Hľadám bezpečie

shivas
1. jún 2014

Dobry vecer,.

Neviem si uz rady, hladam vsemozne informacie, patram a zistujem, ale nic nenachadzam, len vselijake indicie a suvislosti a ziadny priamy dokaz.

Mam male dieta s clovekom ktory nie je v poriadku, musela som uz zacat patrat, proste sa to same nukalo a hlavne kvoli bezpeciu, vsetko okolo neho bolo divne casom, take akoby spinave stopy nechaval po sebe, myslim minulost, nic nesedelo, co tvrdil. Od sameho zaciatku som z neho mala cudny pocit, ani sa neda povedat, ze zly, ale cudny.
Strasne nam ublizil a myslim, ze sa o to bude pokusat znova. Ja neviem ci za to moze, alebo nie, tito ludia su vraj plne pricetni ked ublzuju, ale neviem, ci sa vobec vedia ovladat, aby nepachali zlo. Jeho diagnozu sem nechcem pisat. Ide mi o mna a o dieta, myslim si, ze tento clovek ma za sebou nieco velmi brutalne, nasilne, ale aj take akoby hnusne, ohavne, zasa tie indicie a suvislosti...a tiez mi veci napovedaju, ze bol vo vazeni kvoli niecomu takemu, je cely divny aj ta jeho minulost a velmi sa bojim o dieta, mal aj take hnusne reci z ktorych ma mrazilo, to uz vsetko bolo pri konci vztahu. co bolo pocas roka s nim ani nebudem opisovat, ale aby som nevyzerala ako hysterka, domyslava, mozem spomenut, ze bolo vela inych veci ktore mi nesedeli a intuicia ma neklamala, vzdy sa potvrdilo to co som si myslela, aj doteraz vsetko zapada, k tomu jeho diagnoza pod ktoru spad
a aj patologicka loz... len ja nemam priame dokazy, Nemam to ani komu povedat. Bil ma v tehotenstve, nemala som odvahu to udat, naposledy som to spravila. Utiekla som od neho, ale ostalo dieta o ktore bude mat zaujem, ale bude to len jeho nastroj, nepytajte sa ma ako to viem, viem to. Co by som potrebovala je, ci sa nejak neda zistit minulost takehoto cloveka, ja uz neviem kde hladat, myslim, ze mal on aj jeho rodina aj nieco so sektou, vazenie atd... uvitam kazdy napad, radu, informaciu, velmi vam dakujem.

pokladik5
3. jún 2014

@shivas vsetko sa da zistit na policii, ja ked som mala docinenia s mojim ex , a bola som na policii nie kvoli nemu ale inej veci , mi povedali o nom vsetko , ked je mily policajt vam vsetko povie co chcete o nom a jeho rodine vediet, hlavne udat dovod preco to chcete vediet.. a nebat s a toho . ide o bezpecie vas a dietata... viem o com hovorim mala som ex debila basistu zlodeja a bitkara. a este aj viac.

shivas
autor
7. jún 2014

@pokladik5 nemozem len tak prist a ziadat aby niekto porusil zakon.
To je fajn,ze mily policajt,ale ved to sa tak nerobi,ja neviem

jjanica
17. jún 2014

Chod na políciu, povedz aký máš problém a slušne ich popros o informácie. Ak nepochodiš, chod tam o týždne znova, iný policajt - iná odpoved !