Je to dôvod na hnevanie sa?

5. nov 2022

Co by ste si pomysleli, ak by sa na vas muz nahneval kvoli tomu, ze ste sli do domu a jeho otec sa opytal ci ste sli spat.
Mame taky typicky starsi dom, kde ma skoro kazda izba zvlast dvere. Najprv som bola v kuchyni, neskor som sla dnu do domu kde mame obyvacku a spalnu, upratovat a rpbit si nejake svoje veci. A ked manzelov otec odisiel, prisiel za mnou nahnevany manzel, ze otec sa ho opytal ci som isla spat. Netusim preco to povedal, nikdy nechodim spat crz den. Muz mi to vysvetlil tak, ze ludia v domoch su stale vonku, dnu chodia len ked je skarede pocasie...

syslik81
5. nov 2022

a doteraz si bola stale len vonku? ked to vadi len dnes? napriklad u mnaje dnes pyzamova sobota ,,, valame sa na gauci by ich asi rozdrapilo 😀 kazdopadne by som si pomyslala ze ta rodina nieje rnormalna a zvazovala by som najst normalnejsich al sa s muzom/priatelom porozpravala

januska12323
5. nov 2022

Pomyslela by som si, že sú obaja divní. V tejto zime mám sedieť vonku? Či ste tam niečo robili v záhrade? A keby si išla aj spať je to tvoja vec a neviem, prečo by mal byť za to hocikto naštvaný.

autor
5. nov 2022

@syslik81 to bolo este pred par mesiacmi :D nie nebola som predtym skoro nikdy vonku

autor
5. nov 2022

@januska12323 nie v zahrade sa nerobilo nic,bolo to uz davnejsie, oni robili kupelnu ja som bola zatial v kuchyni chvilu a potom som sla dnu. Asi by bol nastvany preto, lebo by som proste spala cez den :D

syslik81
5. nov 2022

takze ked tam nieje na navsteve svokor mas povolenie byt vo vnutry ale ak je navsteva musis s nim sediet vonku ? nokedze to bolo kedysi a nie teraz zasmiala by som sa a neriesila

casavina
5. nov 2022

Bože to čo za praveké zmýšľanie deda? A tvoj muž tiež takéto otázky...no mám dosť..

autor
5. nov 2022

@syslik81 on nebol navsteva, robil kupelnu s manzelom, ja som sla dnu do domu a nebola som s nimi...a svokor si asi myslel ze vnutri v dome sa da iba spat

ropucha6
5. nov 2022

A keby si spala, tak co? Toto su ake problemy….poklepala by som si asi na celo, ci im nesibe.

hilda08
5. nov 2022

No napríklad my ked sme boli deti, nemohlo sa cez den spat, vlastne ani oddychovať 😀 vzdy sa muselo nieco robit, proste neexistovalo, ze by som si sadla počas dna a citala knihu, alebo len tak sadla na terasu…ale uz som dospela, uz si robim co chcem, nech si mysli hocikto co chce

autor
5. nov 2022

@ropucha6 haha, ďakujem😀😀😀 teraz je to uz mozno vtipne, ale vtedy ma to dost zaskocilo a aj celkom urazilo

diewcatqoo
5. nov 2022

Ze ste divna rodina... muz a svokor maju divny nazor, ze ludia, ktori ziju v dome, by mali byt dnu len ked je skarede pocasie (wtf) a ty, ze si na to nevies utvorit vlastny nazor, ale musis sa to pytat na fore.
Mne keby toto niekto zadrel, ze ludia v domoch by mali byt dnu, len ked je skarede pocasie, tak sa mu vysmejem 🙂 odhliadnuc od toho, ze pokial som doma, mozem si pospat kedykolvek sa mi raci.

autor
5. nov 2022

@hilda08 presne tak bol vychovavany aj manzelov otec...lenze aj upratovanie je cinnost a nie oddych, a on nemohol vediet co ja vnutri robim

autor
5. nov 2022

@diewcatqoo ja si o tom myslim tiez ze je to divne, len som sa chcela uistit aj tu, lebo niekedy pri mojom muzovi uz o sebe pochybujem ze ja som ta divna..

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. nov 2022

@bilberryday nebola potrebna, ja som sa viackrat pytala ci mam ako pomoct, odpoved znela nie, opytam sa ci nechce kavu, obcas ponuknem kolac ked je...inak by som im tam len zavadzala, a to doslova.

mandzula
5. nov 2022

Uprac si muza a vysvetli mu, ze ludia maju domy na to, aby v nich zili.

martinka13
5. nov 2022

Manžel je v poriadku....? To sú co za blbé otázky? A aj keby si hneď šla spať tak akože co? Tvoja vec

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
5. nov 2022

Po akej dobe toto ešte stále riešiš? To fakt ešte stale toto riesis?
No a dedo je stara škola ale tvoj muz sa asi zasekol v zmýšľanie niekde s nim. To by bol pre mňa problém.

jaskolka
5. nov 2022

To čo je za nezmysel, že ľudia v domoch sú stále vonku? Akože tetaz budem od rána do večera od jari do jesene sedieť vonku, lebo nesmiem vojsť do domu?
Väčšiu blbosť som ešte nepočula.

1gramofon
5. nov 2022

A ty si jeho otrok aby si šla len kam je povolené a na kameni napísané? Ten tvoj manžel nech sa preberie z toho sna

hilda08
5. nov 2022

Pre takých chlapov je proste len chlapská robota robota…upratovanie nie je pre nich robota pretože sa proste robi v ich očiach sama, netušia co to obnáša

tykat
5. nov 2022

"...Co by ste si pomysleli, ak by sa na vas muz nahneval kvoli tomu, ze ste sli do domu a jeho otec sa opytal ci ste sli spat..."

Ze je muz pred otcom uplne dos*aty a boji sa ho. A tebe dal za vinu ze ho otec vtedy sprdol. Co ine?

autor
5. nov 2022

@tykat je to mozne,dakujem za nazor

rude_baby
5. nov 2022

Och, toto je taky typ... 🤦‍♀️Mame dom, ale chlap je furt vonku, vnútri neobsedi, lebo tu "nemá čo robiť" 😒 (u nás sa dom asi upratuje sam). Ja som vnútri furt, bud upratujem, alebo hnijem na gauči. Ani ma nehne od októbra do apríla ísť von a dačo robiť vonku 🤣

nila31
6. nov 2022

No nic dobre by som si nepomyslela, keby mi muz toto prisiel vycitat..zijeme v dome a len by mi niekto skusim vycitat co robim a co budem robit a ci a kedy idem spat, keby si aj isla spat tak co, si doma hadam nie? Toto je ano, take stredoveke zmyslanie ja to volam🙂 autorka si v prave, nie si ty divna...u nas boli pokusy, ze mi tu z muzovej strany prisli a prva otazka nie ako sa mam, ale co robis?? Co si varila??? Uz mi to prislo ako nejake skusanie ze ci nelezim a ci je uvarene..ako v stredoveku, alebo keby som male usmrkane decko...tak som povedala uz navela, ze nerobim nic, len lezim🤣

matullienka
6. nov 2022

Mužovi by som veľmi rýchlo vysvetlila, že si myslí, že upratovať a variť budem po nociach od marca do novembra dní len vtedy keď je škaredé počasie. Mali sme babku na dedine a vôbec to nefungovalo tak ako si napísala. Sami starí rodičia sa cez leto radšej tmolili vo vnútri ako vonku keď pieklo slnko.

any_soj
9. nov 2022

A hneval sa na teba či na otca že čo to rieši?

autor
9. nov 2022

@any_so na mna,ze to vyzera ze som isla spat a ze nic nerobim