Je to v poriadku, ak ide manžel večer von s kamarátkou?

bloodygood
18. dec 2015

Ako by ste reagovali, keby sa vas manzel chcel ist na veceru a zopar drinkov s byvalou spoluziackou z vysky? A viete, ze sa ju snazil balit este pred vami...
Tak nejak ma to zarazilo, sme obaja dost vytazeni a travime spolu cez tyzden malo casu. Minuly vikend som ho pozvala na veceru a bolo to fajn a zrazu sa ma spyta, ci by mohol nasledujuci vikend von s tou znamou, ze by sa vratil o polnoci. Potom som zistila, ze povodne s nou chcel ist von s tym, ze mi povie, ze ide von s kamaratom, tvrdi, ze to ale zrusil, lebo mal vycitky a hovoril si, ze vsak nic zle nerobi a normalne sa spyta. Nehovorim, ze sa ma to nedotklo, lebo to aj zatlkal, ze mal taketo bocne umysly, az som to z neho vypacila. Pride mi to divne, nikto dalsi okrem nich dvoch tam nebude a vzdy ked idem von ja s niekym, tak volam aj jeho, aby nebol nahodou sam doma a aby sme boli spolu. Sme obaja mladi a manzelmi sme par mesiacov. V minulosti mi dnes uz manzel neverny bol, ale tvrdi, ze sa poucil, hoci asi kazdych 6-7 mesiacov zistim, ze sa s nejakou znamou bavil o erotickych temach a je z toho par dni heavymetal. Okrem tejto veci je to velmi pozorny, milujuci muz, o tom, ze ma miluje ale nepochybujem, valnu vacsinu casu si pekne harmonicky nazivame. Keby som povedala, ze mi to vadi, zrusil by to, ale je mi to blbe, lebo by som bola za ziarlivku - tato jeho znama si robi zarty zo ziarlivych zien svojich kamaratov, ktorym ti muzi musia vymyslat ked s nou idu von. Neviem skratka, mam pocit, ze to nie je vhodne, ma to vsetky atributy randenia, ale neviem ako zasiahnut aby som si zachovala dostojnost.

macamac
7. jan 2016

@malibu21 a teraz kde bývate? u neho?
hm, tak to je ťažké...prečo ťa rodičia nemôžu prijať, aspoň na čas?

malibu21
7. jan 2016

@macamac ano unho byvame aj s dcerku . lebo maju mali byt :( takze sa neda

rosinolka
7. jan 2016
Používateľ rosinolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rosinolka.

@malibu21 tak to je velka skoda, takto len trpis :/

malibu21
7. jan 2016

@rosinolka trpim pen rozmyslam co robit lebo ja takto zit nebudem

macamac
7. jan 2016

@malibu21 a keď si mala len to prvé dieťa a bola bez priateľa, kde si bývala?
a koľko sa poznáš s týmto novým?

malibu21
7. jan 2016

@macamac bola som u rodicov lenze oni isli uz do mensieho . a s priatelom sa pozname 7rokov a 1rok sme spolu

drotenka
20. jan 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@malibu21 mas to tazke, ale neboj sa bude lepsie len treba verit

dominka11
20. jan 2016

Po precitani uvodneho prispevku mi napadla len jedna vec. Utec, kym nie je neskoro. To znamena po prvej nevere v manzelstve a hlavne ked nemate deti...potom je to uz iba tazsie.
@bloodygood

rosinolka
26. feb 2016
Používateľ rosinolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rosinolka.

@dominika11 otazka je ci uz nie je neskoro..

julma
2. dec 2020

@malibu21 celkom by ma zaujimalo ako sa ten Tvoj zivot vyvija a aj ako dopadla zakladatelka diskusie...
Kazdopadne obom vam zelam vela stastia.