Frajer ma nepríde nikdy vyšibať na Veľkú noc
Ahojte mam priateĺa sme spolu 3 roky no ešte zatial spolu nebývame byva 20km odomňa ale problem je v tom že každy rok za spolu hadame pred velkou nocou vzdy...ani raz za 3 roky nebol somnou na sibacke ani ma nevysibal nic...byva na dedine podotykam...ako mu mam vysvetlit ze aj ja chcem aby bol aspon 1 sibacku somnou ? :( som a toho zufala.uz teraz ma to velmi stve dakujem za rady Karolina
@kpadmtk 😂😂😂 bud emancipovana, chod ho vysibat ty. A už sa začni učiť. V nedeľu končia prázdniny
@mariejenka inak hej ale vzdy na sibacku je to taketo..zareagoval by tak ze na dedine je to normalne a ze mu nemam rozkazovat ze je to jeho vec a ze je semnu kazdy vykend a ze raz za rok to je len tak ze ide..
@kpadmtk tak si chce asi s kamaratmi vypit a ist vysibat kamaratky rodinu 🙂 aj manzel ked bol,, mlady,, chodil s kamosmi po dedine a chodili sibat baby 🙂
@kpadmtk no reakcia,ze nerozkazuj,jeho vec ...nieje este vyspely,rsp...tento zvyk je pre neho viac posatatny , a ze je s tebou každý iný vikend,ako nejake ospravedlnenie by som nebrala, veď asi chce byt s tebou nie?
Ja sibaku,polievacku z duse nenavidim,a moj muz ma raz olial tak symbolicky a staci,nepotrpim si a ani on....
Ale ak by muu vedel ze zena stoji o to,on to rad praktizuje a vlastnu frajerku nedojde vysibat,hm,hm...urcite ide s partiou,vypiju,zabavia sa...
Cize ak smiem poradit...tohto roku kasli na to,nic vôbec mu nevrav,sprav si program sama alebo s nejakou kamoskou, nebud "zduta" netrestaj ho ignoraciou,alebo co...ale neppaci sa mi ta jeho crta pivahy ze sa mu nemas pliest,diktovat....ved to neni o rozkazoxh...vztah je o komunikacii atd...ale uz vela pisem.
Zariad sa tak pol na pol.aj srdcom aj rozumom. ✊
To fakt ta ešte nevysibal? A ty ešte stále s nim si? A do budúcna s nim plánuješ co? Keď už teraz kope na sibacky... Ja ti radím, vylataj sa sama.. Na neho spolah nieje očividne..
To iba taka malickost ta hneva? Ale prosim ta! Bud rada, ze iba kvoli tomu sa hadate!
Ako si to mohla 3 roky vydržať? Ani raz ta nevysibal, ani nemám slov na to 😵 strašné, naozaj strašné, kopni ho do riti takého chlapa🙄
😅😅😅 Btw, koľko máš rokov? Lebo ak je toto jedina tvoja starosť, ze ta o tri mesiace nevysibe frajer, tak máš krásny život 😉
nemas trochu hrdosti? byt s chlapom co ta na sibacku nema ako prioritu..o dva roky tu budeme citat mam dieta s chlapom co ma nechce vysibat....
@kpadmtk hehe, ja ti poradim. Nech ta ide vysibat na Velku noc iny napadnik a potom ich jednoducho vymen. Hentoho stareho vymaz zo svojho telefonneho zoznamu a pridaj si tam noveho, sibaca. A ked sa bude cokolvek pytat, povedz, ze je to iba tvoja vec. Take jednoduche...


Ale inak spolu normalne vychadzate? Rozumiete si?
Kolko mate rokov? Čo tak mu navrhnut v rom case ist na spoločnú dovolenku,niekde na SK, nejaky wellness, výlet? Ako by zareagoval?