdem, aj tak to nakoniec skončí na mne ak niekam chceme ísť. Nemyslím si, že špekulujú, len sa im to zatiaľ nechce riešiť/príde im to skoro. Ale ak chcete niekam na chatu na Silvestra, tak je najvyšší čas niečo pohľadať 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujziana44
3. aug 2022

@kaca222 toto tak zakaždým bolo aj u nás, až jeden rok som si povedala, že proste nemám na to náladu, nebudem riešiť, nech aspoň raz to vybavuje niekto iný, to zase bolo veselé, čo som si vypočula, ale všetci sa dali dokopy a nakoniec to bol dobrý Silvester. Niekedy je dobré neriešiť veci príliš dopredu, ale na poslednú chvíľu 😉

kaca222
3. aug 2022

@elizabet173 áno, len na tom námestí by som bola aj ja 😅 keďže na chatu ísť chcem, a navyše ja to v robote potrebujem vedieť ďaleko dopredu, tak sa toho musím ujať :D

@lujziana44 zrovna ten Silvester je fakt dobré riešiť dopredu, pretože keď človek v novembri obvoláva chaty už je väčšina plná. Jasné, vždy sme niečo našli, ale mohli sme nájsť lepšie keby to poriešime skôr.

Inak toto leto sme tiež mali ísť na chatu na 4 dni do Tatier, na začiatku júna som ich začala hnať nech sa to už rieši. Vzhľadom na to, že sa niektorí ani len neboli schopní vyjadriť ohľadom termínu sa chata hľadať nedala. Normálne by som musela zase všetkých obpisovať a urgovať nech sa vyjadria, vykašľala som sa na to a naplánovala si leto podľa seba, tentokrát mi to ani nevadilo keďže v auguste rodím. No a oni dlho neboli schopní sa dohodnúť, v júli už nič nenašli, tak chodia aspoň po večeroch grilovať 👍

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaca222
3. aug 2022

@elizabet173 no však v pohode, je jasné že niekomu stačí ísť na námestie. Ja som tiež niekoľko takých Silvestrov zažila a bolo to fajn, ale rozhodne to nie je to isté, ako keď sa to spojí s pobytom na horách, lyžovačkou, atď 🙂 každému ako vyhovuje.
Ale teda neviem čo je na počudovanie na tom, že sa angažujem na organizovaní leta 😀 kľudne sme v júli do tých Tatier mohli ísť, keby to neboli lemry neschopné nejakej dohody 😂 takže ma vôbec neprekvapuje prístup kamarátov autorkinho frajera

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
au1994
3. aug 2022

Podľa mňa si sa tzv. ,,samona*ala” ešte predtým ako vôbec tvojmu priateľovi šiel v hlave nejaký Silvester. 🤦🏻‍♀️😂