Ja a moja mamka

pazdura
25. júl 2022

Nebudem písať anonymne je mi jedno kto si čo bude myslieť odsťahovala soom sa od mamki a to čo nastalo som naozaj nečakala... Stále jej volám a rozhovor končím buď úplne rozculena alebo plačom... Od kedy ostala bývať sama sa ku mne správa ako k decku... Nemôžem na nič povedať svoj názor lebo ja nikdy nemám pravdu a to ešte počúva rozum svojej sestry mojej krstnej no fakt už len čakám kedy ma za nesvojprávnu označia... Stále sme mali vstah ako najlepšie kamarátky a teraz za cítim po každom telefonáte ako idiot.... Fakt už neviem kde robím chybu....

pazdura
autor
25. júl 2022

@pazdura vzťah prepáčte píšem a plačem ako decko

syslik81
25. júl 2022

tak kup vinko(ak pije) neaky kolac zakusky dojdi na navstevu sadni s nou a normlane jej povedz co ti vadi a ako sa citis .. a aj to ze mas obavu ak s tym neprestane tak obmedzis volanie a stretavanie sa s nou aj ked nerada keze ste mali a stale dufas ze budete mat vztah ako predtym

pazdura
autor
25. júl 2022

@syslik81 tak plačem taká som sklamaný

pazdura
autor
25. júl 2022

@pazdura sklamana

luccija
25. júl 2022

@pazdura a na com ste sa pochytili?mozno si nevie zvyknut, ze si sa osamostatnila.Tak jej povedz, ze hadat a pocuvat kazanie nebudes

pazdura
autor
25. júl 2022

@luccija na úplnej blbosti kvôli odvozu postele... Ako úplná sprostosť.
..

luccija
25. júl 2022

@pazdura musis ju hned stopnut ja si to vyriesim...

cacianka
26. júl 2022

Len tak na pochopenie - koľko máš rokov, aké vzdelanie a prácu, kde a s kým bývaš.
A ako sa prejavuje jej správanie, daj nejaké príklady. A krsna ?

12katka21
26. júl 2022

@pazdura doteraz ste mali dobry vztah? Podla mna jej chybas. Byvas od nej daleko? Skus sa na to pozriet z jej strany. Mozno je to jej prejav nespokojnosti ze je sama. Ber to trosku s rezervou a nedaj sa hned vytocit. Drzim palce.

pazdura
autor
26. júl 2022

@cacianka čo to má s mojím vzdelaním?

pazdura
autor
26. júl 2022

@12katka21 asi to bude tým na vykend ideme k mamke tak dúfam že sa to vyjasní