Je staré zrkadlo v detskej izbe nebezpečné?

ruzenakotlarova
11. apr 2018

Minulý týdeň som si kúpila v starožitnosťách staré zrkadlo, ale som sa na internete dočítala že zrkadlá sú aj nebezpečné, či mám ho teda vyhodiť do komory? Chcela som ho dať do detskej izby, tam by sa malému hodilo, on má rád šeljaké staré veci. Mój muž mi hovorí, aby som to vyhodila do komory, lebo že sa toho bojí, že to bude chodiť strašiť a mátať po nocách. Tu som najišla o tom článok http://veu.sk/index.php/aktuality/1903-pozor-na...

lienqa
12. apr 2018

Trošku len vyjde slnko a už to niekomu udiera na mozog.. 😂

ostorha
12. apr 2018

@beky1813 Mne sa to jej narecie najviac podoba na zahoracke..

beky1813
12. apr 2018

@ostorha aj mne sa tak javi, ale nie je to celkom ono

lindusss2016
12. apr 2018

@ostorha mam seljakych kamaratov zo zahoria 😂 ale pisat vedia vsetci. Inak to slovo seljake ma velku sancu stat sa viralnym 😀 aby z toho coskoro nebolo nieco ako kajntsmentke

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@lindusss2016 no vidíš trafila si, na záhorí mám sestranice ale blava je lepšá, je tu vácej života a kopu turistov sa tu neská vyrojilo.

ostorha
12. apr 2018

@ruzenakotlarova Ruzenka ram je krasny ,sklo vymen a daj ho do predsiene do detskej sa nehodi ani stylovo ani z bezpecnostneho hladiska.Ale ked vies magiu tak si ho sama doma odcaruuuuuvaj a nemusis davat ani presklievat.A asi ta sklamem ale Elvis bol a na vzdy bude len jeden..

svetkaadamko
12. apr 2018

písať o svojom 6-ročnom synákovi ako o playboyovi 😨 jedna veta plodnejšia ako druhá

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@ostorha magii a čarovaniu by si musela najprv rozumeť, staré energie sa nedajú len tak ľahko zničiť ani zastaviť a to netáram do vetra, čaruvať sa dá aj na dialku, keď máš fotku dotyčnej osoby a je to dosť nebezpečné. dám asi do toho rámu nové zrkadlo, lebo ten rám sa mi lúbi.
@svetkaadamko a čo menóžem písať o mojom playboyovi, šak vidím ako to tu na tomto koni modrom chodí, zasa samé haterstvo, že čo si vymíšlam a zase samé negatívne veci!!! šak sa zamyslite, že nikeré ste samé veľmi divné a chodíte len zapárať a náročky tárať aby ste stále niekoho jeduvali.

svetkaadamko
12. apr 2018

@ruzenakotlarova ale pre mnáááááá za mnááááááá, volajte sa ako chcete, ja nikoho nejedúvam 😝

harmona
12. apr 2018

Do detskej izby nie, ale je krasne to suhlasim, viem si ho predstavit na chodbe, ale tiez pri detoch opatrne aby bolo vyssie umiestnene 🙂

jana_eyre
12. apr 2018

celkom vtipna diskusia 😂😂😂

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@harmona ďakujem vám aká ste milá, on je už velký, on sa rád oblíka do takých elvisovských vecí, musela som mu aj dať ušiť šeljaké gate a košele aby bol cool 😀 a teraz sa len šade doma pretrča 🐱🐱🐱 chodbu mám malú tam sa mi mestí len botník

lubiss
12. apr 2018

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 umieram smiechom..elvis 😂 tak potom sa to zrkadlo hodi mozno v nom uvidi ducha elvisa hahaha

bruneta880
12. apr 2018

Ste trápne, tak píše ako píše a čo teraz?Si tu poriadne odbavte svoje ego.Dokonalé herečky. Teda, pravopisne dokonalé, inak by sa pár nedostatkov iste našlo aj na vás však že...

A já vyprávam po Nitránsky, keď vyprávam.Ja sa za svoje nárečie nehanbím, ale vy by ste sa niektoré mali za to ako komunikujete s ľuďmi, to o vás totiž niečo hovorí.
Je také jednoduché sa do niekoho obúvať len kvôli pravopisu, a toto robia dospelé ženy, potom sa čudujeme, že je na školách toľko šikany, keď dospelé ženy sa tu vysmievajú inej ako deti.Ste smiešne a úbohé

domculik
12. apr 2018

@ruzenakotlarova ani ja by som ho do detskej to zrkadlo nedavala, inak ten tvoj akcent nema chybu ! :D
PS.
@bruneta880 si vychytala !

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@bruneta880 Ďakujem že ste sa ma zastala, ja si pišem tak od srdca tou svojou rétorikou, sak já to tu už vidím skoro všade ako sa hašterá navzájom a stále si oponujú niektoré sa neznášajú. Ale ja im to šecko odpúšťam, aj tak ich nedokážem nijako zmeniť a pobosoruvať im ťéž nestem, lebo to neni moj štýl a neni som zlá čarodejnica. Zlé veci sa každému raz v živote vráťa späť.

bruneta880
12. apr 2018

@ruzenakotlarova nemáte zač ❤ ja toto totiž z duše neznášam.

lindusss2016
13. apr 2018

@bruneta880 na nareci nie je nic zle, naopak ta rozmanitost nas jazyk robi este krajsim, ale co sa tyka pravopisu, tak si myslim, ze clovek predsa nechodi do skoly x rokov zbytocne a malo by to patrit k vseobecnej inteligencii kazdeho z nas. Za narecie sa hanbit netreba. Treba za hanbit za to, ze niekto neovlada ani len zaklad. To sa teraz do nikoho neobuvam, hovorim vseobecne. A ked sa k tomu katastrofalnemu pisaniu pridaju este katastrofalnejsie nazory, tak pohroma je ista...

fra
23. apr 2018

Zlatušik, dceru Levandulu už nemáš?

lubik87
23. apr 2018

@lubiss u nás je zrkadlo veľmi obľúbené.maly pred ním tancuje spieva moderuje ...ojooj ten toho navystraja 🙂