Hádka so švagrom

10. nov 2022

Ahojte dievčatá chcem sa spýtať na váš názor, prípadne či som ja spravila chybu. Ku svokrovcom chodíme často. Máme 4 ročnú dcérku. Svokrovci bývajú v dome a mala by tam chcela malého psíka. Ja som sa zhovárala so svokrou a vravela som že ak zomrie ich terajší pes je to veľké plemeno či by sa nenahnevali keby sme tam kúpili malej menšie plemeno psa. Zrazu sa ozval môj švagor, ktorý ma 28 rokov, žije u rodičov a urazil sa, že prečo pochovávam ich psa, keď ten žije. A že si mam kupovať psa do svojho bytu a nie tu do jeho domu. Proste počúval rozhovor a vykrikoval mi blbosti spoza steny. Tak som sa nasrala a povedala som mu, že sa nestará a necvičí ani toho psa čo tam majú, a že nič nerobí iba sedí na počítači a tak. A vôbec mi neprišlo normálne aby mi kričal také veci veď ten dom nie je jeho je písaný na jeho rodičov a ja nechcem psa pre seba ale pre dcérku ich vnučku. Čo vy nato?

autor
12. nov 2022

@veronika65 Ak by mi napísali normálne svoj názor, tak je to ok, ale ony začali útočiť na mňa. Zaujímavé, že tie ktoré napísali odlišný názor ako mam ja a nerýpali žiadna hádka nebola. A vlastne som aj zbytočné písala, lebo v podstate ma už ani iné názory nezaujímajú. Lebo už sa starám iba sama o seba, neriešim švagra, psa, svokru. Už mi to je úplne jedno. Dokonca neriešim už ani nikoho na MK. Ale kto ma veľkú hubu a chce sa starať o psa či svokru, či švagra kontakt dám.

h2
12. nov 2022

Autorka, tak ja by som ťa teda poprosila o ten kontakt na svokru a švagra. Ďakujem.

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka700
12. nov 2022

Môžno keby si toto napísala na začiatku, tak by si tu našla viac pochopenia 😊 z toho príspevku čo si na začiatku dala to fakt vyznelo ako svokrusa dovleciem vám psa a starajte sa, preto toľko negatívnych reakcií.
Záleží ako sa dohodnes so svokrou.
Ešte ma zarazilo že v tej rodine je normálne že sa rozprávajú a jeden vyblakuje spoza steny. Nabudúce ho total ignoruj, keď sa chce zapojiť do diskusie nech zdvihne r*t od počítača a príde za vami.

klarolinne
12. nov 2022

#autorka prosím ťa, každým ďalším príspevkom sa iba strapňuješ. Ale teda napísala si na verejné fórum.
Ach už viem čo bola pointa:
Tvoj švagor je totálny mimoň, svokra by ho mala vyhodiť na ulicu, však mu tam nič nepatrí. Tsss, že si dovolil bývať u svojej matky, hanba. Škandál! A mali by svokrovci samozrejme kúpiť aj psíka aby mala dcéra s čím sa hrať, divím sa že tomu nerozumejú a ešte to neurobili! A zákaž aj mužovi aby šiel mamu navštíviť,keď sú k tebe takýto.
Takéto si chcela čítať? 😂 Si mala hneď napísať.

jana_eyre_2
12. nov 2022

Bože, tieto konce konfliktných diskusii sú také vtipné až do plaču... Niekedy mi diskusie prídu ako námestie niekde v stredoveku, kde sa hádajú ženy na jarmoku...

dilino
12. nov 2022

Ved prečo k svokrovcom. Povedz to tvojím rodičom ten návrh že by si chcela kúpiť psa či by nemohol byť u nich že TY budeš chodiť že čo TI povedia. Ci by s tým súhlasili.

animus
12. nov 2022

Veľkorysosť?? 😂😂😂 Teraz si ma pobavila. Skús si to slovo pohľadať v slovníku keď ty si teda taká veľkorysá 😂😂 a nezabudni rovno pohľadať aj slovo charakter 😉 ja nemám súdiť?? A ty čo si robila keď si písala sračky na svorku že sa nestarajú o psa, že je celé dni len doma zavretý a musíš sa oňho starať ty?? A keď si tu nadávala na švagra že vyciciava svojich rodičov, ako má 28 a stále u nich žije?? Ty si ich v tej chvíli nesúdila a nerobila si tu zo seba hotovú sväticu?? Nečakala som že niekto dokáže klesnúť ešte hlbšie

lavinis
12. nov 2022

A ty si takto normálna?
Ty sa opýtaš toto niekoho, že ked vám zdochne pes? Pomoc 😅 čo teba je do toho, čo tvoj švagor robí doma?
Je to jeho rodičovský dom, nie tvoj

babs92
12. nov 2022

Normálne nechápem obmedzenosť niektorých ľudí…podľa niekoho je tyranie maleho psa v byte…ale pes je tvor spoločensky a to že je zavretý nonstop vo voliere musí byt pre toho psa totálny sen..ja mam psa v byte maleho a verím že mu je tisíckrát lepšie pretože sa mu venujem ako tomu čo je zavretý vo voliere..inak psa mam z útulku a stavím sa že je mu i mňa kráľovsky oproti tomu čo zažil..niektorý ľudia by vôbec nemali mať zvieratá keď majú potrebu ich kdesi zavrieť a nestarať sa..🤯😤

aurora33
12. nov 2022

Autorka odpovede si dostala adekvátne k tomu aky príspevok si dala a co stále píšeš. Tak obmedzená, bezcharakterná, vztahovacná a tupá osoba tu na MK už dávno nebola.

aandrea9
12. nov 2022

Psíka pre dcéru a vnučku? A kto sa bude o neho starať väčšinu dna a väčšinu života? Teda väčšinu psieho života nám na mysli. Je to živý tvor a nie plysova hračka na par hodín. Ak chceš psa pre dcéru, kúp a staraj sa.

bluka2
12. nov 2022

Ani nejdem čítať diskusiu, ale autorka, to je uvažovanie človeka čo nepozná hranice, nič moc teda

h2
12. nov 2022

@bluka2 Prečítaj si, stojí to za to. 🙂

bluka2
12. nov 2022

@h2 nie je to troll? Lebo ten komentár s Putinom ma celkom pobavil, ale ten zvyšok na prvý pohľad len wtf...

h2
12. nov 2022

@bluka2 Ťažko povedať, ale myslím, že nie.

lavinis
13. nov 2022

@bluka2 na instagrame už koluje 😅

davidofff
18. nov 2022

Nečudujem sa mu že sa tak zachoval...keď chcete psa tak si ho kúpte domov .a nie ku svokre 🙈🙈🙈možno už nechcú iného psa