Ide vám občas váš chlap riadne na nervy?

majkabr
4. mar 2015

Som na materskej a môj chlap mi ide občas riadne na nervy? a neviem čo s tm v tej chvíli??

timea7
26. dec 2016

@hettinka bohužiaľ, nezvykla som si. Ja som s dieťaťom síce spať neplánovala, ale keď mu išli zuby a bolo veľa krát v noci hore, bolo by to pre mňa pohodlnejšie. No ja nezaspím, keď som nespala takmer celú noc a zaspala na druhý deň sediac na koberci opretá o sedačku a nezobudil ma ani plač dieťaťa, ktoré muž počul až do pivnice, ja do vedľajšej izby nie, pochopila som, že takto by to nešlo. To, čo vyhovuje tebe a tvojej rodine, nemusí vyhovovať iným a naopak.
Ak staršie deti "vyžadujú" stále spanie s dospelými, je na tých dospelých, čo s tým urobia.
Tak z neupratanej utierky tiež nie som nadšená, ale už som vo veku, keď somariny neriešim, tak, ako písala @januska20 určite aj naším partnerom na nás všeličo vadí, ak to nie sú zásadné veci, treba sa na ne vykašľať a nekaziť si deň.

jantato
26. dec 2016

@2231987 chodi moj muz von obcas a vôbec mi to nevadi, aj ja ked idem tak mi nikdy nic nepovedal, ale ja nechodim moc,nechce sa mi 😀 , verime si a to ze ide pokecat s kamosmi von na tom nevidim nic zle... A sme spolu 16 rokov a po pravde na nervy si nejdeme vôbec, praaveze mi pride ze to je kazdym rokom krajsie a krajsie.... nemenila by som nikdy

erika272
26. dec 2016

@evittam nic take som nepovedala :D a to ze je fur hladny je preto ze je sportovec a potrebue vkuse stravu poriadnu... A vobec som nenapisala ze vie o mne len vtedy ked je hladny tak sa spametaj

yollanda
26. dec 2016

Ano ide, hlavne ked vygruntujem kupelku a on si zacne holit chlpy z celeho tela

hettinka
26. dec 2016

@timea7 "To, čo vyhovuje tebe a tvojej rodine, nemusí vyhovovať iným a naopak. " s tým súhlasím ... ja som sa len vyjadrila, že by mi to liezlo na nervy. Napr. preto, že dieťa je spoločné a prečo by som si len ja ako matka mala odkrútiť všetky krásy aj nepríjemnosti s tým spojené ... len nech sa pekne zapojí do všetkého, nočné nespanie je len jedna z vecí. Ako deti rastú, to nespanie v noci je vlastne maličkosť, človek časom rieši úplne iné, väčšie problémy, A tiež že je v tom isté povedzme "nebezpečenstvo" pre vzťah, aspon tak to vidím v okolí...
Možno, keby som sedela 3 roky doma na materskej, tak to beriem inak a ten luxus, že on si spinká a ja som 10x hore mu doprajem ... ale ja som chodila tiež do roboty a nemala čas na dospávanie popoludní.

Tú utierku som spomenula ako banalitu, vždy ma to "vytočí", ale nakoniec to upracem ... a viem, že je jemu určite na mne vadí nejaká takáto vec, ktorú robím, ani si to neuvedomujem. A kým sú to len banality, je to fajn. Len aby to nebolo niečo vážnejšie...

ebi88
26. dec 2016

Necitala som ostatne prispevky len odpoviem na otazku... ano d|

lara1507
26. dec 2016

Tak ja za seba môžem povedať, že som sa ešte nikdy nepristavila pri tej myšlienke, že by mi niekedy liezol na nervy môj manžel. A to myslím skutočne vážne.

alicka850
26. dec 2016

@hettinka aj ja som zacala robit od 15m pri prvej dcere a bola to brutalita. Raz som zaspala v praci na hrbe zdravotnych kariet pacientov, ktorych som mala prepustit domov😂 Druhy syn je este horsi co sa spanku tyka a vstava o 5:00, takze hoci som uz davno chcela ist naspat do prace, netrufam si na mentalne vykony. Ale coskoro ma to caka, tak uvidime..

evittam
26. dec 2016

@erika272 Ja sa nemám z čoho spamätávať - ja som reagovala na tento tvoj príspevok:

..."Prve co je nie dobre rano laska ale SOM HLADNY chod mi spravit jest kavu ......ja jak poslusne hovienko idem spravit co chce medzi tym este robim milion veci okolo maleho pravdaze poriadok neni kedze maly je vsade nedokaze sedet nad jednou hrackou medzi tym varim aj to ne kazdy den lebo proste nejde to pri malom....... .......On sa nazere vyslope kavu ide sa osprchovat ide do fitka huraaaaaaaaaaaa 3 hodiny kludu dojde domou to iste som hladny .......... spravim jest zje to a za pol hodinu laska ja som hladny nemozes mi spravit nieco jest ? :D ide ma porazit od nervou..

...a ja sa mám spamätať - a z čoho?! Ja nemám doma toto (našťastie):

..."okrem toho jeho cely den spociva v tom ze sa zobudi naje ide do fitka... Dojde domou lahne k telke s malym a tak je az do 9 kym nejde do roboty........."

Takže rob zo seba naďalej "hovienko" a svoje rady na spamätanie sa si nechaj pre niekoho iného. Pekný deň ti ešte želám....😉

alicka850
26. dec 2016

👍

hettinka
27. dec 2016

@alicka850 naša slečna mala obdobie, ked od 3:00 do 5:00 bola každý deň hore a chcela sa hrať, trvalo to asi od 1 do 2 rokov ... vďaka bohu, že sme sa mohli pri nej s manželom striedať, inak by som z toho asi mala doživotné následky.