Je mi manžel neverný?

niki10689
13. okt 2014

Dobry vecer zienky. Potrebovala by so vediet vas nazor lebo stale na to myslim. Mam 24 rokov a manzel ma 26 sme spolu 5 rokov z toho 2 roky manzelia. Problem je v tom ze manzel si ma vobec nevsima. Ked pride z prace tak sa venuje chvilku malemu, mame skoro 2 rocneho syna a na mna uplne kasle. Vecer ked maly zaspi tak on si sedi v druhej izbe za pocitacom. Sex mame 2 krat za mesiac co je uplna katastrofa. Ja nechapem ako chlap v jeho veku nema chut na sex. A najhorsie je ze v poslednom obdobi je na mna taki drzi a odmerani. Myslite ze niekoho ma? Mobil som mu prehladala ale nic som nenasla. Dostala som sa mu na fb a tam som mu nasla jednu spravu v zneni : ahoj moja draha. Ale nic viac. Lenze to zenske meno bola nejaka schomolenina a nedalo sa vobec nan kliknut aby som si pozrela profil. Tak ja neviem

katarinamarkova
13. okt 2014

@niki10689 jeho si sa pytala, na to preco sa takto sprava? co ti odpovedal?

nez
13. okt 2014

...ci ti je neverny si nedovolim hadat...kazdopadne sa nieco deje....rozhodne sa musite porozpravat....lebo taketo dohady su o nicom a cim dlhsie budes s rozhovorom vahat, tym vacsia priepast medzi vami bude... 😉

bonaqa2013
13. okt 2014

Že ahoj moja drahá - tak to si mu mala v tom momente otrepať počítač o hlavu. Načo čakáš. Však pri jeho drzosti za chvíĺu sa budete v posteli tlačiť traja... nech len pekne vysvetľuje koho tak oslovuje.

niki10689
autor
13. okt 2014

Spytala ale on mi tvrdi ze je unaveny z prace. Lenze on ma taku sezonnu pracu tak v zime sedi v kancelarii tak unaveny byt nemoze.

david1991
13. okt 2014

@niki10689 Ahoj, to iste bolo u mna s frajerkou.. Nebol som s nou stastny , nemiloval som ju, ale nevedel som co a ako dalej, koli dietatu.. Nepodvadzal som ju , ale nemal som na nu absolutne chut , a nevsimal som si ju.. Nakoniec som sa s nou rozisiel..A nie je normalne ak nemate sex tak mlady, 2 krat za mesiac? to ako 40 rocny manzelia

mirkava
13. okt 2014

@david1991
@niki10689 ak sa berú dvaja ludia tak to nie je len na pár rokov ale uz navzdy... je jasné že prvotná zamilovanosť prejde a ešte ked prídu povinnosti s dietatom manzelia prestanu mať na seba "chuť".... povinnosti okolo drobca odobru energiu na sex, na nežnosti.... radila by som niki aby skusila manželovi navrnúť zájsť na večeru do kina atd... malého sup k rodičom a ide sa niekam a pri vínku sa v klude porozprávať... 😉

david1991
13. okt 2014

@mirkava Ved hej mas pravdu na cely zivot, a to je nieco co v mladom veku v mladom mozgu je velmi tazko prijatelne.. Najme vtedy ked vies ze to nie je navzdy.Ale v podstate stebou suhlasim, ze tie povinosti odoberaju chut na sex, ale na druhej strane dokaze to aj nabit energiou , no nie?

mirkava
13. okt 2014

@david1991 mo my máme 6 mesačné a už radšej ani nebudem písať ako dlho ma to nenabilo energiou na sex... večer padám po postele...pred chvílou zaspal... pristupuje sa ľahkovážne k manželstvu a k partnerstvu celkovo, ak sú dvaja spolu a majú spolu dieťa tak je to to najviac.... v každom vzťahu to dopadne rovnako, žiadna žena ťa nebude priťahovať 50 rokov... ide tu o porozumenie, rešpekt a priateľstvo medzi partnermi...

niki10689
autor
13. okt 2014

Lenze on je ku vsetkemu lahostajny on sa nechce o takich veciach rozpravat. Ked mu naznacim ze si myslim zeniekoho ma tak mi povie ze mi sibe. Raz som uz vybuchla a povedala ze pojdem k nadim s malym a on ze maly zostane s nim a ja nech idem teda. Aj ked si muslim ze to nemyslel vazne lebo on je v podstate dobry clovek. Lenze chyba je adi v tom ze my sa nevieme vyrozpravat a vykricat lebo jeho mama je stale pri nas.

mirkava
13. okt 2014

@niki10689 ahaaa takze svokra stale "oxiduje" a manželovi to zrejme vyhovuje... tak ho nejako nahovor aby ste si niekam vyšli a mamička nech sa stará o malého.... a určite obmedziť návštevy... si mladučká ale povedz aj jej svoje...

niki10689
autor
13. okt 2014

@mirkava lenze ona s naji byva a este aj spalnu ma vedla nas. Co ti poviem katastrofa. 😢 inak ju mam rada lenze chyba mi to sukromie

mirkava
13. okt 2014

@niki10689 moja býva o poschodie nižšie, ale musím povedať ze sa nestara a chodí málokedy ale ked potrebujeme postrážiť tak je to výhoda... 🙂 ak by bývala s nami tak to by som asi tazko niesla... a ona nevidí ako sa manžel správa?

fidorka7
13. okt 2014

@david1991 prepáč, mám niečo cez 40 a dotklo sa ma tvoje konštatovanie. a nie, nemáme sex 2 krát mesačne, je to niekoľkonásobne viackrát. ako vidíš, problém môžu mať aj dvadsiatnici.

mawka
13. okt 2014

@niki10689 fuha, mat spalnu vedla svokri, tak ani ja nezvlhnem. mozno mu svokra povedala, ze vas je pocut ked toto oné a mozno sa zablokoval kvoli tomu. ja som byvala mesiac u nasich, ked mi prechodne zadrbalo a radsej sme si sli zasulozit v novembriu do auta, lebo ja som jednoducho nemohla. a to bola izba na opacnom konci domu. ale ten pocit, ze jaj sak su tam nasi, moje nervy. proste nie. nie som hanbliva, ale nejde mi proste sulozit, ked mam vedla nasich. a to mame velmi otvorene debaty s nasimi. ale nejde to.

mawka
13. okt 2014

@fidorka7 akurat som chcela napisat, ze moji rodicia maju 63 a maju sex castejsie nez ja .. ehm, takze suhlasim, praveze co poznam pary okolo seba, tak su velmi odviazani a mavaju sex castejsie nez ti mladsi. ono to bude asi aj tym, ze okolo 30 preimerne je clovek s malymi detmi, starostlivost o deti, atd, nie je tak cas a okolo 40 uz su deti velke alebo takmer velke a uz je to zase ine, je viac priestoru sa venovat partnerovi, kedze uz netreba vstavat 5x v noci alebo proste .. no sak vies, co tym chcem povedat-

@david1991

fidorka7
13. okt 2014

@mirkava no podľa tvojich odpovedí a časových údajov si sa tu v tejto diskusii zdržala niečo cez 30 minút, takže až tak si nepadla od únavy do postele. to už by sa dala stihnúť nejaká rýchlovka, nie?

jana5555
13. okt 2014

@david1991 ake jednoduche riesenie je z pohladu muza, nemam na nu chut, tak koniec, keby sa tak spravala kazda zena, tak po porode by hned asi kazde druhe manzelstvo skoncilo

adrioska
14. okt 2014

@mawka Juj a to odkial vies o svojich rodicoch? 😀 😉

mawka
14. okt 2014

@adrioska jednoducho, bavime sa o sexe s nasimi uplne v prirodzenej rovine. som bola zvedava, tak som sa spytala. chcela som proste vediet, ci to funguje a ako to funguje aj v takom veku. dostala som odpoved, to ako keby mi facku vlepili... fakt maju sex castejsie. samozrejme, nie je to ako za mladi, polohy uz nie su mozne vsetky, netrva to dlho, niekedy to nejde ani tak rychlo, ale proste maju. uz to, ze maju vobec chut a snahu, chapes... no... normalne im zavidim 😀

meindzi2
14. okt 2014

Pri takýchto temach sa vzdy najde kopec zien, ktore automaticky hadzu vinu na muza. Ale casto je problem prave v nas samotných. Takze by bolo mozno mudre zacat od seba, zistit, ci je manzel stastny, ci sa k nemu spravam "normalne", ci ho stale pritahujem, ci doma nechodim vo vytahanych teplákoch, ci sa mu napr. dostatocne venujem, pretoze z môjho pohladu zeny casto po narodeni dietata uplne vylucia zo svojho zorného pola samu seba, svojho partnera a prenesu vsetko - t.j. pocity, zaujem, pozornost, lasku, starostlivost....len na dieta, takze sa ani nedivim, ze mnozstvo manzelstiev/partnerstiev konci. A sex nie je liekom na vsetko... 🙂

adrioska
14. okt 2014

@mawka Tak mate super vztah, ked sa o tom dokazete takto bavit...🙂 ja som prilis hanbliva na taketo temy s rodicmi... 😖

mawka
14. okt 2014

@adrioska hej, aj ja si taky budujem s detmi. mne sa to paci, nasi boli nadcasovi v tomto. samozrejme, nesexovali pred nami, ale trebars sa pred nami nehanbili nahi a naopak. sice potom s bratom sme sa uz my hanbili byt nahi pred nimi, ale tak puberta, ok, ale vzdy to boli aj take otvorene rozhovory o sexualite. a tak ma vzdy tymi recami vyplasila, ze som sa bala mat sex, asi to bolo zamerne. tie hororove sceny, ze ked otehotniem alebo ma prekoti nejaky debil na diskoteke a tak, no zarucena antikoncepcia 😀 😀 nasi su fantasticki. nadcasovi, moderni rodicia. som rada, ze ich mam. 🙂

elenita
14. okt 2014

@adrioska No ja by som to o mojich rodičoch asi ani nechcela vedieť 😅 Pre mňa je to príliš intímne. Ani nikomu nehovorím moje počty, ani nechcem vedieť, ako je to naopak.

david1991
14. okt 2014

@fidorka7 Ahoj, zle som sa vyjadril.. Ako manzelia po 40 rokov, nie 40 rocny ludia.

mihula
14. okt 2014

@mawka som ta čakala co zasa das 🙂 však vidiš mladí ludia vobec nesexuju a potom my stare štrudle aby sme napravali priemer,to kde sme 😀

mawka
14. okt 2014

@david1991 no nasi presne tych 40 rokov spolu su a vidis, sexuju 😀 😀

david1991
14. okt 2014

@mawka
@mihula
:D:D:D

ali08
14. okt 2014

A co keby ste riesili otazku niki10689 a nie vase sexualne praktiky a vek.pyta sa na vas nazor ci niekoho ma. 🙂 😉 nwviem ako najlepsie ti poradit ale skus sa este pytat mozno ti povie alebo naznaci i ked dufam ze ta bepodvadza iba je vazne unaveny.a to ze po svadbe je len zvyk a ziadne neznosti neni pravda ked ste spolu este len 2roky to je podla mna zavcasu hovorit o zvyku.skus ho zviest alebo sa porozpravaj zo svokrou ze ci by nrmohla ist na par hodin k znamej proste aby ste boli sami a svojim sarmom a zenskymi trikmi ho zved.drxim palce.

mirkava
14. okt 2014

@fidorka7 dakujem ze ma takto sledujes, ale kazdý potrebuje vypnúť a každý to robí po svojom... tak neváhaj a miesto čítania rýchlovečka... šup na vec 😉

caoli
14. okt 2014

@david1991 tak to teda nesedi, tych 40 🙂 tam je to o dost castejsie, ako 2x do mesiaca. a cuduj sa svet, aj o dalsich 10 rokov 🙂 takze ak je vsetko vo vztahu ok, frekvencia s vekom nesuvisi.